+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Erkeklerde Erken Boşalma 2022

Erkeklerde erken boşalma

Erkeklerde erken boşalma sorunu farklı nedenlere bağlı olarak gelişmektedir. Erkeklerde en sık karşılaşılan cinsel problemlerin başında erken boşalma rahatsızlığı bulunmaktadır. Erken boşalma başta erkeklerin sonrada partnerlerin cinsel sorunlarını oldukça fazla arttırmaktadır. Hatta cinsel hayatın sorunlarıyla baş edemeyip ayrılan çok sayıda çift bile bulunmaktadır. Erken boşalma probleminin temeli penisin sertleşmesinden kaynaklanabilmektedir.

Sertleşme problemi yaşayan birçok erkek ek olarak boşlama bozuklukları da yaşayabilmektedir. Bu nedenle kesin ve uzun süreli tedavi olarak penis estetiği ameliyatı tercih ve tavsiye edilmektedir. Bu ameliyat ile birlikte erkeklerde erken boşalma sorunun diğer büyük sebeplerinden olan psikolojik etmenlerde ortadan kaldırılmış olunmaktadır. Burada erken boşalmanın giderilmesine dayalı olarak farklı tekniklerin devreye girdiğini rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Erkeklerde Erken Boşalma Çözümü

Erken boşalma hastalığının en belirgin özelliği yetersizlik veya kötü penisin verdiği duygu bozuklularıdır. Partneriniz penisinin şeklini, boyunu veya kalınlığını beğenmediği takdirde duygusal karmaşıklıktan dolayı iyi bir cinsel ilişki yaşamazsınız. Bu durumda hem zevk iç güdünüz azalır hem de işlevsellik yitirilir. Sonucunda ise erkeklerde erken boşalma yaşanır. Bu nedenle penis ameliyatı erkeler için oldukça önemlidir. Bu ameliyatta şekil bozukluğu olan penisler düzeltilir. Genellikle yukarı doğru eğri olan penisler için bu işlem yapılır.

Öte yandan büyüme ve kalıplaşma işlemleri de penisin eksikliğine göre yapılabilmektedir. Çoğu insan penis ile ilgili olan ameliyatlardan korkmaktadır. Ancak tehlikeli bir ameliyat olmayan penis ameliyatları genellikle başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Penis estetiği ameliyatı sonrasında erken boşalma sorununun da kalıcı olarak ortadan kalkabilmesi ihtimal dahilinde yer almaktadır.

Erkeklerde Erken Boşalma Ve Penis Ameliyatı

Penis ameliyatı sonrasında hastalar mutlaka gerekli haftalık ve aylık kontrollerini yaptırmalılardır. İşlem sonrasında kesi olarak istediğiniz bir penise kavuşmuş olacaksınız. İyileşme süreci genel olarak hastanın yapısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.  Ancak bu süre ortalama olarak bir iki hafta arasında değişmektedir. Penis ameliyatı sonrası sürece dikkat etmek, bu tür operasyonlardan üst düzeyde bir performans elde etmek anlamına gelmektedir.

İyileşme sürecinde hastalarda kesinlikle herhangi bir acı veya ağrı oluşmamaktadır. Zaten tedavi sonrasında olası bir acı duyusuna karşı hastalara günlük kullanmaları için ilaç takviyeleri verilmektedir. Tedavi sonrasında ise tam iyileşme olmadan herhangi bir şekilde cinsel ilişkiye girilmemesi gerekmektedir. İyileşme tam olarak tamamlandıktan sonra uzman hekiminiz zaten bu konuda hastaya gerekli açıklamayı yapıp ilişki için uygunluk vermektedir.

İlişki sırasında eski haliniz ile arasında çok fark olduğunu göreceksiniz. Erkeklerde erken boşalma sorunun tamamen ortadan kalktığını ve daha faza haz hissederek bir ilişki yaşadığınızı anlayacaksınız. Penis ameliyatı sonrası süreç son derece hassas bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi demek, çok daha etkili bir cinsel hayatın varlığı anlamına da gelmektedir. Google üzerinden sitemiz içeriklerine erişebilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33