+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı Hakkında

Penis uzatma ameliyatı

Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı günümüzde çok sık yapılmaktadır. Son dönemin başarılı operasyonlarından bir tanesi olan penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonu, penisin görünmeyen kısmına yapılacak müdahale ile birlikte bu kısmın daha görünür hale gelmesini hedefliyor. Gayet sağlıklı bir operasyon olduğunu da belirtmekte fayda var. Bununla birlikte görünmeyen kısım, operasyon sonrası hem erekte halde hem de sönük halde iken net bir şekilde görülebiliyor. Kalınlaştırma ameliyatı için ise liposuction desteği büyük önem taşıyor. Penisten alınacak dokunun yine penise entegre edilmesi ile birlikte daha kalın ve dikkat çekici bir penise sahip olabilirsiniz.

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı Hakkında

Penis Büyütme Nedir?

Kısa penis sorununu ortadan kaldırmak adına uygulanan yöntemler bütününe penis büyütme adı veriliyor. Cerrahi müdahale neticesinde 3 ila 5 cm kadar bir büyüme daha meydana geliyor. Erekte olmamış bir penis, 5 ila 8 cm gibi bir boyuta sahiptir ancak bu bazı erkekler ve kadınlar için yeterli olmayabiliyor. Küçük penis, cinsel ilişkideki en büyük sorunlardan bir tanesidir. Penis büyütme operasyonu ile birlikte penise müdahale edebilmek mümkündür. Anestezi destekli bu ameliyatta hasta herhangi bir şekilde sıkıntı ya da ağrı yaşamaz. Aynı şekilde hekim konforu da üst düzey seviyelere ulaşmaktadır. Penisin aşısı bağlarının gevşetilmesi ile birlikte peniste belli oranda büyüme sağlanır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penisin asıcı ve yüzeysel bağları üzerinde gerçekleştirilecek olan çalışma neticesinde, görünmeyen kısımdan faydalanarak uzama sağlanır. Lokal ve sedasyon anestezi destekli müdahalelerde hasta herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeyecektir. Penis büyütme ameliyatı sonrasında peniste herhangi bir şekilde his kaybı ortaya çıkmaz ancak hatalı müdahaleler ne yazık ki bu tür riskleri barındırabiliyor bu yüzden uzman bir cerrahtan yardım almanızda her zaman için fayda vardır. Penis büyütme ameliyatı ile birlikte 5 cm’ye kadar uzama elde edilebiliyor. Kalınlaştırma ameliyatında ise penisteki yağ doku alınarak yine penise enjekte ediliyor ve bu sayede kalınlaştırma da mümkün hale geliyor.

Bu içeriğimizi okuyan kullanıcılarımız ;

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı Hakkında

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Penisinizin büyüklüğünden memnun değil misiniz? Penis büyütme ameliyatını düşünüyor olabilirsiniz. Penis ameliyatları penis boyunda istediğiniz ölçülere ulaşmanızı sağlar. Kısa süreler içerisinde gerçekleşir ve sonradan etkisi yok olmaz. Burada dikkate alınması gereken bazı şeyler mevcuttur.

Penis büyütme ameliyatı penisi uzatan ve kalınlaştıran bir işlemdir. İki tür ameliyat vardır:

  1. Penise uzunluk kazandıran penis uzatma
  2. Penisin genişliğini artıran penis genişlemesi.

Her iki prosedür de kolay olan ameliyatlardır. Yani aynı gün eve gidersiniz. Genel anestezi altında yapılırlar, bu nedenle operasyon sırasında uykuda olacaksınız. İyileşme süresi kısadır, genellikle yaklaşık iki haftadır. Penis büyütme ameliyatının sonuçları kalıcıdır. Ancak ameliyat cinsel işlevi veya hissi artırmaz.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis büyütme ameliyatı, penisin boyutunu artırmak için yapılan bir işlemdir. Bu ameliyat genellikle penisi küçük olan veya penisinin büyüklüğünden memnun olmayan erkeklere yapılır. İki tip penis büyütme ameliyatı vardır: uzatma ve genişletme.

Uzatma ameliyatı, cerrahın penisi kasık kemiğine bağlayan bağı kesmesidir. Bu, penisin daha uzun süre asılı kalmasını sağlar. Genişletme ameliyatı, cerrahın dokunun bir kısmını penisin içinden çıkardığı zamandır. Bu penisi genişletir. Bu ameliyatı olan çoğu erkek sonuçlardan memnundur.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma

Penisinizin boyutunu artırmanın birkaç yolu vardır. Biri uzunluk, çevre ve genişlik ekleyebilen penis büyütme ameliyatıdır. Diğer bir yöntem ise sonuç vaat eden ancak etkisiz ve tehlikeli olduğu bilinen penis büyütme haplarıdır. Falloplasti veya vücudun diğer bölgelerinden doku aşılayarak  penisi büyütmenin en etkili yoludur.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33