+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

O Shot Orgazm Aşısı

İşlemin Yeri

Hastane

Anestezi Türü

Lokal

İşlem Süresi

60 DK

Taburcu Süresi

3-4 Saat

Aktivite Başlangıcı

30 Gün

O shot orgazm aşısı, genital PRP uygulaması olarak da bilinen ve kişinin kendi kanından elde edilen plazma ile uygulanan bir tekniktir. O shot uygulaması, PRP solüsyonunun genital bölgeye enjekte edilmesi ile yapılmaktadır. Cinsel ilişki esnasında hazzın arttırılması ve orgazm olamama durumunun ortadan kaldırılması için O shot orgazm aşısı yapılabilmektedir.

Bizim de kliniğimizde uyguladığımız bu teknik sayesinde hastalarımızın cinsel birliktelikte daha özgüvenli olmaları amaçlanmaktadır. Peki, O shot ne demek, O-shot orgazm aşısı nedir ve nasıl uygulanır?

O Shot Orgazm Aşısı Nedir?

Orgazm aşısı ne demek ve neden yapılır? O shot ve G Shot adı verilen haz arttırma özelliğine sahip olan bu aşılar, hyaluroniks asit ve PRP solüsyonları içerir. G shot aşısı, hyaluronik asit içeren ve cinsel birlikteliklerin daha tatmin edici olmasını sağlayan bir uygulamadır. G-shot haricinde O-Shot adı verilen ve PRP tekniği ile uygulanan bir diğer orgazm aşısı da bulunmaktadır.

O shot orgazm aşısı, kişinin kendi kanından elde edilen zengin plazma maddesinin genital bölgeye enjekte edilmesi suretiyle uygulanmaktadır. Bu sayede kişinin cinsel hayatı daha aktif bir hale getirilebilir. Aynı zamanda cinsel isteksizlik ve ağrılı cinsel ilişki gibi problemler de O-shot aşısı ile çözüme kavuşabilmektedir.

O Shot Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

O-shot uygulaması için ilk önce hastanın genel sağlık durumuna bakılması önemlidir. Kliniğimize cinsel isteksizlik ya da disparoni gibi sorunlar ile başvuran hastalarımızı biz de ilk önce bir ön tetkiklerden geçiriyoruz. Yaptığımız tetkikler neticesinde eğer uygunsa hastamıza O-shot uygulamasını yapıyoruz.

O-shot uygulaması için karar verilmişse hastamızın kol bölgesinden yaklaşık olarak 15-18 cc oranında kan alıyoruz. Daha sonra aldığımız kan örneğini santrifüj ederek PRP haline getiriyoruz. Özel ince uçlu medikal enjektörler ile elde etmiş olduğumuz PRP’yi genital bölgeye enjekte ediyoruz.

O-shot uygulamasını genellikle vajina ön duvarına, klitoris bölgesine ve vestibulum alanına yapıyoruz. Bu sayede hastalarımızın cinsel isteksizlik durumunu ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Vajinal kuruluk sebebiyle ağrılı cinsel birliktelik yaşayan hastalarımıza da bu uygulamayı tavsiye ediyoruz.

O Shot Orgazm Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

O shot aşısı, jinekolojik muayeneden geçirdiğimiz ve cinsel isteksizlik durumundan muzdarip olan hastalarımıza uyguladığımız bir tedavidir. Bu teknik sayesinde kadın hastalarımızın daha sağlıklı cinsel birliktelikler yaşamasını sağlamış oluyoruz. Genellikle cinsel isteksizlik ya da cinsel birliktelik esnasında ağrı hissetme durumunda bu tekniği uygulamayı tercih ediyoruz.

Daha önce cinsel ilişki yaşamış olup sonraki ilişkilerde ağrı hisseden yetişkin kadın hastalarımıza bu tedaviyi tavsiye ediyoruz.

O-Shot uygulamasının Başarılı Olması İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

O shot yaptıranların yorumları her daim olumlu yönde olmuştur. Hastanın bizzat kendi kanından elde edilen plazmanın aktarımı sayesinde cinsel isteksizlik sorunu tamamen ortadan kalkabilmektedir. Elbette tedavinin başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için de bazı detaylara dikkat etmek gerekir.

