+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022

Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022

Erken boşalma için güncel çözüm 2022 içeriğimize hoş geldiniz. Erken boşalmanın nedenlerini göz önüne alırsak, ergenlikten bu yana en yaygın olarak görülen sıkıntılar karşımıza çıkar. Yani hızlı ve yanlış yapılan mastürbasyondan kaynaklanır.

Boşalma öncesi duygular kişide fark edilmez ve kişi heyecanlanır heyecanlanmaz boşalır. Bu alışkanlık ergenlik döneminde edinilmezse, yalnızca özel olarak planlanmış teknikler ve egzersizlerle edinilebilir. Şiddetli stres, başarısızlık korkusu ve benzeri durumlar erken boşalmaya neden olabilir.

Erektil bozukluklara sekonder olarak ortaya çıkan erken boşalma vakaları vardır. Erken boşalma nedenlerinin yüzde 99’u psikolojiktir. Çeşitli cinsel ve üreme ameliyatlarından sonra ve nörolojik hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkabilir.

Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022
Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022

Mastürbasyon Erken Boşalmaya Yol Açar Mı? Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022

Mastürbasyon ve erken boşalma ilişkisi: Hızlı ve suçluluk duygusunun erken boşalmaya neden olduğunu belirttik. Bu bazı yanlış anlaşılmalara yol açar. Sorun mastürbasyon değil, hızlı mastürbasyondur. Aksine, düzenli olarak mastürbasyon yapanların erken boşalma şansı daha azdır.

Erken boşalma tedavisinde kullandığımız egzersizlerin çoğu mastürbasyon egzersizleri ile yapılabilir. * Erken boşalmaya neden olan mastürbasyon değil, ergenlikte hızlı ve suçluluk duygusuyla yapılan mastürbasyonun olduğunu bir kez daha vurgulamakta yarar görüyoruz.

Erken Boşalma İçin Tedavi Teknikleri

İnternette satılan erken boşalmayı tedavi etmek için kullanılan birçok krem, sprey ve ürün vardır ve bunların hiçbiri tatmin edici bir sonuç vermez. Doktorlar tarafından tedavi için kullanılan antidepresan türevleri bile tutarsız ve geçicidir.

Erken boşalmanın tedavisi için kalıcı ve stabil bir çözüm olarak cinsel terapilerden faydalanılabilir. Bir bilir kişiye göre klasik cinsel ilişki terapisindeki başarı yüzde 95 civarındadır. Erken boşalma durumunda klasik cinsel ilişki terapileri nasıl yapılır? Klasik cinsel ilişki terapisinde boşalmadan hemen önceki duyumları çeşitli egzersizlerle netleştirmek ve böylece boşalmadan önceki plato süresini uzatmaktır.

Bireysel egzersizler partnerle devam ettirilebilir. Bekârlar için program değişti. Yaklaşık 6 hafta sonra, beyniniz bu erken boşalma egzersizleri ile kalıcı olarak kontrolü ele alacak ve boşalma öncesi duygular netleşecektir. Kişi boşalmayı geciktirebilir.

İlaç Tedavisi Uygulanıyor Mu?

Erken boşalma tedavisi için sıklıkla kullanılan ilaçlar vardır. Bu konuda daha fazla antipresan kullanılmaktadır. Yeterince etkili olmayan, bir süre sonra etkisini yitiren ve dengesiz sonuçlar veren yan etkiler nedeniyle klasik cinsel ilişki terapileri olmadan kullanılması uygun ve etik görünmemektedir. .

Bitkisel Tedavi Yöntemleri Çözüm Mü?

Gerçekten etkili olduğu kanıtlanmış erken boşalma için etkili bir bitkisel tedavi hakkında yeterli bilgi yoktur. İnternette satılan ürünler bu konuda değerlendirilebilir.

Geciktirme Teknikleri Kullanılarak Erken Boşalma Nasıl Önlenir?

Geciktirme teknikleri kullanılarak erken boşalma nasıl önlenir? Gecikme tekniklerinde en yaygın yöntem stop-start yöntemidir. Bu teknik sayesinde kişi boşalmadan önceki hisleri tanıyabilir ve durdurabilir.

Boşalmadan önceki plato süresini uzatırsanız, yöntem kalıcı sonuçlar vermeye başlayacaktır. Sıkma tekniği erken boşalmayı geciktirme tekniği olarak kullandığımız bir tekniktir. Bu esas olarak henüz girilemeyenler için ilk egzersiz olarak kullanılır.

Sertleşme Erken Boşalmayı Tetikler Mi?

Sertleşme erken boşalmayı tetikler mi? Erektil disfonksiyon, heyecan ve başarısızlık korkusu nedeniyle erken boşalmayı tetikleyebilir. Erektil disfonksiyon erken boşalmanın nedenlerinden biridir ve ikincil bir tetikleyicidir. Kişi ereksiyon sorununa odaklanır, boşalmadan önceki hisleri özler ve kontrolsüz bir şekilde boşalmaya başlar. Tedavi sürecinde, her ikisi de paralel olarak tedavi edilmelidir.

Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022
Erken Boşalma İçin Güncel Çözüm 2022

Erken Boşalma Kadınlarda Da Görülür Mü?

Erken boşalma kadınlarda da görülür mü? Bu soruyu cevaplamam gerekiyor çünkü birçok kez soruldu. Kadınlarda anlatılan böyle bir sorun literatüre girmemiştir. Bunun iki önemli nedeni olabilir:

  • Kadın erken orgazmdan şikayetçi değildir,
  • Kadının erken orgazmı cinsel ilişkinin tamamlanmasına engel değildir. Erken boşalan birçok erkek, eşleri tatmin olmadığı için başvurur ve eşleri şikayet edene veya bir yerde okuyana kadar bunun bir sorun olduğunu bile bilmezler.

Tüm penis işlemleriniz için bizlere ulaşın. Youtube kanalımada buradan ulaşarak detaylı bilgilendirici videolar bulabilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33