+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

P Shot Tedavisi Sertleşme Sorunu Tedavisi

P Shot Nedir?

Öncelikle hastalarımızın P-shot işleminin, penise enjeksiyon yapılarak tazeleme ve duyarlılıkla ilgili işlevi arttırmak için yapılan bir işlem olduğunu bilmeleri gerekmektedir. Bu işleme priapus shot ya da p-shot denmektedir. Platelet zengin plazma ile yapılan doğal bir teknik olduğundan, hastalarımıza uyguluyoruz.

P-Shot Ne İşe Yarar?

Cinsel performansı arttırmaya ve erektildisfonksiyonu olan, yani sertleşme problemi yaşayan erkeklerin bu sorununun tedavi alternatiflerinden biri olarak kullanılabilir. Genellikle ESWT (EXTRACORPOREAL SHOCK WAVE THERAPY) ile P-shot işlemini kombine etmekteyiz. Sertleşme sorunu haricinde skar dokusunun yamalarının penisin şaftı boyunca geliştiği Peyronie hastalığını tedavi etmek için de denenebilir.

P-Shot Kimlere Yapılabilir?

“P-shot kimlere yapılır?” sorusu da sıkça sorulmaktadır. Hastalarımız yaşadığı problemleri dile getirerek, doğrudan çözümü sormaktadır. Bu durumda yaşanan problem eğer P-shot ile çözülebilecekse öneriyoruz. Hasta için gerekli koşulların nasıl oluşturulacağı, iyileşmenin ve etkinin nasıl olacağı konusunda bilgi veriyoruz. Akabinde ise doğrudan tedavinin tamamlanması sağlanmaktadır.

P-shot, şu durumlar için uygun olabilir:

– Penisin işlevinden memnun olmama

– Cinsel performansı arttırmak isteme

– Sertleşme sorunu olan erkekler

P-Shot Uygulaması Ağrılı Mıdır?

Hastalarımızın bu yöntemde endişe duymasına gerek yok. P-shot uygulaması ile herhangi bir şekilde acı çekmiyorsunuz. İşlem lokal anestezi altında yapılır. Herhangi bir şekilde ağrı veya acı gibi hisler olmayacaktır. Çoğu zaman hastalarımızın bu işlem sırasında hiçbir şekilde ağrı hissetmediği geri dönüşlerini alıyoruz.

P-Shot İşlemi Ne Kadar Sürer?

Hastalarımıza yaptığımız uygulamanın son derece kısa süre içinde tamamlandığını bilmelisiniz. Bunun için yapılacak olan uygulama lokal anestezi altında yapıldığı için operasyon kısa sürede tamamlanacaktır. Yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir süre içinde işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz. Hastalarımıza verdiğimiz bilgiler sayesinde endişe duyulmadan işlemin tamamlanması söz konusudur. Muayene sonrasında süre ve diğer detaylar hakkında size özel bilgiler verilecektir.

P-Shot Hangi Aralıklar İle Uygulanır?

Yaklaşık iki haftalık aralıklarla uygulama yapılır. 2 haftada bir uygulama ile başarılı sonuçlar alınması mümkündür. Ortalama olarak 3 – 4 seans ile son derece başarılı sonuçlar elde edilebilir. Hastalarımıza gerekli bilgileri vererek, sorularını yanıtlıyoruz.

P-Shot Sonrası

Yapılan uygulama sonrasında hastalarımız ne gibi sonuçlar alacaklarını merak ediyorlar. Evet, başarılı şekilde yapılan P-shot sonrasında peniste ve cinsel hayatta ne gibi değişiklikler oluyor? İşte, P-shot sonrasında detaylar:

– Artan kan akışı ve dolaşım

– Penisin güçlenmesi

– Geliştirilmiş cinsel yetenek

– Gelişmiş penis görünümü

– Artan duyarlılık ve cinsel zevk

P Shot tedavisi, penise enjekte edilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın amacı erektil disfonksiyon sorununun çözülmesidir. Erkek hastalarımızda görülen sertleşme bozukluğunda uygulanan tedavide penisin duyarlılık işlevi arttırılmaktadır. Bir diğer adı priapus shot olan tedavinin klinik ortamında uygulanması da şarttır.

