+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Ankara

Penis Büyütme Teknikleri 2022

Penis Büyütme Ankara; Son dönemlerin en başarılı operasyonlarında biri Penis Büyütme Ankara ameliyatları penisin görünmeyen kısmına yapılan yağ enjeksiyonu müdahalesi ile birlikte bu kısmın daha görünmesini sağlar. Oldukça sağlıklı bir işlem olduğundan erkekler tarafından tercih edilir. Kısa penis boyunu ortadan kaldırmak adına uygulanan operasyonlara, penis büyütme ameliyatı adı verilir. Cerrahi işlem sonucunda genellikle 2 ile 4 cm kadar bir büyüme meydana gelir. Küçük penis cinsel ilişkide en önemli sorunlardan birisidir.

Penis uzatma ameliyatları ile penis boyuna müdahale etmek mümkündür. Lokal anestezi altında yapılan bu işlem sonucunda, hasta hiç bir ağrı ve sıkıntı yaşamaktadır. 18 yaşın üstündeki her erkek penis uzatma ameliyatı olabilmektedir. Penis uzatma ameliyatları için seçeceğiniz cerrahların tecrübeli ve denetimli uzman olmaları gereklidir. Bu konuda çok sayıda klinik ve cerrah bulunur.

Penis uzatma ameliyatları öncesi, bir takım tetkikler gerçekleştirir ve bununla birlikte Operasyon planlaması yapılır. Hastanın hangi konularda dikkatli olması gerektiğini ve hangi hususların önemli olduğu doktor hastaya bildirilir. Penis estetiği uygulamaları ve boyunun büyütülmesi erkek cinsel organının boyutunu farklı tekniklerle artırmayı amaçlayan tıbbi uygulamalardan biridir. Bazı teknikler kullanılarak penisin uzunluğu artırılırken, sadece penis başını büyütmek amacıyla kullanılan teknikler de mevcuttur.

Ankara bölgesinde penis kalınlaştırma ameliyatı   sıklıkla tercih edilen bir operasyondur. Yeterli bir penis boyuna sahip olmak gerek estetik gerek fiziksel gerekse  de psikolojik olarak önemlidir. Bu bağlamda penis estetiği operasyonları  en  önemli estetik operasyonlarından biri olarak karşımıza çıkar. Bu konuda yapılacak en mantıklı işlem bir uzman önerisiyle  operasyonel olarak sonuç almak olacaktır. İlaç ve benzeri türevli ürünler sizlere hayal ettiğiniz sonucu vermekte yetersiz olabilir.

Penis kalınlaştırma ve büyütme uygulamaları olarak anılan teknikler arasında,

Cerrahi metotlar

Haplarla büyütme

Hormon tedavisi

Masaj

Germe

Şişirme,

Kesme

Enjeksiyon

Nakil gibi yöntemler bulunmaktadır.

Bu yöntemlerin bazılarının tıbbi yöntemlerden uzak ve komplikasyona sebep olma ihtimali yüksek tekniklerdir. Cerrahi yöntemlerin bazıları bu konuda başarılı sonuçlar alınmasına olanak sağlarken, bazılarının peniste yara açarak hastanın yaşamını zorlaştırdığı görülmektedir. Cerrahi yöntemlerin dışında kalan yöntemlerle ilgili çok fazla araştırma yapılmamış ve etkileri bilimsel kanıtlarla doğrulanmamıştır. Ancak penis germe tekniğinin uzamaya katkı sağladığı ile ilgili birtakım kanıtlar mevcuttur.

Özellikle tıbbi bir eğitimden geçmemiş ve tabip unvanına sahip olmayan birtakım kişiler tarafından satışa sunulan bazı ürünler, sadece geçici sürelerle ereksiyonu artıran, ancak penis boyu ile ilgili bir etkiye sahip olmayan ürünlerdir. Penis ameliyatları konusunda uzmanlaşmış hekimler tarafından yapıldığında, ameliyata konu edilen penis boylarının artırılmasında memnuniyet verici sonuçlar alınabilmektedir.

Penis Büyütme Ankara

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Normal durumda ve erekte olmamış haldeki bir penisin boyunun 5 ila 8 cm arasında olması normal ölçü olarak kabul edilmektedir. Erekte olmuş durumdaki bir penisin de 15 cm civarına kadar çıkması normal olarak görülüyor. Penis boyunun her iki durumda da bu rakamların altında kalması , cinsel yaşamda birtakım sorunlarla karşılaşılmasına sebep olabilir.