PRP uygulamasında kullanılan medikal malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. PRP tüplerinin özelliklerine ve kalitesine kesinlikle dikkat edilmesi gerekir. Dolayısıyla sizlere piyasanın çok altında fiyat veren kliniklere ilgi göstermemeniz önemlidir.

Aynı zamanda O-shot uygulamasını yapan kişilerinde jinekolog olması ve bu alanda bir uzmanlığının bulunması önemlidir. Gerek teknik konularda gerekse de tıbbi bilgiler konusunda O-shot uygulaması yapan kişilerin belli bir yetkinliğe sahip olması gerekmektedir.

Kliniğimizde aktif olarak uyguladığımız O-shot aşısı için her daim bizi tercih edebilirsiniz.

O Shot Orgazm Aşısı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

O-shot sonrasında genital bölgede bazı komplikasyonların görülebilmesi mümkündür. Aşının uygulandığı bölgede hafif kızarıklık ve şişlik oluşumu doğal bir durumdur. Şişliklerin inmesi ve kızarıklığın tamamen geçmesi için de birkaç gün beklemek gerekebilir. Fakat bu tür komplikasyonların tamamen doğal bir süreç olduğunu ve sağlığınıza dair herhangi bir risk oluşturmadığını bilmeniz de önemlidir.

O-shot uygulamasından sonra herhangi bir iyileşme ya da bakım sürecine gerek duyulmaz. Uygulamanın hemen ardından hastalarımız normal gündelik yaşamlarına geri dönebilmektedir. İşlemin ardından 24 saat geçmiş ise hastalarımız cinsel birliktelik de yaşayabilir. Bu konuda yalnızca 1 günlük bir kısıtlama bulunmaktadır.

O-shot sonrasında genital bölgede hafif yanma ve batma hissi oluşması da söz konusudur. Fakat bu durum ağrı kesici ilaçlar kullanmayı gerektirecek düzeyde şiddetli değildir. Yine de beklenmeyen bir etki görmeniz durumunda derhal kliniğimiz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

O Shot Orgazm Aşısının Riski Var mı?

O shot orgazm aşısı, risk faktörü en düşük uygulamalardan biridir. Kişinin kendi kanından elde edilen plazma ile uygulanan bu yöntemde can yakmayan ince uçlu enjektörler kullanılır. Diğer PRP tedavileri gibi O-shot için de belirtilmiş yan etkiler bulunmamaktadır. Yalnızca uygulamanın hemen ardından uygulama yapılan bölgede kızarıklık ve şişlik oluşması söz konusudur.

Cerrahi bir uygulama olmayan O-shot aşısı, enfeksiyon riskini de barındırmamaktadır. Yalnızca aşının hazırlanma sürecinde sterilize kurallarına uyulmazsa enfeksiyon riski oluşması mümkündür.

O-shot aşısı ya da PRP tedavisi riksiz ve güvenilir bir tekniktir. Fakat nadiren de olsa bazı durumlarda bu tür tedavilerin uygulanması uygun görülmemektedir.

  • Trombosit oranı çok düşük olan kişilere
  • Kanda herhangi bir mikrop keşfedilmiş olması halinde
  • Enfeksiyonu bulunan kişilere
  • Genital bölgede herhangi bir tür kanseri bulunan kişilere
  • Kronik akciğer hastalığı bulunan kişilere
  • Kan pıhtılaşması durumunu önleyici tedavi gören kişilere O-shot aşısı uygulanmayabilir.


Yukarıda bahsi geçen durumlardan muzdarip olan hastalarımızın bizi de tıbbi geçmişleri hakkında bilgilendirmeleri tavsiye edilmektedir. Zaten bizde kliniğimize başvuran her hastamızı bir ön muayene sürecinden geçirerek tedavi için uygun olup olmadıklarına karar veriyoruz.

İletişim sayfamızda bulunan formu buradan doldurarak ya da iletişim numaralarımızı arayarak randevu alabilirsiniz. Ancak ön tetkikler sonrasında O shot orgazm aşısı fiyatları konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

İnstagram sayfamdaki o shot orgazm tedavisi ile ilgili paylaşımlarımı buradan takip edebilirsiniz.

Kadın Cinsel Sorunları Tedavileri
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33