+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı 2022

Penis kalınlaştırma ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatı etkili bir düzeyde kalınlaşmanın yaşanmasına olanak tanımaktadır. Penis estetiği konusunda iddialı bir ameliyat olan penis kalınlaştırma operasyonun beraberinde önemli kazanımları getirdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Günümüzde en çok talep gören penis kalınlaştırma ameliyatı yöntemleri arasında yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma ilk sıralarda yer almaktadır. Bu yöntemde doğrudan penise kişinin kendisinden alınan yağ dokusu enjekte edilmektedir.

Erkeklerin cinsel hayatlarının olumsuz yönde etkilenmesinde penis kısalığı sorunu oldukça önemli rol oynamaktadır. Penis kalınlaştırma ameliyatı günümüzde titiz ve profesyonel doktorlar vasıtasıyla yapılmaktadır. Ameliyat sırasında çok itinalı ve temkinli bir cerrahi işlem yapılmaktadır. Penis kalınlaştırma ameliyatları yaklaşık olarak 2 ile 3 saat sürebilmektedir. Bu süreç boyunca kişilere genellikle genel anestezi yöntemi uygulanır. Böylelikle kişi uyutulur ve hiçbir hissetmez.

Ancak bazı sağlık kuruluşları lokal anestezi yöntemini de tercih etmektedir. Lokal anestezi yöntemiyle kişinin belden aşağısı uyuşturulur ve ameliyat bu şekilde başlar. Penis kalınlaştırma ameliyatı sonucunda kişilerin penisler 3 ile 4 cm arasında büyür. İdeal penis boyu ölçüler 13 ile 14 cm arasındadır. 13 cm aşağısında bulunan penisler kısa penis olarak adlandırılmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı 2022

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Zor Mu?

Penis kalınlaştırma ameliyatlarına olan ilgi her geçen gün tıbbın gelişmesiyle beraber artmıştır. Tıbbi olanakların gelişimiyle penis kalınlaştırma işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. İşlemler sırasında kişiler anesteziyle uyulur, böylelikle kişi hiçbir şeyi anlamadan işlemler tamamlanmış olur. Kişi ameliyat sonrasında 1 gün hastanede taburcu edilir. Taburcu edildikten sonra kişi ameliyatlı bölgesini bir müddet koruması gereklidir.

Ayrıca doktorun vermiş olduğu kremleri düzenli olarak kullanması gereklidir. Penis kalınlaştırma ameliyatı günümüzde profesyonel araç gereçlerle son nesil yöntemlerle yapılmaktadır. Penis kalınlaştırma ameliyatları son derece titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca ameliyatların başarı yüzdesi %98 civarındadır. Bütün bu bilgiler ışığında günümüz koşullarında penis kalınlaştırma operasyonunun son derece etkili bir düzeyde yapıldığını ifade edebiliriz. Üstelik son zamanlarda penis ameliyatlarının hasta konforu açısından da oldukça başarılı olduğu bilinmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Olmak Şart Mı?

Penis kısalığı problemleri yaşayan kişiler ameliyat olmaktan korktukları için alternatif penis büyütme yöntemlerini denemektedir. Penis egzersizleri bu süreçte oldukça önemli rol oynar. Fakat kişilerin şunu iyice bilmeleri gerekiyor ki ameliyat dışındaki bütün yöntemler %50 sonuçludur. Hatta bu oranlar %50’nin altına bile düşerek %32 seviyelerine kadar inebilmektedir.

Penis kalınlaştırma ameliyatında ise sonuçlar %98 ve %99,8 olarak bilinmektedir. Dolayısıyla başarı yüzdesi görüldüğü üzere çok yüksektir. Ameliyatlar sonucunda kişilerin penisleri ideal ölçülerine getirilerek hayatlarına daha verimli ve sağlıklı olarak devam ediyorlar. Ameliyatlar son derece profesyonel koşullar altında yapılmaktadır. Ameliyatları 3 ile 5 arası değişen birçok uzman genel cerrahi doktoru girmektedir. Ayrıca kişilerin penisleri ameliyat sonrasında hiçbir şekilde şekil bozukluğuna uğramamaktadır. Google üzerinden içeriklerimizi ziyaret edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı 2022

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis bir kastır ve vücuttaki diğer kaslar gibi egzersizle büyütülebilir. Ancak bazı erkekler için bu bir seçenek değildir. Bu erkekler için istenen sonuçlara ulaşmanın tek yolu penis büyütme ameliyatıdır.

Birkaç farklı tipte penis büyütme ameliyatı mevcuttur, ancak hepsinin kendileriyle ilişkili riskleri vardır. En yaygın risklerden bazıları enfeksiyon, kanama ve ağrıdır. Bu riskleri iyi bir cerrah seçimi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Birçok erkek penis büyütme ameliyatını tek seçeneklerinin bu olduğunu düşündükleri için tercih ediyor. Ameliyat kalıcı sonuçlar verir. Ayrıca kısa bir zaman içerisinde istediğiniz penis boyutlarına ulaşmanızı sağlar.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Yaş Sınırı

Penis büyütme ameliyatı için yaş sınırı yoktur. Sağlığınız iyi olduğu ve gerçekçi beklentileriniz olduğu sürece bu ameliyat için adaysınız.Bazı erkekler genç yaşta penis büyütme ameliyatı olmayı tercih ederken, bazıları da yaşlanmayı beklemektedir. Doğru ya da yanlış cevap yoktur; bu sadece kişisel bir karardır.

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatının yükselişte olduğuna dair hiçbir şüphe yok. Aslında, gerçekleştirilen prosedürlerin sayısı son on yılda iki katından fazla arttı. Bu, kısmen, mevcut çeşitli teknikler ve prosedürler hakkında çevrimiçi bilginin sürekli artan mevcudiyeti nedeniyle olabilir.

Ayrıca, penis boyutlarından memnun olmayan erkeklerin sayısının artmasından da kaynaklanıyor olabilir. Penis büyütme ameliyatı düşünüyorsanız, tüm seçeneklerinizi cerrahınızla tartıştığınızdan emin olun. Bireysel durumunuz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacaktır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33