+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Ameliyatı İle Özgüven Artışı Olur Mu

Penis ameliyatı ile özgüven artışı olur mu sorusunun cevabı, bu ameliyatı olmak isteyen çoğu erkeğin dikkatini çekmektedir. Erkek ile birlikte kadına da büyük etkileri olan bu ameliyat yöntemi, her iki partnerinde özgüvenini arttırır.

Kendine güvenini artırmak isteyen erkekler arasında penis ameliyatına yönelik artan bir eğilim var. San Francisco’daki California Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, ameliyat olmuş 1.500 erkekle anket yaptı. Anket sonuçları, ameliyatı olanların benlik saygısı ve beden imajı memnuniyetinde artış olduğunu bildirdi. Çalışma, ameliyat olma kararının yetersizlik veya güvensizlik duygularına değil, bireyin gerçek temel ihtiyaç ve isteklerine dayanması gerektiğini söylüyor.

Bunun ile birlikte penis ameliyatı olan erkeklerin erken boşalma gibi sorunlarının giderildiğini belirtmektedir. Penisin dolgunlaşması ve bu gibi sorunların ortadan kalkması ile kadınlarda cinsel ilişkinin performansının arttığını hisseder. Bu durumda kadınların beğenildiğini ve istendiğini düşünerek özgüvenini arttırır.

Penis Ameliyatı

Urology dergisinde yayınlanan bir araştırmaya göre, penis boyunu uzatmak için ameliyat olan erkekler, vücut imajlarından daha yüksek özgüven ve memnuniyet seviyeleri bildiriyorlar. Çalışmaya penis uzatma ameliyatı olan 100 erkek ve yapılmayan 100 erkek dahil edildi. Ameliyattan 6 ay sonra yapılan takipte, ameliyat grubundaki erkekler, ameliyat olmayan gruba göre daha yüksek düzeyde özgüven ve vücut imajından memnuniyet bildirdiler.

Penis büyütme ameliyatı giderek daha popüler hale geliyor. Prosedür, penisi pelvik kemiğe bağlayan bağın kesilmesini ve ardından vücudun başka bir bölümünden penis şaftına doku aşılanmasını içerir. Bu, penisin uzunluğunu ve çevresini arttırır. Penis büyütme ameliyatının işe yaradığına dair kanıtlar vardır. Birçok erkek işlemden sonra kendilerini daha güvende hissediyor.

Penis Ameliyatı İle Özgüven Artışı Olur Mu

Penis Ameliyatı ile Güven Artışı

Penis ameliyatı, erkeklere güven artışı sağlayabilen yaygın bir işlemdir. Tipik olarak ayakta tedavi bazında gerçekleştirilen ameliyat, penisin eğriliğini düzeltmenin yanı sıra penisin boyutunu ve çevresini artırmaya yardımcı olabilir.

Penis ameliyatı erkeğin kendine olan güvenini artırabilir ve yaşam kalitesini iyileştirebilir. Bir araştırma, penis ameliyatı geçiren erkeklerin, ameliyat olmayanlara göre cinsel yaşamlarından ve görünümlerinden daha yüksek düzeyde memnuniyet bildirdiklerini buldu. Ameliyat ayrıca erkeklerin sosyal durumlarda daha güvende hissetmelerine yardımcı olabilir. Diğer içeriklerimize ulaşmak ve randevu oluşturabilmek için iletişim numaralarımı arayabilirsiniz ya da Instagram sayfama buradan ulaşabilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33