+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Günümüzde popülaritesini arttırmıştır. Penis estetikleri gelişen teknolojiler neticesinde hastalara istedikleri görünüm olanaklarını sağlar. Erkek hastalarımızın sıklıkla başvurduğu bu estetiklerin etkisi oldukça fazladır.

Erkek hastalarda genital organın görünümü ve şekli, özgüveni doğru orantıda etkiler. Çoğu erkek penisin büyüklüğünden memnun olmaz. Bu memnuniyetsizlikler cinsel ilişkilerini de olumsuz etkiler. Bu gibi durumlarda penisin estetiği bir kurtarıcı olarak görülür.

Eğer penis büyüklüğü normalinden çok daha küçükse, bu durum erkeğin sosyal yaşamını ve cinsel yaşamını büyük ölçüde olumsuz yönde etkiler. Erkeklerde penis estetiği işlemini yapan cerrahlarda oldukça önemlidir.

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür

Penis Estetiği Önemi

Penis estetiği önemleri oldukça fazladır. Sosyal medya üzerisinde çıplaklık temalı erkek imajları, cerrahi işlemlere olan talebi önemli ölçüde arttırmıştır. Penis estetik işlemlerinin bir diğer amacı da Peyronie hastalığı, penise bağlı travmatik defektler, fallus retraksiyonu, epispadias gibi ürolojik sıkıntı yaşayan rahatsızlıkları olan hastalara yapılmaktadır.

Penis estetiği  cerrahi işlemleri ameliyathane ortamlarında, genel anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Penis estetiğine dâhil olan diğer bir uygulama yöntemi ise, dolgu maddeleri ile penisin büyütülmesi üzerine yapılan estetik girişimlerdir. Penis büyütme veya penis kalınlaştırma ile libido etkilenmez. Aynı zamanda ereksiyon durumunda da etki görülmez.

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür?

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür, penis estetiği sonrasında penisin uzunluğu ve kalınlığı artmış olur. Bu iki işlem aynı ameliyatta yapılabilir. Penis estetiği işleminden sonra zayıf olan erkek hastalarda 3-5 cm’ye kadar bir uzama yaşanılır. Fakat penisin kökünde fazla kilo ve fazla yağ dokusu olan erkek hastalarda 3-4 cm’ye kadar bir büyüme yaşanır.  Size uygun olacak tüm bilgiler için uzman cerrahlardan yararlanmanız gerekir.

Normal Bir Penis Ne Büyüklüğü

Normal bir penis büyüklüğü ortalama olarak 10-14 cm’dir. Genel olarak çeşitli ülkelerin yapmış olduğu araştırmalar neticesinde ideal penis boyu 14 cm olarak belirlenmiştir. Ülkemizde erkeklerin ortalama penis büyüklükleri, ideal penis ölçülerine uyumludur.

Bunun ile birlikte penis büyüklüğü ülkelerdeki etnik kökene göre değişiklik göstermektedir. Farklı ülkelerde yaşayan erkeklerin penis büyüklüklerinde farklılık gözlemlenmiştir. Penis estetiği için Google üzerinden sitemize ulaşabilirsiniz.

Penis Estetiği İle Penis Kaç Cm Büyür

Penis Estetiği

Penis estetiği ile penisiniz kaç cm büyüyecek sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Bazı hastalar 1-2 cm’lik bir artış görebilirken, diğerleri 5 cm’ye kadar bir artış görebilir. Sonuç olarak, genişlemenin derecesi, penisinizin başlangıç boyutu ve ameliyatınızda kullanılan özel teknikler de dahil olmak üzere bir dizi bireysel faktöre bağlı olacaktır.

Penis estetiğinin sadece penisinizin boyutunu büyütmekle ilgili olmadığını akılda tutmak önemlidir; aynı zamanda genel görünümünü iyileştirmekle de ilgilidir. Penisinizin görünümünden memnun değilseniz, estetik cerrahi yardımcı olabilir. Özellikle penisinizin konturlarını ve simetrisini iyileştirmek için dermal dolgu maddeleri ve yağ grefti gibi prosedürler kullanılabilir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33