+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Protezi

İşlemin Yeri

Hastane

Anestezi Türü

Lokal

İşlem Süresi

60 DK

Taburcu Süresi

3-4 Saat

Aktivite Başlangıcı

30 Gün

Diğer seçeneklerin başarılı olmadığı veya diğer seçeneklere sahip olamayan hastalar için son çare ve aynı zamanda en başarılı olanı.

* Ereksiyonu sürdüren implantların peniste (kavernöz cisimler) ereksiyona izin veren boruların içine yerleştirildiği prosedürdür.

* başarı oranı oldukça yüksektir. (95-99%)

* Yaygın olarak kullanılan implantlar yarı sert, silikon tipi ve şişirilebilir ve hidrofiliktir.

• Cinsel partner daha çok tatmin olur. (İstenilen ereksiyon penis implantları ile sağlandığından, hem erkek hem de kadın bireyler daha fazla zevk alırlar.)

• Günümüzde gelişmiş ülkelerde tipik olarak 3 parçalı şişirilebilir penis implantları tercih edilmektedir. 3 Kısım penis implantı işleminden sonra hastanın ve cinsel partnerinin memnuniyeti% 90’a kadar çıkabilmektedir.

• Şişirilebilir implantlar çok daha pahalıdır ve cinsel ilişkiden önce şişirilir ve cinsel ilişkiden sonra orijinal satte’ye geri dönebilir.

• Ameliyatlar genel veya bölgesel (spinal/epidural) anestezi altında yapılabilir. Bu implantlar penisin alt kısmının altında veya üstünde 4-5 cm’lik bir kesitten yerleştirilebilir. ameliyattan sonra 1 gün hastaneye yatış yeterlidir. (Penis altındaki kesitler söz konusu olduğunda ameliyat izleri neredeyse görünmezdir (skrotal))

•Ereksiyon sırasında eğrilik ve / veya ağrı (Peyronie) ve aynı zamanda ereksiyon bozukluğu olan hastalar üzerinde de yapılabilir.

• penil implantlarla ilgili sıkça sorulan sorulardan biri, diğer kişiler tarafından fark edilip edilmeyeceğidir. Penis implantları cinsel ilişki sırasında cinsel partnerle ilgili herhangi bir sorun oluşturmaz. Özellikle pompalanan ve esnek tipler seçildiğinde, eşinizin fark etmesi neredeyse imkansız olacaktır.

• Penis implantı sadece cinsel ilişki için yeterli ereksiyon sağlayan bir tedavidir. Boşalmayı veya çocuk sahibi olma şansını etkilemez.

Erkek Genital Estetik Tedavilerimiz
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33