Bu tedavi sayesinde kan akışı arttırılarak hastanın sertleşme sorunu ortadan kaldırılabilmektedir. Erkek hastalarımız tarafından sıklıkla tercih edilen bu uygulama, gelişen tıp biliminin en önemli nimetlerinden biridir.

P Shot Tedavisi Nedir?

Halk arasında mutluluk aşısı adıyla da bilinen P-Shot uygulaması, PRP tedavisi kapsamında uygulanan bir işlemdir. Uygulamada PRP tedavisinde de kullanılan zengin plazma, sertleşme problemi olan penise enjekte edilir. Bu sayede vücudun kendi kendini iyileştirme özelliği de kullanılarak sertleşme sorunlarının ortadan kaldırılması amaçlanır.

P shot tedavisi, kişinin kendi kanından elde edilen trombosit ve plazmadan elde edilen bir aşı işlevi görmektedir. PRP P shot sayesinde herhangi bir cerrahi müdahaleye de gerek kalmadan işlevsizlik sorunları çözüme kavuşabilmektedir.

Günümüzde yaygın olarak uygulanan bu tedavi, kliniğimizin de en önemli uygulamalarından biridir. P-Shot tedavi başarısı, pek çok ilaç tedavisi yöntemine kıyasla oldukça yüksektir.

P Shot Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

P shot tedavisinin amacı cinsel performansın eskiye oranla arttırılmasını sağlamaktır. Yaptığımız genel tetkikler neticesinde hastalarımız tedaviye uygun adaylarsa biz de kliniğimizde bu tedaviyi uygulamayı tercih ediyoruz. Kliniğimize başvuran yetişkin erkek hastalarımızı ön muayeneden geçirdikten sonra tedavide karar kılabiliyoruz.

Şayet ki sertleşme sorununuz varsa siz de bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Ereksiyon probleminiz herhangi bir fizyolojik rahatsızlıktan dolayı meydana gelmiyorsa P-Shot ile cinsel performansınızı arttırabilirsiniz.

P Shot Tedavisi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir şekilde acı ya da ağrı hissinin olmaması için tedaviyi lokal anestezi altında uygulamayı tercih ediyoruz. Bu sayede hastalarımızın enjeksiyon sürecinde herhangi bir rahatsızlık hissetmesinin önüne geçmiş oluyoruz.

P-Shot uygulaması, genellikle 30-40 dakika süren ve herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen bir uygulamadır. Hastanın kendi kanından elde edilen aşı yöntemi olan P-Shot, vücudun kendi kendine iyileştirmesini hızlandıran bir uygulamadır.

P shot tedavisi için genellikle kol bölgesinden kan alınması gerekir. Kandan elde edilen plazma da penise enjekte edilerek kan dolaşımının düzenlenmesi ve sağlıklı doku gelişiminin harekete geçirilmesi sağlanır. Tüm bu işlemler sayesinde kök hücreler de tetiklenerek penisin sertleşme problemine çözüm getirilmesi amaçlanır.

Tedavide eğer gerekli ise birden fazla seans uygulamak da mümkündür. Fakat ilk seansın ardından genellikle 2 haftalık bir ara vermek gerekebilir. Bunun nedeni de aşının işlevini gerçekleştirmesini gözlemlemek ve beklemektir. Sertleşme problemine sahip olan erkek hastalarımız iki haftada bir P-Shot uygulamasını deneyimleyebilir.

P Shot Operasyonu Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

P shot tedavisi, uygulandığı ilk anda etki göstermeyen zamanla etki edebilen uygulamalardan biridir. Yani ilk seansın ardından işlev bozukluklarının düzeleceğini düşünmek çok gerçekçi olmayacaktır. Yine de ilk iki seans sonrasında hastanın sertleşme probleminin ortadan kalktığı görülebilmektedir.

Sertleşme sorunu tedavisi adı altında uygulanan işlemler, hastanın cinsel ilişki yaşarken daha özgüvenli olmasını da sağlamaktadır. Sertleşme problemine sahip olan erkeklerde cinsel ilişkiye girerken kaygı problemlerinin görülmesi oldukça yaygındır. Dolayısıyla ereksiyon sorunu ortadan kalktığında hastanın özgüven sorunlarının da önüne geçilmesi mümkün olacaktır.

