+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Op. Dr. Cem Özlük Hakkında

Eğitim ve Uzmanlık

Tıp kariyerime 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak başladım. Daha sonra 2012 yılında Gazi Üniversitesi’nde Üroloji eğitimimi tamamlayarak Üroloji uzmanı oldum.

Mecburi Hizmet ve Başarılar

Askerlik sürecimde, Şırnak’ta 1500’den fazla cerrahi müdahale gerçekleştirerek Üstün Hizmet Belgesi aldım. Bu süreçte dört farklı hastaya laparoskopik nefrektomi (kanserli veya bozulmuş böbreğin laparoskopi ile çıkarılması) gerçekleştirerek önemli bir deneyim kazandım.

Uluslararası Eğitim

ABD ve İtalya’da Penoplasti (Penis Cerrahisi) ve Vajinoplasti (Vajinal Cerrahi) alanlarında eğitim aldım. Yurtdışında 200’den fazla plastik cerrahiye katılarak, en yeni teknikleri öğrenme ve uygulama fırsatı buldum. Bu deneyimlerle, vajinoplasti ve penoplastiyi uygulayarak tatmin edici sonuçlar elde etmekteyim.

Tedavi Yaklaşımları

Kısırlık, androloji, prostat ve varikoz üzerine odaklanarak, son gelişmelere göre tedavileri uygulamaktayım. Robotik cerrahi ve laparoskopik cerrahi sertifikaları ile kanser hastalarında ve taş cerrahisinde en etkili teknikleri kullanmaktayım.

Cinsel Sağlık ve Terapi

Cinsel fonksiyon bozuklukları konusunda uzmanlaşarak, ulusal ve uluslararası platformlarda bu alanda çalışmalar yapmaktayım. Tedavide cinsel terapi ve cerrahi prosedürleri başarıyla uygulamaktayım.

Üyelikler ve Katılımlar

ESSM (European Society for Sexual Medicine), EFS (European Federation of Sexology), IAP (International Academy of Penoplasty), TAD (Türk Androloji Derneği), CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) gibi derneklerde aktif üyeliklerim bulunmaktadır.