+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Erken Boşalmada Ameliyat Tedavisi 

Erken boşalmada ameliyat tedavisi hakkında bilmek isteyeceğiniz ve bilmeniz gereken tüm konulara değineceğiz. Ayrıca diğer erken boşalma ile ilgili olan bilgilendirmelerimize ulaşabilmek için Google ile web sitemize ulaşın.

Erkeklerin cinsel ilişki sırasında partnerleri zevk alma noktasına gelmeden orgazm olamamaları durumudur. Sorun en çok cinsel olarak aktif olan erkeklerde görülür. Ancak hiç cinsel ilişki yapmamış erkeklerde de ortaya çıkabilir.

Erken boşalma için birçok farklı tedavi vardır ve her birinin kendi avantajları vardır. Erken boşalma (PE), erkeklerin %50’sini etkileyen sinir bozucu bir sorundur. Erken boşalma için cerrahi tedavinin cinsel işlevde iyileşme, anksiyete ve depresyonda azalma ve prostat kanseri riskinde azalma dahil olmak üzere birçok potansiyel faydası vardır.

Erken boşalma, tedavisi zor olabilen yaygın bir sorundur. Bazı insanlar için cerrahi bir seçenek olabilir. Cerrahi tedavinin çeşitli avantajları vardır. Ayakta tedavi bazında yapılabilir. Bu da zaman kısıtlamalarınız veya hareket problemleriniz varsa yardımcı olur. Ameliyat erken boşalma ataklarının sayısını azaltabileceğinden genel olarak cinsel yaşamınızı iyileştirir. Cerrahi tedavi, soruna kalıcı bir çözüm sağlar ve bu gelecekteki erken boşalma atakları konusunda endişeli olan kişiler için genellikle arzu edilir.

Erken Boşalmanın Erkeğe Etkisi

Erken boşalma, dünya çapında milyonlarca erkeği etkileyen bir sorundur. Erkeklerin %50 kadarının hayatlarının bir noktasında bu sorunu yaşadığı tahmin edilmektedir. Erken boşalmanın etkileri hem bundan muzdarip erkekler hem de eşleri için çok ciddi olabilir.

Erken boşalmanın erkeğe etkisi oldukça fazladır. Anksiyete, ilişki sorunları ve düşük benlik saygısı dahil olmak üzere erken boşalmanın neden olabileceği bir takım etkiler vardır. Ek olarak, erken boşalma, cinsel ilişki sırasında idrara çıkma zorluğu ve ağrı gibi fiziksel sorunlara neden olabilir. Bazı durumlarda erken boşalma erektil disfonksiyona bile yol açabilir.

Cinsel işlev bozukluğu en sık karşılaşılan sorunlardandır. Erken boşalma, ereksiyon, orgazm ve cinsel duyarlılıkla ilgili sorunlar da dahil olmak üzere genel olarak cinsellikle ilgili zorluklara yol açabilir. Ayrıca yakınlık ve ilişki dinamikleri ile ilgili sorunlara da yol açabilir.

Erken Boşalmanın Kadına Etkisi

Erken boşalma her yaştan erkeği etkileyebilen yaygın bir sorundur. Bir erkek orgazm ve boşalmayı kendisinin veya partnerinin istediğinden daha erken yaşadığında ortaya çıkar. Bu, her iki partner için de hayal kırıklığına ve utanca neden olabilir. Erken boşalmanın kadına etkisi söz konusudur.

Kadınlar, partnerleri erken boşaldığında kendilerini çekici hissetmezler. Partnerlerini cinsel olarak tatmin edemediklerini hissedebilirler. Bu, güvensizlik ve kendinden şüphe duyma duygularına yol açabilir.

Ek olarak, kadınlar ilişki sırasında orgazma ulaşamadıklarında genellikle hüsrana uğrarlar. Partnerleri erken bitirirse, bu özellikle sinir bozucu olabilir. Kadınlar, ilişki sırasında doruğa ulaşamazlarsa, kendilerini seksi veya arzu edilir hissetmeyebilirler. Bu gibi sorunlar ameliyat ile düzeltilebilmektedir. Ameliyat işlemleri için bizlere Instagram sayfam üzerinden de ulaşım sağlayın.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33