+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Fiyatları

Penis kalınlaştırma ameliyatı

Penis kalınlaştırma işlemi penisinizin yeterince kalın olmadığı durumlarda, yetişkin erkeklere yapılan estetik ürolojik uygulamalardan bir tanesidir. Penisin idrar ve sperm atılımı gibi işlevleri vardır. Bu işlevlere ek olarak penis cinsellikte de çok büyük önem taşımaktadır. Cinsellikteki önemi sebebi ile erekte halinde yeterince kalın olmayan penise kalınlaştırma işlemi yapılır. Günümüzde bu yötem sıklıkla tercih edilmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Fiyatları

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatı birçok erkeğin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Penisin büyüklüğü ırk ve kişinin yaşadığı coğrafyaya bağlı kalarak değişebilir. Bazı araştırmalar yapılmıştır. Bu araştırmalar genel olarak erkeklerin penis ölçülerine ulaşabilmek için yapılmıştır.

Ülkemizde ortalama penis uzunluğu yaklaşık olarak 13,9 santimetredir. Penisiniz eğer 9,3 santimetreden daha küçükse bu küçük penis olarak adlandırılır. Diğer adı ise mikropenis denir. Bunun dışında penislerde şekil bozukluğu görülmektedir.

Penisin kısa ve ince olması hem kadınlar hem de özellikle erkekler için önemli bir sorun haline gelir. Günümüzde gerçekleşen tıp alanındaki teknolojik gelişmelerin yansıması sonucunda penis istenilen görünüm ve boyutlara ulaşabilmektedir.

Penis kalınlaşma işlemi genel anestezi neticesi ile yapılır. Bunun ile birlikte genel liposuction ile bel veya karın bölgesinden alınan yağın, özel bir işlemden sonra penis çevresine enjekte edilmesi olayıda vardır. Bu işlem penisin kalınlaşmasını sağlar. Penisin kalınlaşması amacıyla doğrultusunda yapılan yağ enjeksiyonu, penislerin uzatılmasında cerrahi yöntem ile birlikte kullanılabilir.

Penis Büyütme Fiyatları

Penis kalınlaştırma fiyatları pek çok hastamız tarafından sorulmaktadır. Burada sizlerin dikkat etmesi gereken en önemli şey iyi bir uzman doktor bulmaktır. Fiyattan çok doktorun tecrübesi ve uzmanlığı ön plana çıkmalıdır.

Penis büyütme fiyatları bu sebepten dolayı doktorun yöntem ve tecrübesine göre değişiklik gösterir. Penis kalınlaşma işlemi hakkında daha fazla bilgi için Google üzerisinden sitemize ulaşım sağlayın. Ardından iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak, randevunuzu alabilirsiniz.

Penis Kalınlaştırma Ve Büyütme

Penis kalınlaştırma ve büyütme konusunda işleminizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler oldukça güvenilirdir. Sizlerin penisinizin fizyolojik yapısına bağlı olarak, penis büyütme için çeşitli yöntemler kullanılır. Penis büyütme işleminden sonra penise işlem yapılan alan mutlaka korunmalı. Doktorun verdiği ve kullanılması gereken ilaçlar kesintisiz kullanılmalıdır.

Penis Kalınlaştırma Fiyatları

Penis büyütme ameliyatı fiyatları söz konusu olduğunda, alınabilecek çok çeşitli ücretler vardır. Bir falloplasti (penis büyütme ameliyatı) için tipik bir ücret değişikliğe uğrar. Bu fiyatlara genellikle anestezi maliyeti, ameliyathane tesisleri veya ameliyat sonrası bakım dahil değildir.

Penis büyütme ameliyatının nihai maliyetine katkıda bulunan bir dizi faktör vardır. Cerrahın deneyimi ve uzmanlığı, kullanılan prosedürün türü ve coğrafi konum, ne kadar ödeyeceğiniz konusunda rol oynar.

Bazı cerrahlar nakit ödeme yapan hastalar için finansman seçenekleri veya indirimler sunar. Ameliyattan önce cerrahınıza ilgili tüm masrafları sormanız önemlidir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Fiyatları

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nedir

Falloplasti olarak da bilinen penis büyütme ameliyatı, penisin boyunu ve çevresini artırabilen cerrahi bir işlemdir. Kullanılabilecek birçok farklı teknik vardır, ancak en yaygın olanı “penil uzatma” ameliyatı olarak adlandırılır. Bu ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve penisin derisinin ileri doğru hareket ettirilmesini içerir. Bu, şaftın daha fazlasını ortaya çıkarır ve 2 inç uzunluğa kadar ekleyebilir.

Penis Kalınlığı

Penisinizin büyüklüğünden memnun değil misiniz? Daha kalın bir penisten faydalanabileceğinizi düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, penis büyütme ameliyatını düşünüyor olabilirsiniz. Bu, penisinize uzunluk ve çevre ekleyebilen cerrahi bir prosedürdür. Ancak, tüm cerrahların aynı sonuçları vermediğini anlamak önemlidir. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için, bu tür ameliyatlarda deneyimli ve iyi bir üne sahip bir cerrah seçmek önemlidir.

Penis Büyütme

Penis büyütme ameliyatının maliyeti seçeceğiniz cerraha göre değişiklik gösterecektir. Ancak, ödediğinizin karşılığını aldığınızı hatırlamak önemlidir. Mümkün olan en iyi sonuçları istiyorsanız, ameliyat için daha fazla ödemeye hazır olun. Bunun kalıcı bir prosedür olduğunu unutmayın, bu nedenle herhangi bir karar vermeden önce tamamen emin olduğunuzdan emin olmalısınız.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33