+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Operasyonu 2022

Penis boyu uzatma

Penis uzatma teknikleri son zamanlarda oldukça etkili bir şekilde uygulanmaktadır. Birçok erkek izlediği pornografik yayınlarında etkisinde kalarak penis uzunluğunun cinsel ilişki üzerinde ki etkilerinin büyük olduğunu düşünmekte ve bu nedenle penis uzatma için dikkatli kullanılmadığı taktirde penise zarar verebilecek çeşitli uygulamalara yönelmektedir. Üroloji doktorlarının bu konuda söyledikleri cerrahi müdahaleler dışında yapılan büyün işlemlerin penis boyu üzerinde etkiye sahip olmadığı yönündedir.

Yine üroloji uzmanları cinsel birleşme için 10 santim üzerinde ki penisin yeterli olacağı ve cinsel birliktelikte penis uzunluğunun değil çiftlerin kimyasının uyuşması ve aralarında ki tutkunun çok daha önemli olduğu yönündedir. 10 santimden daha küçük penise sahip olanların bu ameliyatı yaptırmayı düşünmelerinin daha doğru olduğu kanaatindedir çoğu doktor. Yapılan cerrahi işlem, olmayan özellikleri penise eklememekte sadece deri altında kalan kısmın dışarı çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle ameliyat sonrası büyüme kısıtlı olmaktadır.

Penis Uzatma Operasyonu 2022

Penis Uzatma Ve Boyu Büyütme

Penis kalınlaştırma ya da diğer ismiyle penis büyütme operasyonu penisin kalınlaşması ve daha büyük görünmesi için uygulanan işlemlerden biridir. Hyalüronik asit içerek dolgu maddeleri vücut tarafından emilme ihtimali düşük olduğu ve yan etkileri oldukça az olduğundan dolayı genelde kalınlaştırma işleminde tercih edilmektedir. Bu dolgu malzemesi haricinden kişiden alınan yağ tabakası da enjekte edilebilmektedir.

Yapılan bu işlemde yağ uygun katmalar arasına enjekte edilerek penis yüzeyine yayılır. Penis önceden kararlaştırılan kalınlığa getirilir. Yapılan bu işlemde yağ zamanla vücut tarafından emilebilir ve zamanla hacimsel azalma görülebilir. Böyle durumlarda yağ enjekte işlemi ikinci kez yapılarak kaybedilen hacim yerine konulur. Uzatma ameliyatına göre çok basit olan bu işlem istenirse uzatma ameliyatı ile bir arada yapılabilmektedir.

Penis Uzatma Yöntemi

Cinsel birleşme konusunda zorlanan ya da bunu gerçekleştiremeyen erkekler için bir çözüm olan penis uzatma yöntemi ameliyatı iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan ilki Z plasti ya da V-Y plasti adı verilen penisin içerde ki kısmını tutan asıcı bağların kesilerek ve dışarıda ki deri kısmı uzatılarak penisin içerde kalan kısmının dışarı alınması tekniğidir. Genel anestezi altında yapılan bu ameliyat sonrası penis açısını kaybedebildiğinden cinsel birleşme sırasında kişi kendi açı vermek zorunda kalabilir. Penis uzunluğuna yaklaşık yüzde 20 oranında katkı sağlamaktadır.

Diğer yöntem ise herkeste aynı etkiyi göstermeyen ve penisin büyüklüğüne katkısı fazla olmayan yağ aldırma yöntemidir. Penis köküne yerleşmiş olan yağlar nedeniyle zamanla derinin de sarkmasıyla penis dokunun içinde kalır. Vakumlama cihazlarıyla yağın alınması ve sarkan derinin düzeltilmesiyle bir miktarda olsa penis uzunluğu artırılabilmektedir. Son olarak plastik cerrahi işlemlerle gerek varsa testilerin bulunduğu kesenin alt bağlantısına müdahale edilerek penisin alt kısmının uzatıldığı müdahalelerde gerekli görüldüğünde yapılmaktadır. Penis uzatma tekniklerinin başarılı bir şekilde uygulanması sayesinde başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir.Sitemiz içerikleri Google dostudur.

Penis Uzatma Operasyonu 2022

Penis Uzatma Ameliyatı

Birçok erkek penis boyutlarının yeterince büyük olmadığını düşünür. Bu, düşük benlik saygısı ve güven sorunlarına yol açabilir. Sonuç olarak, bazı erkekler boyutlarını artırmak için penis uzatma ameliyatı geçirmeyi seçebilirler.

Penisi uzatmak için kullanılabilecek birkaç farklı cerrahi teknik vardır. En yaygın olanı asıcı bağ gevşetme ameliyatı olarak adlandırılır. Bu ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini içerir. Bu, sarkık olduğunda penisin gövdesinin daha fazla görünmesini sağlar.

Yapılabilecek bir diğer ameliyat ise dermal yağ grefti işlemidir. Bu ameliyat sırasında vücudun başka bir bölgesinden yağ hücreleri alınır ve penis şaftına enjekte edilir. Bu, penisin hem uzunluğunu hem de kalınlığını artırabilir.

Penis Ameliyatı Olumlu Yorumları

Penis cerrahisi her geçen yıl daha popüler hale geliyor. Bu muhtemelen çevrimiçi olarak bulunabilecek birçok olumlu yorumdan kaynaklanmaktadır. Bu ameliyatlar çoğu zaman birçok erkek için yaşamı değiştiren olaylar olarak görülür ve bunun iyi bir nedeni vardır.

Penis cerrahisinin sonuçları genellikle şaşırtıcıdır.

Erkekler ameliyattan sonra daha uzun ve daha kalın penislere sahip olduklarını bildirmektedir. Bu, onlar ve eşleri için daha iyi bir cinsel yaşam sağlayabilir. Ek olarak, birçok erkek ameliyattan sonra daha güvende hisseder. Sonunda kendileri olabileceklerini ve ortaklarına gerçek onları gösterebileceklerini düşünüyorlar.

Penis ameliyatı ile ilgili bazı riskler vardır, ancak bunlar genellikle çok küçüktür. Çoğu erkek, ameliyatın faydalarının, ilgili risklerden çok daha ağır bastığını düşünür. Genel olarak, penis ameliyatı cinsel yaşamlarını ve özgüven düzeylerini iyileştirmek isteyen erkekler için mükemmel bir seçenektir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33