+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis uzatma ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Erkeklerin günümüzde en çok başvurduğu estetik yollardan birisi de penis ameliyatı olarak bilinmektedir. Bu ameliyat son derece profesyonel yetkinliğe sahip doktorlar tarafından hijyenik ortamlarda gerçekleştiriliyor. Ameliyat sırasında kişilere genel anestezi yöntemi uygulanıyor. Böylelikle kişiler tam uyku haline geçmiş oluyorlar. Uyandıklarında ise işlem tamamen sonuca varmış oluyor. Ameliyatların başarı oranı %100’e yakın bir sonuçtadır.

Böylelikle kesin sonuca en yakın işlem olarak biliniyor. Erken boşalma sorunları da penis kısalığından meydana gelen sorunlar arasında yer alıyor. Erken boşalma sorunu kişileri psikolojik ve fizyolojik anlamda ciddi bir şekilde etkiler. Dolayısıyla kişilerin bu süreçten kurtulmasında en yetkin ve kesin yol penis uzatma ameliyatı olarak sektörde bilinmektedir. Penis büyütme ameliyatının başarılı olması için mutlaka alanında uzman olan bir ekipten hizmet almak şarttır.

Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis Uzatma Ameliyatı Tehlikeli Mi?

Penis kısalığı sorunu yetişkin erkeklerin en çok karşılaştığı sorunlar arasında bilinmektedir. Erekte olmuş bir penisin boyutu 14 cm civarında olmalıdır. Ancak kişilerin penisleri bazı faktörler ışığında gelişmeyebiliyor. Böylelikle kişilerin penisleri 10 cm ve 9 cm civarı arasında kalabiliyor. İşte tam bu nokta da devreye penis uzatma ameliyatı girmektedir. Penis uzatma ameliyatı sayesinde penis boyunda belirgin bir oranda büyüme yaşanılmaktadır.

Bu ameliyat sonucunda kişilerin bütün sorunları geride kalıyor. Penis kalınlaştırma işlemleri sonucunda kişilerin penisleri 5 ile 6 cm genişliğinde büyümektedir. Böylelikle kişiler ayrıcalıklı bir hizmet deneyimine kavuşmuş olur. Penis kısalığı sorunundan ötürü kişilerde erken boşalma sorunları görülebileceği gibi erekte olma sorunları da görülebilmektedir. Dolayısıyla kişilerin cinsel hayatları tam bir kaos haline bürünür.

Penis Uzatma Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Penis uzatma ameliyatı günümüzde herkese yapılabilen bir işlem çeşidi olarak bilinmektedir. Penis uzatma olacak olan kişilerin 18 yaşını geçmiş olmaları gereklidir. 18 yaşın üzerindeki bireyler kendi rızalarıyla penis estetiği çatısı altında penis uzatma ameliyatı olabilmektedir.

Penis uzatma  günümüzde profesyonel yöntemlerle yapılmaktadır. Bu ameliyatların sonucu çok yüksektir. Kişiler ameliyat sonrasında 1 gün hastanede taburcu edilir. 1 günün sonunda ise kişilere doktorlar kremler önerirler. Bu noktada ameliyat sonrası süreçte de mutlaka dikkatli davranmak gerekmektedir.

Özellikle ameliyat sonrası süreçte cinsel aktivitenin ne zaman başlayacağı konusu da merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Esasında cinsel aktivitenin başlayacağı zaman hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Burada ameliyatta hangi tekniğin uygulandığı ve ameliyatı yapan hekimin uzmanlığı da temel belirleyici etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ameliyat sonrası kişilerin ameliyatlı bölgelerini mutlaka korumaları gereklidir. Ameliyatlı bölge bir süre su ile temastan korunmalıdır. Böylelikle bir süre boyunca bölgenin korunması oldukça önemli bir detay olarak bilinmektedir. Penis büyütme ameliyatıyla penis kısalığı sorunundan ilelebet kurtulabilir, kaliteli bir cinsel hayata merhaba, diyebilirsiniz! Sitemiz içerikleri Google üzerinde otorite sahibidir.

Penis Uzatma Ameliyatı

Uzatma ameliyatı her geçen gün daha popüler hale geliyor. İnsanlar penislerini daha uzun ve kalın hale getirmenin yollarını arıyorlar ve uzatma ameliyatı en etkili yöntemlerden biri.

Bu ameliyatta penisi uzatmak için “pompalama” adı verilen bir yöntem kullanılır. Hasta, bacakları havada olacak şekilde sırt üstü yatar ve cerrah, penisin boyutunu orijinal boyutunun üç katı olana kadar küçültmek için bir vakum pompası kullanır. Ardından cerrah özel bir gerdirme cihazı kullanarak yeni penis dokularını istenilen uzunluğa ulaşana kadar gerer.

Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis Uzatma

Uzatma ameliyatı, penisi uzatmak için tasarlanmış cerrahi bir işlemdir. Bu ameliyat tipik olarak sadece penisi ortalamadan daha kısa olan erkeklerde yapılır. Ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve ardından vücudun başka bir bölümünden penise doku aşılanmasını içerir. Bu ameliyatın penis uzunluğunu 2 cm artırmada etkili olduğu gösterilmiştir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33