+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Kalınlaştırma İşlemi

Penis büyütme teknikleri

Penis kalınlaştırma uygulaması cinsel tatmin noktasında sıklıkla talep gören özel bir işlemdir. Ergenlik döneminden itibaren cinsellikle tanışan erkeklerin penislerinin boyutları onların her zaman kaygılandıkları konular arasında olmaktadır. Penis boyutları yüzünden cinsel birliktelik konusunda sorun yaşayacağını düşünen ve penis kalınlaştırma ya da uzatma çabasında olan erkekler genelde bu konuda çekingen olduklarından kendilerine zarar verme pahasına vakum cihazları, kremler ve birçok faklı yöntemi denemektedirler. Bunlardan ziyade penis boyutları sorunu yaşayan erkeklere tavsiyemiz psikolojik destek almaları ve bir hekime danışmalarıdır.

Genelde en etkili sonuç veren yöntem cerrahi operasyonlardır. Penis kalınlaştırma ve uzatma operasyonları uzman cerrahlar tarafından uygulanmaktadır. Eğer cerrah işinde başarılı ise oldukça doğal görünen sonuçlar elde etmek mümkündür. Bazı noktalarda cerrahlar sonuçların kalıcı olduğunu garantilemek için iyileşme döneminde yasaklar koyabilmektedir. Bazı durumlar ise hacimsel küçülmeler olabildiğinden dolayı operasyonun tekrarı gerekebilir. Penis büyütme tekniklerinin son zamanlarda etkili bir düzeyde uygulandıklarını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Penis Kalınlaştırma İşlemi

Penis Kalınlaştırma Teknikleri

Hastaların isteklerine göre uygulanabilecek birçok farklı penis büyütme teknikleri uygulanabilmektedir. Bunlardan en bilinen teknik kişinin bel ya da karın bölgesinden alınan yağların yıkanarak hazırlanması ve penisin uygun katmanları arasına enjekte edilmesidir. Bu yöntemin tek dezavantajı zamanla penisin bu yağı emmesi ve hacmin küçülmesidir. Bunun gibi bir sonuçla karşılamak istemeyenler içinse farklı yöntemler bulunmaktadır.

Bunların ilki dolgu enjeksiyonudur. Hyalüronik asit içeren dolgu malzemeleri vücut tarafından emilemeyecek özelliktedir. Ayrıca vücutta bir yan etki oluşturma ihtimali de oldukça düşüktür. Vücut yağı yerine bu tür dolgu malzemeleri kullanılabilmektedir. Bunun haricinde doku transferi de bir diğer işlemdir. Vücudun görünmeyecek kısımlarından alınan dokular penise yerleştirilir ve kalıcı bir kalınlık sağlanmış olur. Penis kalınlaştırma işlemi oldukça hassas bir süreci beraberinde getirmektedir. Dolayısıyla bu sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasın bu alanda uzman olanlar tarafından mümkün kılınmaktadır.

Penis Kalınlaştırma  Ve Boyu Uzatma Yöntemleri

Birçok erkek penis boyunu yeterli bulmadığından penis boyu uzatma ameliyatları ve egzersizlerine başvurmaktadır. Henüz penisi istenilen uzunluğa getirebilecek bir yöntem icat edilememiştir. Ama bazı cerrahi yöntemlerle penisin içerde olan kısmı dışarı çıkarılarak penisin daha uzun durması sağlanmaktadır. Yapılan operasyonlar genelde 2 ila 4 santim arasında uzama sağlamaktadır. Genel anestezi altında uygulanmaktadır. Penis kalınlaştırma işleminin son zamanlarda çok daha başarılı bir şekilde hayata geçirildiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Yapılan operasyonlardan ilki Z plasti denilen penisin leğen kemiğine bağlı durmasını ve vajina girişte doğru açıda bulunmasını sağlayan bağların kesilmesi ve derinin uzatılarak penise dahil edilmesi şeklinde yapılan işlemdir. Diğer bir işlemse penis kökünde ki yağların vakumlanması ve penisin yağ dokusu içinde ki kısmının dışarı alınmasıdır. Ayrıca testis torbasının kesilerek geriye çekilmesi ve penisin alt kısmının daha çok dışarıda durması da yapılabilecek estetik düzeltmeler arasında yer almaktadır.  Sitemizin sahip olduğu diğer içeriklere Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Penis Kalınlaştırma Yaş Sınırı

Penis büyütme ameliyatı için belirlenmiş bir yaş sınırı yoktur, ancak Üroloji Derneği 18 yaşından küçükler için ameliyatı önermemektedir. Penis yaklaşık 21 yaşına kadar büyümeye devam eder, bu nedenle cerrahlar ameliyatı gerçekleştirmek için genellikle o zamana kadar beklerler. İstisnalar vardır: örneğin, bir erkeğin penisi ortalamadan önemli ölçüde küçükse, doktoru daha erken ameliyat önerebilir.

Penis Kalınlaştırma

Modern dünyada, kişinin görünüşünü iyileştirmenin birçok yolu vardır. Spor salonuna gidebilir, sağlıklı yiyebilir ve ameliyat olabilirsiniz. Ancak en tabu konulardan biri penis büyütmedir.

Penisinizi büyütmenin birkaç yolu vardır. Pompalar, haplar veya ameliyat kullanabilirsiniz. Pompalar, penis çevresinde bir vakum oluşturarak çalışır. Bu, kanı penise çekerek genişlemesine neden olur. Fakat etki süresi sanıldığından daha azdır. Penis eski haline geri dönecektir.

Haplar, vücudunuzdaki testosteron miktarını artırarak çalışır. Bu, penisinizdeki hücrelerin bölünmesine ve çoğalmasına neden olur. Bu, hem boyutta hem de çevrede bir artışa yol açar. Fakat bütün olarak sağlığınıza zarar verir. Bunun yanı sıra penis ameliyatı en yüksek başarı oranına sahiptir. Bu alanda uzman olan doktorlar sağlığınıza uygun olan kalıcı işlemler yapar.

Penis Kalınlaştırma İşlemi

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Faydaları

Bazı insanlar penis büyütme ameliyatının sadece penisinin büyüklüğü konusunda bilinçli olanlar için olduğunu düşünebilir. Ancak penis büyütme ameliyatının sadece penis boyutunu büyütmenin ötesinde birçok faydası vardır.

Başlıca faydalarından biri, cinsel performansınızı iyileştirmeye yardımcı olabilmesidir. Bunun nedeni, daha büyük bir penisin hem siz hem de partneriniz için daha iyi bir hareket aralığına ve daha fazla uyarılmaya yol açabilmesidir. Ayrıca yatak odasında daha fazla güvene yol açabilir ve bu da genel olarak daha iyi cinsel ilişkiye yol açabilir.

Penis büyütme ameliyatının bir başka faydası da bazı tıbbi durumların düzeltilmesine yardımcı olabilmesidir. Örneğin, kavisli bir penisiniz varsa veya erektil disfonksiyondan şikayetçiyseniz, ameliyat bu sorunları düzeltebilir. Genel olarak, penis büyütme ameliyatı geçirmenin birçok faydası vardır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33