Görsel olarak hem erkeği hem de kadının tatminsizliğine yol açan bu durum,  penis büyütme ve penis kalınlaştırma operasyonları sayesinde ortadan kaldırılabiliyor. Penis büyütme ameliyatları, penisin asıcı ve yüzeysel bağlarının üzerinde yağ enjekte etmek yöntemi ile gerçekleşen bir çalışma neticesinde, görünmeyen kısımlardan faydalanılarak uzamanın sağlanması şeklinde yapılıyor. Penis büyütme ameliyatları lokal ve sedasyon anestezi verilerek olası bir ağrı ve acıya yol açmadan yapılıyor. Ameliyat sonrasında peniste herhangi bir his kaybı oluşmuyor, ancak tecrübesiz hekimler eliyle yapılan hatalı müdahaleler başta his kaybı olmak üzere farklı risklerin oluşmasına neden olur.

Penis büyütme ameliyatlarının uzman bir cerrah eliyle yapılması halinde, 2-4 cm’e varan  büyüme mümkün olabiliyor. İnce penislerin kalınlaştırılması operasyonlarında ise, hyaluronik asit ve penisteki yağ dokusu alınarak, yeniden penise enjekte edilmek suretiyle kalınlaştırma gerçekleştiriliyor. Penis büyütme ameliyatları 18 yaşını doldurmuş olan her bireye uygulanabiliyor. Penis ameliyatı olmak için sadece ince ve küçük penise sahip olma zorunluluğu bulunmuyor. Penis kalınlaştırma operasyonları, sadece küçük penise sahip olan bireyler değil, penisini daha da büyütmek isteyenler tarafından da tercih edilebiliyor. Cinsel mutluluğun elde edilmesi anlamında oldukça büyük bir öneme sahip olan penis boyu ve kalınlığı, yapılacak cerrahi müdahalelerle elde edilebiliyor. Ameliyat sonrası erkekte özgüven kazanımı yaşandığı gibi, partnerler arasındaki daha güçlü bir bağ oluşmasına sebep olur.

Son dönemlerin en başarılı operasyonlarında biri penis büyütme ameliyatları penisin görünmeyen kısmına yapılan yağ enjeksiyonu müdahalesi ile birlikte bu kısmın daha görünmesini sağlar.

Ankara İlinde Penis Büyütme Avantajları

Penis kalınlaştırma ve büyütme operasyonları pek çok ilimizde yoğun olarak talep edildiği gibi bu operasyonun sıklıkla yapıldığı illerden biride  Ankara ilimizdir. Ankara’daki kliniğimizde penis büyütme operasyonu yaptırmanın  avantajları arasında orda bir kliniğimizin olması ve ameliyatın tüm işlemlerini alanında uzman bir sağlık ekibi tarafından yapılacağını söyleyebiliriz.   Ankara’da penis büyütme yaptırmanız durumunda hızlı ve problemsiz sonuç almış olursunuz. Operasyon için kliniğimizi tercih etmek isterseniz bu alanda Op Dr Cem Özlük’ün tecrübe ve bilgi birikimlerini aktardığı pek çok kaynağa ulaşabilirsiniz.

İnternette çeşitli yerlerde göreceğiniz üzere uzmanlığı, deneyimi ve profesyonelliğiyle Op.Dr. Cem Özlük bu konuda sizlere gereken alternatifleri ve sistemi sunabilecektir. Bunun yanı sıra en önemli noktalardan biri ameliyatın kalıcı olmasıdır. Kesin ve net sonuç sunmasının yanı sıra kalıcı olmasıyla da farkını ortaya koymaktadır. Penis büyütme işlemi sonrasında zaman kaybetmeden günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bir ay sonra yapılacak kontrolleriniz sonrası çok daha mutlu ve özgüvenli hissedeceksiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Farklılıkları Nelerdir?

Bu konuda penis büyütme  işlemlerinde herhangi bir işlem farklılığı bulunmamaktadır. Elbette cerrahi olarak her doktorun kendine özgü sistemleri bulunmaktadır. En büyük farklılıklar ameliyat ile ameliyat dışı işlemlerden kaynaklanmaktadır. Bu konuda sizlerin önünüze çıkacak olan tıbbi eczane malzemelerini tercih etmeniz sizlerin ilerleyen süreçte sıkıntılar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu yüzden de kesinlikle tıbbi olarak bir cerrah ile görüşüp buna göre karar vermeniz gerekmektedir. Penisin üzerinde ve içinde bulunan damarların zarar görmemesi açısından kullandığınız ilaç ve ya alete dikkat etmek gerekir. Sonrasında üzülmemek için dikkatli davranmak sizi de mutlu edecektir.