P shot tedavisi sonrasında penisin duyarlığı arttığı gibi cinsel zevk oranında da bir artış olması mümkündür. Uygulamanın ardından kişinin gündelik hayatına hemen dönebilmesinde de bir sakınca yoktur. Cerrahi bir uygulama olmayan P-Shot tedavisi, hastanın hayatını olumsuz yönde etkileyecek bir özelliğe de sahip değildir.

Tedaviden sonra enjeksiyon uygulanan bölgede hafif bir kızarıklık ya da şişlik oluşması normaldir. Bu etkilerin tamamı birkaç gün içerisinde tamamen ortadan kaybolacaktır. Yine de beklenmeyen bir durum ile karşılaşılması halinde derhal kliniğimize başvurmanız tavsiye edilir.

P Shot Tedavisi Kalıcı mıdır?

P shot tedavisi hakkında sık sık sorulan soruların başında tedavinin kalıcılık oranı yer almaktadır. P-Shot uygulaması, tamamen hastanın anatomik yapısı ile alakalıdır. Uygulama, genellikle uzun süreli etkiye sahip olup eğer gerekiyorsa tekrarlanabilir. Zaten ilk uygulamanın ardından genellikle 2 hafta sonra ikinci seansın yapılmadı gerekmektedir. Bu sayede aşının işlevi ve etkisi önemli ölçüde arttırılmış olur.

P-Shot uygulaması, ömür boyu kalıcı bir uygulama değildir. Hastanın sertlemşe sorunu tekrar etmiş ise aşının yeniden uygulanması mümkündür.

Yaklaşık iki haftalık ara vermeler olacaktır. 2 haftada bir uygulama ile başarılı sonuçlar alınması söz konusudur. Ortalama olarak 3 – 4 seans ile operasyondan son derece başarılı sonuçların alınması sağlanacaktır. Hastalarımıza gerekli bilgileri vererek, sorularının yanıtlanmasını sağlıyoruz.

Hastalarımıza yaptığımız uygulamanın son derece kısa süre içinde tamamlandığını bilmelisiniz. Bunun için yapılacak olan uygulama lokal anestezi altında yapıldığı için operasyon kısa sürede tamamlanacaktır.

30 – 40 dakika gibi kısa bir süre içinde işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz. Hastalarımıza vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde endişe duyulmadan işlemin tamamlanması söz konusu oluyor. Muayene sonrasında süre ve diğer detaylar hakkında size özel bilgilerin verilmesi sağlanacaktır.

Hastalarımızın bu yöntemde endişe duymasına gerek yok. P-shot uygulaması ile herhangi bir şekilde acı çekmiyorsunuz. Operasyon lokal anestezi altında yapılır. Herhangi bir şekilde ağrı acı olması gibi hisler olmayacaktır. Çoğu zaman hastalarımızın bu işlem sırasında hiçbir şekilde ağrı hissetmediği geri dönüşlerini alıyoruz.

Lokal Anestezi;

Lokal anestezik yöntem ile ağrısız şekilde uygulamanın gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Bu sorunun ortadan kalkması açısından, dilerseniz direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hastalarımıza yaptığımız muayene sonrasında en kısa sürede en iyi etkiyi verecek şekilde işlemi tamamlıyoruz.

P-Shot için kliniğimize başvuran hastalarımızın ilk önce bir ön muayene sürecinden geçmesi gerekmektedir. Sertleşme probleminin kökenine inerek sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek oldukça önemlidir. Dolayısıyla ilk etapta hastalarımıza net bir fiyat bilgisi verebilmemiz söz konusu değildir. Ancak ilk tetkiklerin ardından hastaya gerekli olan tedavi için bir plan çizilmesi mümkündür. P Shot tedavisi fiyatları da sürece ve plana uygun şekilde belirlenir.

Siz de genital estetik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Antalya’da bulunan kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim sayfam daki formu doldurarak, telefonla arayarak ya da Instagram hesabımızdan da bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Instagram sayfamdaki tüm P shot ile ilgili paylaşımlarımı da buradan takip edebilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33