+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Ameliyatı Yaptıran Kişi Nelere Dikkat Etmeli

Penis büyütme nasıl olur

Penis büyütme ameliyatı yaptıran kişi nelere dikkat etmeli sorusu tarafımıza sorulmaktadır.Penis büyütme ameliyatları, genellikle sönük halde iken en az 5 cm uzunluğa sahip olması gereken penislere yönelik olarak yapılmaktadır. Bununla birlikte, normal penis boylarının daha da büyütülmesini isteyen kişilere de penis büyütme ameliyatı yapılmaktadır.

Gerek büyütme, gerekse kalınlaştırma için yapılan cerrahi müdahaleler, uzman hekimler tarafından yapıldığı takdirde, istenilen ölücülerde büyüme ve yüz güldüren sonuçlar alınabilmektedir. Tüm diğer organlarla ilgili ameliyatlar gibi, penis büyütme ameliyatları da, ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerde dikkat edilmesi gereken müdahalelerdir. Penis büyütme ameliyatlarında dikkat edilmesi gerekenler arasında,

  • Klinik ve hekim tercihi
  • Ameliyat fiyatları
  • Ameliyat sonrası tedavi süreçleri yer almaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Yaptıran Kişi Nelere Dikkat Etmeli

Klinik ve Hekim Tercihi

Diğer tüm cerrahi müdahalelerde olduğu gibi, penis büyütme ameliyatlarının da kim tarafından, nasıl bir klinikte ve hangi şartlarda yapılacağı büyük öneme sahiptir. Klinik ve hekim seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, operasyonu gerçekleştirecek olan hekimin daha önce bu tür operasyonları sıklıkla gerçekleştirip gerçekleştirmediğidir. Bazı hekimler teoride oldukça güçlü olmalarına rağmen pratikte tecrübe eksikliğine sahip olabilmektedir. Çevrenizden veya erişilebilir kaynaklardan tecrübeli bir hekim edinmeniz, beklentilerinizin en üst düzeyde karşılanmasına olanak sağlayacaktır. Klinik ve doktor seçiminde tecrübe, steril ameliyathane ortamı ve rahat diyalog kurabileceğiniz bir hekim tercih etmelisiniz.

Ameliyat Fiyatları

Penis büyütme ameliyatları ilgili olarak SSK net ve doyurucu bir bilgi bildiriminde bulunmamakta, sadece mutluluk çubuğu ile ilgili ameliyat masrafları karşılanmaktadır. Penis büyütme ameliyatlarında fiyat belirleyici bir özellik değildir. Çok pahalı fiyat verilmesi daha üstün kalitede hizmet görüleceği anlamına gelmez. Önemli olan yaşamınızda çok büyük öneme sahip olan cinsel aktiviteleri normal seyrine dönüştürmektir. Bu sebeple gerek doktor seçiminde gerekse fiyat araştırmalarında sağlığın en ön planda tutulması gerekir. Penis büyütme ameliyatları, yapılacak operasyon tekniğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple yapılması gereken şey, ameliyatı yapacak olan doktoru seçmek ve karşılıklı görüşmelerle fiyatı belirlemek olmalıdır.

Ameliyat Sonrası Tedavi Süreçlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Penis büyütme ameliyatları, sıradan uygulamalar değildir. Büyük bir özenle yapılan bu tür ameliyatlar önemle ve titizlikle takip edilmesi gereken bir tedavi süreci gerektirir. Ameliyat sonrası dikkat edilmesi gereken tüm hususlar gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat sonrası hekim tarafından hastayla paylaşılmaktadır. Gerek tedavi sebebiyle uzak durulması gerekenler, gerekse hekim tarafından önerilen ilaçların kullanımı, tedavi süreci sonrası beklentilerin karşılanması açısından oldukça önemlidir.

Hekimin vereceği tedavi programı ve ilaçların kullanımı ile ilgili prosedürlerin es geçilmesi halinde oluşması muhtemel enfeksiyon ve iltihaplanmalar, tedavinin aksamasına ve yaranın geç iyileşmesine yol açacaktır. Tedavi sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar arasında,

  • Cinsel ilişki perhizi
  • İlaç kullanımının düzenli yapılması
  • Uçak seyahati ve araç kullanımında kısıtlamalar
  • Spor ve egzersizlere ara verilmesi
  • Yüzme, solaryum, buhar banyosu ve güneşlenmeye ara vermek bulunmaktadır.

Ayrıca penis büyütme ameliyatlarını takip eden ilk 10 gün süresince duş alınmaması gerekir. Çünkü ameliyat sonrasından yaklaşık 5-6 gün peniste bir sargı olacak, duş veya ıslanma sebebiyle penis bölgesi zarar görebilecektir.

Ameliyat sonrası beslenme de, penis büyütme ameliyatı olan kişilerin dikkat etmesi gereken bir süreçtir. Mümkün olduğu kadar idrar oluşumunu sağlayan sıvı gıdalardan uzak durulmalı, sindirimi daha kolay gıdalar tercih edilmelidir. Tedavi sırasında dikişli olan penise bireysel olarak pansuman yapılmamalı, doktor tarafından verilen muayene ve pansuman günlerine mutlak riayet edilmelidir. Böylece tedavi sürecini kısaltabilir, beklentilerinizi daha kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Yaptıran Kişi Nelere Dikkat Etmeli

Penis Büyütme Ameliyatı Etkileri

Penis büyütme ameliyatı olan bir kişinin akılda tutması gereken bir takım hususlar vardır. Birincisi, ameliyattan sonra biraz ağrı ve şişlik olacak ve penisin tamamen iyileşmesi biraz zaman alabilir. Ayrıca ameliyat bölgesi çevresinde bir miktar morarma ve renk değişikliği olabilir. Hasta ayrıca ameliyattan sonra yaklaşık altı hafta cinsel aktiviteden kaçınmalıdır.

Penis Büyütme Ameliyatı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Penis büyütme ameliyatı, bir erkek için hayatını değiştiren bir deneyim olabilir, ancak ameliyattan önce ve sonra yapılması gereken hususların farkında olmak önemlidir.

Penis büyütme ameliyatları, genellikle sönük halde iken en az 5 cm uzunluğa sahip olması gereken penislere yönelik olarak yapılmaktadır.
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33