+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Fiyatları

Penis Büyütme Teknikleri 2022

Bu yazımızda penis büyütme fiyatları ve ameliyatları hakkında ayrıntılı şekilde bilgi vermeye çalışacağız. Zaman zaman bu konuda erkeklerin kafasında bir çok soru işareti bulunabilmektedir. Penis boyutu, farklı etnik kökenlere sahip erkekler arasında farklılık gösterir ve prezervatif üreticileri tarafından penis çevresi ve uzunluğu ile ilgili geniş çalışmalar yapılmıştır. Birçok erkeğin kısa penis olarak algıladığı şey aslında normal aralıkta. Yayımlanan birçok haritaya, bilimsel makaleye ve bildirilen web tabanlı anketlere dayanarak, Kafkasyalı erkeklerin% 95’i aşağıdaki boyut kategorilerinden birine girecek:

Ortalama sarkık penisin uzunluğu 3,4 inç ile 3,7 inç arasındadır (8,6 cm ile 9,3 cm)
Ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu 5.1 inç ile 5.7 inç (12.9 cm ve 14.5 cm) arasındadır.
Ereksiyon halindeki penisin ortalama çevresi 3,5 inç ila 3,9 inç (8,8 cm ve 10,0 cm) arasındadır.
Penis boyu, her yaştaki birçok erkek ve erkeğin, penislerinin uzunluğu ve kalınlığı konusunda endişe duyduğu önemli bir konudur. Herhangi bir sağlık endişesinde olduğu gibi, penis büyüklüklerinden endişe duyan erkekler, cinsel tıp alanında eğitim almış bir üroloğa danışmalıdır.

Penis Büyütme Fiyatları Ve Ameliyatları

Kısa bir penisin cerrahi tedavisi, penisin anormal pozisyonu olan erkeklerde, skostal cildin liposuction ve transpozisyonu ile sınırlıdır. Asılı ligamanın kesilmesi ve ardından bazı merkezlerde penisi uzatmak için bir traksiyon sistemi uygulanmasına karşın, bu yaygın olarak yapılan bir işlem değildir. Etkinliği çoğu durumda sorgulanabilir ve etkiler doğru hasta seçimine ve postoperatif skar oluşmamasına bağlıdır. Yağ enjeksiyonu, yağ flepleri ve silikon enjeksiyonlarının tümü penis çevresini arttırmaya çalışılmıştır. Yağ enjeksiyonları, çoğu yağ hücresi (yağ) hücresi çözündükçe geçici olarak devam eder. Yağ flepleri çevrenin arttırılmasında başarılı bir yöntem olarak tanımlanmıştır ve zaman zaman rekonstrüktif cerrahide yapılmaktadır.

Peyronie hastalığının neden olduğu penil uzunluğu ve çevresi azalmış hastalar uzman merkezlerde başarıyla tedavi edilebilir. Prostat ameliyatından sonra penisin uzunluğundaki bir azalma, ereksiyonların ve cinsel etkileşimlerin sıklığını artırarak yönetilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı konusunda her erkeğe yapılabilir bir ameliyat olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda 18 yaş üzerinde olması yeterlidir. Elbette penis büyütme fiyatları kadar önemli olan sağlıktır. Bu anlamda doktor kontrolleri yaparak karar verecektir.

Penis büyüklüğü konusunda endişe duyan erkeklerin çoğu, genç yaşta, 20’li ve 30’lu yaşlarda daha genç, 60 yaşından büyük erkeklerdir.

Penis büyüklüğü konusunda endişeli erkekleri değerlendirmek ve yönetmek için standart bir yaklaşım yoktur. En önemlisi, penisin şaftının fibroz veya plak muayenesinde özel dikkat gösterilerek tam bir genital muayene yapılmasıdır.

 

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33