Ameliyat Öncesi İstenilen Tahliller

Operasyonların öncesinde hastanın genel sağlık durumunu öğrenmek veya zaman varsa bur bir sorunu bu bilmek için bazı  tahliller yapılır. Bunun nedeni ise operasyonu olumsuz etkileyebilecek bir durumum var olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer bir sorunu varsa hastanın, ameliyat ya ertelenir ya da tamamen iptal edilir. Hastanın genel sağlık durumu operasyonların durumunu etkiler. Bunun için hastanın eğer, bir sağlık problemi varsa bunu doktoru ile paylaşması gerekmektedir.   Operasyon öncesinde hastadan kan tahlili, idrar tahlili,  sağlık incelemesi,  anestezi alıp alamadığı gibi tetkiklere dair tahliller istenir.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Cerrahi müdahaleler önemli operasyonlardır ve sıradan bir uygulama olmadıkları için ameliyat sonrası da oldukça önemlidir. Dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar hastanın daha çabuk iyileşmesi için uyulması gereken kurallardır.  Hastanın ameliyat sonrası duş almaması, cinsel ilişki yaşamaktan uzak durması, içki, sigaradan kaçınmasını gerekmektedir. Hasta eğer bu noktalara dikkat eder ve uyarsa hızlı bir şekilde iyileşmesi mümkündür.  Bunlar göz ardı edilmemesi gereken önemli noktalardan bazılarıdır.

Penis Büyütme

Cem Özlük İnstagram sayfamızı takip edin.

Penis Büyütme Ankara

Ankara Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı birçok farklı şekilde yapılabilen bir işlemdir. Bazı yöntemler diğerlerinden daha invazivdir, ancak hepsi bir miktar risk taşır. Penis büyütme için en yaygın ameliyat, vücudun başka bir bölgesinden doku kullanarak yapılan ameliyatı olan falloplastidir. Bu ameliyat tipik olarak penis yaralanması geçirmiş veya küçük bir penisle doğmuş erkekleri tedavi etmek için kullanılır.

Penis büyütme ameliyatının diğer yöntemleri arasında implant ve enjeksiyon kullanımı yer alır. İmplantlar, penise yerleştirilen silikon çubuklardır ve enjeksiyonlar, daha kalın hale getirmek için hyaluronik asit gibi maddelerin penisin şaftına enjekte edilmesini içerir. Bu tür ameliyatların genellikle falloplastiden daha az güvenli olduğu düşünülür ve ayrıca daha az etkili olma eğilimindedirler.

Penis Büyütme Ameliyatı Ankara

Ankara ilinde penis büyütme ameliyatında yeni bir trend var. Prosedür nispeten yenidir ve prosedürde deneyimli az sayıda cerrah vardır. Ancak ameliyat olanlar sonuçtan çok memnun.

Ameliyat, penise yağ hücreleri enjekte edilerek penisin boyutunun arttırılmasını içerir. Yağ hücreleri, karın veya uyluk gibi vücudun diğer bölgelerinden alınır. İşlem lokal anestezi altında yapılır ve tamamlanması yaklaşık bir saat sürer.

Çoğu erkek, penis boyutunda yaklaşık 2-3 inçlik bir artış olduğunu bildirir. Sonuçlar kalıcıdır ve hastaların vücut tarafından reddedilen yağ hücreleri konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Ameliyatla ilişkili kanama ve enfeksiyon gibi bazı riskler vardır, ancak bu riskler minimum düzeydedir.

Penis Büyütme

Bazı erkekler penisleri daha büyük olmadığı için kendilerini yetersiz hissederler. Bu güven eksikliği bazen yakın ilişkileri ve genel benlik saygısını etkileyebilir. Piyasada penisi büyütmeyi vaat eden çok sayıda ürün var ancak bu iddiaların birçoğu asılsız. Penisi kalıcı olarak büyütmenin tek yolu ameliyattır.

Son yıllarda popülerlik kazanan penis büyütme yöntemlerinden biri de penis pompalarının kullanılmasıdır. Penis pompası penisin etrafında bir vakum oluşturarak şişmesine ve dikleşmesine neden olur. Zamanla, bu genişleme dokuda küçük yırtılmalara neden olacak ve bu da yeni hücresel büyümeye ve boyutta bir artışa yol açacaktır. Pompalar, tezgahta veya çevrimiçi olarak satın alınabilir ve nispeten uygun maliyetlidir.

Penisi büyütmenin bir başka popüler yöntemi de hap veya takviye kullanmaktır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33