+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Estetiği Neden Gereklidir 2022

penis büyütme

Penis estetiği penisin görüntüsünde çok daha etkileyici bir görselliğin oluşması noktasında etkili olan bir uygulamadır. Doğuştan gelen birtakım etmenlerin düzetilmesi ya da zamanla oluşan sorunların giderilmesi amacıyla penisin görüntüsünde değişiklikler yapılması işlemine penis estetiği denilmektedir. Yapılan bu işlemlerin çoğu kişinin cinsel problemlerini çözme amaçlı değil tamamen estetik kaygıların giderilmesine yöneliktir. Yapılan operasyonlarda oldukça çeşitlidir. Penis eğriliğini giderme operasyonu, penis uzatma ve kalınlaştırma işlemleri bunlardan en bilinenleridir.

Yapılan işlemler sonucunda kişide psikolojik problemlerde oluşturan durumların üstesinden gelinmiş olur. Estetik kaygıları giderilen kişiler kendilerini çok daha tatmin olmuş hisseder. Kişinin cinsel hayatı çok daha mutlu bir hale gelirken yaşam kalitesi de bununla orantılı olarak artar. Genelde penisinin görünümü değişen kişiler sosyal hayatlarında çok daha özgüvenli olmakta ve cinsel yönden çok daha aktif olmak gayreti içine girmektedir. Günümüz itibariyle penis büyütmek konusunda talepte bulunanlar için farklı egzersizlerin varlığından rahatlıkla söz edebiliriz.

Penis Estetiği Neden Gereklidir 2022

Penis Estetiği Ve Büyütme Egzersizleri

Penisinin yeterli büyüklükte olmadığını düşünen ama bunun için ameliyat gibi iyileşme süreci ve anestezi gibi zorlu şartlara katlanmak istemeyen kişilerin denediği yöntemlerden bir penis büyütme egzersizleri. Bazı uzmanlar yapılacak olan bu egzersizlerin kısa süreli olarak işe yaradığını ve egzersizler bırakıldıktan kısa süre sonra penisin eski boyutuna döndüğünü söylemektedir. Fakat yine de bir doktor gözetiminde bu egzersizleri deneyebilirsiniz. Penis büyütme egzersizlerini doğru bir şekilde yapmak, etkili sonuçlar elde etmenizi de mümkün kılacaktır.

En bilindik penis büyütme egzersizi sıkma yöntemidir. Bu yöntemde penisinize zarar vermek istemiyorsanız penisinizin ereksiyon halinde olmadığından emin olun. Eğer penisiniz ereksiyon haline girerse mutlaka egzersizi bırakın. Öncelikle penisinizi kavrayın ve 90 derecelik bir açıya getirdikten sonra yukarı doğru çekin. Bir dakika bunu yaptıktan sonra penisinizi bırakın daha sonra tekrar yapın. Günlük 15 dakika bu egzersizi yapmanın kısa sürede sonuç getirdiği söylenmektedir. 

Penis Estetiği Büyütme Ameliyatı

Kalıcı ve etkili bir çözüm için pek çok uzmanın önerdiği penis büyütme ameliyatı yağ enjeksiyonu, doku transferi ya da dolgu enjeksiyonu işlemleridir. Yapılan bütün bu operasyonlarda anestezi kullanılmaktadır. Bazı durumlarda doktorlar ameliyat sonrası ilaç tedavisi önerebilmektedir. Belli bir süre cinsel perhiz, spor yapmama gibi yasaklar getirilebilmektedir. Uzman bir doktor tarafından yapılırsa işlemlerden sonra his, duyu kaybı gibi sorunlar oluşmaz ve görüntü oldukça doğal durur.

Yağ enjeksiyonu işleminde hastadan alınan yağ öncelikle yıkanıp kullanıma hazır hale getirilir ve penise enjekte edilir. Dolgu enjeksiyonu işleminde ise kişiden alınan yağlar değil kişiye alerji yapmayacak ve vücut tarafından emilmesi mümkün olmayan malzemeler penise enjekte edilir. Doku transferinde ise popo kat yerleri gibi görünmeyen kısımlardan alınan doku parçaları peniste ki belirli noktalara nakil edilir ve pensin daha kalın görünmesi sağlanır. Sitemiz içerikleri Google üzerinde her geçen gün değer kazanmaktadır.

Penis Estetiği Olumlu Yanları

Penis estetiği söz konusu olduğunda, güzel görünen bir penise sahip olmak için gerekli olan birkaç püf noktası vardır. İlk şey, penisin genel şeklidir. Nispeten simetrik olmalı ve çok kavisli olmamalıdır. İkincisi, penis üzerindeki cilt pürüzsüz olmalı ve leke veya yara izi içermemelidir. Son olarak, cildin rengi boyunca tek tip olmalıdır.

Bu üç nokta, güzel görünen bir penis için gereklidir. Bazı erkekler penis estetiğini önemsemeyebilirken, diğerleri bunu özgüvenlerinin ve benlik imajlarının önemli bir yönü olarak görmektedir. Aslında, birçok erkek, partnerlerinin penislerine ilgi duyduğunu bildiklerinde ilişkide daha fazla zevk aldıklarını bildirmektedir. Penis estetiğinin önemli olmasının birkaç nedeni vardır.

Penis Estetiği Neden Gereklidir 2022

Erkeklerde Penis Boyutu

Penis boyutunun erkekler için önemli olmasının bir nedeni var ve bu sadece gösterişle ilgili değil. Araştırmalar, penis boyutunun benlik saygısı ve kendine güven ile ilişkili olduğunu göstermiştir.

Aslında, bir araştırma, erkeklerden penis boyutları ve cinsel işlevleri hakkında bir anket doldurmaları istendiğinde, büyük bir penise sahip olduklarını bildirenlerin, küçük bir penisi olduğunu bildirenlere göre daha yüksek düzeyde özsaygı ve özgüvene sahip olduklarını buldu.

Bu, toplumumuzun erkekliğe ve erkekliğe yüksek bir değer verdiği göz önüne alındığında mantıklıdır. Bir erkeğin penisi, erkekliğinin bir sembolü olarak görülür ve bu nedenle, birçok erkeğin cinsel yeteneklerine güven duyması önemlidir. Ayrıca penis boyutunun algılanmasının da gerçek penis boyutu kadar önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Bu sebepler ve çok daha fazla nedenlerden dolayı erkekler için penis ameliyatları oldukça  popülerdir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33