+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Kalınlaştırma Nedir ve Penis Boyutları

Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırma işlemi erkeğin cinsel ilişkideki performansını en etkili şekilde etkileyen faktörlerdendir. İlişki sırasında erkeğin ve partnerinin aldığı zevk penis kalınlığı ile ilişkilidir. Bu sebepten dolayı penis kalınlaştırma işlemlerinin popülerliği oldukça fazladır.

Penis Kalınlaştırma Nedir ve Penis Boyutları

Penis Kalınlaştırılması Nedir?

Penis kalınlaştırılması nedir sorusu, bu operasyonu yaptırmak isteyen hastalarımızın bilgi edinmek için sorduğu sorular arasındadır. Penisin yeterince kalın olmaması durumunda yetişkin erkeklerde estetik, ürolojik anlamda gerçekleştirilen uygulamadır.

Burada idrar ve sperm atılımına ek olarak, penis cinsellikte de büyük önem taşır. Bu nedenle sert halde yeterince kalın olmayan penise kalınlaşma işlemi uygulanabilir ve bu işlem son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Penis Boyutları

Penisin boyutları ırk ve coğrafyaya bağlı olarak değişebilir. Ülkemizde ortalama penis büyüklüğü erekte olmuş durumda 13.9 santimetredir. Penisin 9,3 santimetreden daha küçük olduğu duruma küçük penis denir. Bunun bir diğer adı mikropenis olarak bilinir.

Penisin şekil bozukluğu, kısa ve ince olması erkekler için önemli bir sorundur ve günümüzde tıp alanındaki teknolojik gelişmelerin yansıması sonucunda penis istenilen görünüm ve boyutlara getirilebilir.

Penis kalınlaşması genel anestezi altında yapılır. Genellikle bel veya karın bölgesinden alınan yağın özel bir tedaviden sonra penis çevresine enjekte edilmesi duruma dayanır. Penisin kalınlaşması amacıyla kullanılan yağ enjeksiyonu, kısa penislerin uzatılmasında cerrahi işlemle birlikte kullanılabilir.

Operasyon Öncesi

Operasyon öncesinde dikkat edilmesi gereken önemli kritik noktalar bulunur. Bu kritik noktalardan en önemli olanı hastaların kan sulandırıcı ilaçlar kullanmamasıdır. Yaklaşık iki gün önceden alkol ya da yeşil çay tüketimi kesinlikle durdurulmalıdır. Burada genel anestezi yapılacağı için operasyondan 8 saat önce yeme içme durdurulmalıdır.

Operasyon Sonrası

Operasyon sonrası kalıcı bir işlem olması isteniyorsa tekrardan işlem yapılabilmektedir. Bunun diğer geçici botoks işlemleri gibi düşünebilirsiniz. Burada gerçekleşen operasyonlar yağ enjeksiyonu ile gerçekleşir. Bu enjekte edilen yağ belirli bir süre sonra erir.

Yağın erimesi gibi bir durumun meydana gelmesi olasıdır. Bu açıdan penis kalınlaştırma işlemi tekrardan yapılır. Penis uzatma yönteminde böyle bir şey söz konusu değildir. Bu gibi penis işlemlerini gerçekleştirebilmek için Google ile sitemize ulaşabilir ve kliniğimize randevu oluşturabilirsiniz.

Penis Kalınlaştırma

Penis büyütme endüstrisi, milyonlarca dolarlık bir endüstridir. Penisi büyütmek için kullanılan, bazıları diğerlerinden daha etkili olan çeşitli yöntemler vardır. Penisi büyütmenin en yaygın yolu ameliyattır. Bu, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve penis çevresindeki fazla yağın alınmasını içerir.

Penis büyütmenin başka bir yöntemi de haplar veya takviyelerdir. Bu haplar genellikle otlar ve diğer doğal maddelerle yapılır. Ancak, bu hapların etkinliğini destekleyecek hiçbir bilimsel kanıt yoktur. Ek olarak, bu haplar pahalı olabilir ve güvenli olmayabilir.

Penisi büyütmenin üçüncü bir yolu, pompalar veya uzatıcılar gibi cihazlar kullanmaktır. Bu cihazlar zamanla penisi gererek çalışır. Etkisi kısa sürelidir.

Penis Boyutları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İnternette penis büyütme hakkında birçok bilgi var. Bazıları doğrudur ve bazıları değildir. Unutulmaması gereken en önemli şey, penis büyütmenin herkes için uygun olmadığıdır. Bu kişisel bir seçimdir ve yalnızca içerdiği riskler konusunda rahatsanız yapmalısınız.

Penis büyütme için kullanılabilecek birkaç farklı yöntem vardır. En yaygın yöntem cerrahidir. Bu, penisi pelvik kemiğe bağlayan bağın kesilmesini içerir. Bu, penisin sarkık olduğu zaman daha uzun görünmesini sağlar, ancak erekte olduğunda onu daha da büyütmez.

Penis boyutunu artırdığını iddia eden bir dizi hap ve takviye de vardır, ancak bunların işe yaradığına dair bir kanıt yoktur. Penisinizi büyütmenin en iyi yolu ameliyat yapmaktır.

Penis Kalınlaştırma Nedir ve Penis Boyutları

Penis Kalınlaştırma Penis Boyutları

Penis büyütmenin tanımı, bir penisin boyutunun arttırılmasıdır. Bu ameliyat, haplar veya cihazlar dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle yapılabilir. Ortalama penis büyüklüğü altı inç uzunluğunda ve beş inç çevresidir.

Penis büyütmek için en yaygın cerrahi prosedüre falloplasti denir. Bu ameliyat, penisi pelvik kemiğe bağlayan bağın kesilmesi ve deriyi karın bölgesinden penis şaftına doğru hareket ettirerek daha uzun ve kalın bir penis oluşturur. Penis büyütmek için ameliyatsız birkaç yöntem de vardır. Bunlar, hapları, cihazları veya egzersizleri kullanmayı içerir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33