+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Teknikleri 2022

Penis Ameliyatı İle Cinsel İsteksizlik Düzelir Mi

Penis uzatma teknikleri 2022 içeriğimizde tüm bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür. Penis büyüklüğü normları için net bir tanım yoktur. Burada insanların farklı boyları olduğu gibi, kişilerin genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak farklı penis boyutları ve genişlikleri vardır. Toplumda ortalama penis büyüklüğünden söz edilebilir.

Örneğin, siyah ırktaki penis büyüklüğü ortalama olarak daha büyüktür, Uzak Doğu’dan gelen erkeklerde ise ortalama olarak daha kısadır. Bu nedenle insan ırkına göre ortalama penis boyu normu belirlenir. Aynı cinsin erkekleri, penisin başında ölçülen uzunluğun ortalamasının (erektil uzunluğa yakın) standart sapmasının 2,5 katı olan altı mikropenis olarak ifade edilir.

Penis boyu 5 cm ve daha düşük değerler için mikropenis ifadesi kullanılabilir. Toplumdaki yaklaşık bin kişiden 5’inde görülür. 5-9 cm’lik kısa bir penis olarak tanımlanabilir. Normal penis uzunluğu 9-18 cm. 18 cm’den uzun penisler için toplumumuzda uzun penis olarak adlandırılabilir.

Penis boyutları genellikle aynı toplumdaki çiftlerde normal cinsel ilişki için yeterlidir. Bu, bir toplumdaki erkeklerin penis uzunluğunun orantılı olduğu anlamına gelir; o toplumdaki kadınların vajinal uzunluğu ve G noktasının uzaklığı.

Örneğin; Uzak Doğulu bir erkeğin penisi kısaysa, karısının daha az gluteal yağ dokusu vardır ve vajinal uzunluğu daha kısadır. Böylece vajinaya daha kısa bir penisle de ulaşabilirsiniz, siyah ve Latin ırklarındaki kadınların kalçaları daha uzundur; Erkekler bu mesafeyi kat edebilir ve vajinal birleşme için yeterince uzun penislere sahip olabilirler.

İnsanlar bazen eşleri için yeterli bir penis büyüklüğüne sahip olsalar da, çeşitli psikolojik veya sosyolojik nedenlerden dolayı daha da büyük bir penis isterler. İnsanlık tarihi boyunca bu durumun her zaman var olduğunu ve bu güne kadar devam ettiğini gördük.

Arkeolojik çalışmalarla ortaya çıkan heykel ve yazılardan; tarihteki insanların penis büyüklüğünde güç ve güçten yoksun olduklarını görüyoruz. Bugün internette çeşitli alışveriş, haber veya sosyal medya platformlarında geziniyorsanız ve gerçek dışı penis büyütme olduğu iddia edilen hemen hemen tüm ürünleri çoğu kez görmüşsünüzdür. Bu tedavinin günümüzde insanlar tarafından büyük talep gördüğünü gösterir.

Penis Uzatma Teknikleri 2022
Penis Uzatma Teknikleri 2022

Penis Büyütme Yöntemleri

Göreceli penis büyümesi: genellikle obezite ve diyabet hastalarında görülen penisin üst bölgesinde (suprapubik); yağlanmanın artması nedeniyle penisin küçük görünmesi durumudur. Bu en yaygın tiptir. Yan etkisi olmayan penisin tedavisi sonucunda; normal uzunluğu yine hem işlevsel hem de görünür

Tedavide:

  • Supra Pubikal Liposuction
  • Supra Pubikal Lipolitik Mezoterapi

Penis Parankimal Büyütme

Bu tedavi yöntemi, penisin parankimal yapısı cinsel birliktelik için küçük olan penisler için veya bazal kan akışındaki azalmaya bağlı olarak zamanla küçülen penisler için, önceki sekonder ile karşılaştırıldığında kullanılır. Pompalama ve PRP yöntemleri ile dokudaki yapısal elemanlarda artış sağlanır. 40 Yaşın altındaki erkeklerde daha iyi çalışır ve sigara içmez. Ve penisin 2-4 cm arasında büyümesi bekleniyor.

Peyroni (IPP) Ve Fibröz Yapılarla İlişkili Patolojilerde Penis Büyütme Yöntemi

Mezoterapi yöntemleri ile tedavi edilir. Penisin normalden daha küçük olmasına neden olan yapışıklıkların salınması olarak düşünülebilir.

Penisin Görsel Olarak Genişlemesi

Karın veya bel bölgesinden yağ dokusu; penis deri altına enjekte edilir ve penis sadece penisin sıkılaştırıcı bağının cerrahi olarak serbest bırakılması nedeniyle büyük görünecektir. Bununla birlikte, bu yöntemin uygulanması tavsiye edilmez. Çünkü ereksiyon ve cinsel ilişki ile ilgili sorunlara neden olur ve penis sadece sarkıksa normalden daha büyük görünür, yani sertleştikçe sertleşmezse; uzunlukta değişikliklere neden olmadığından.

Penisim Çok Küçük Ne Yapmam Lazım?

Penisim çok küçük ne yapmam lazım? Kısa, küçük penise sahip erkekler bu durumu kendi içlerinde sorun ederler. Penislerinin normal ölçülerden çok daha küçük olması, onları hem cinsel ilişki sırasında hem de psikolojik anlamda derinden etkiler. Bu durum aynı zamanda partneri de olumsuz etkilemiş olur.  Erkekler bu açıdan çeşitli yöntemlere başvurur.

Normal Bir Erkeğin Cinsel Organı Kaç Cm Olmalı?

Normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalı? Erekte olmayan hali ile ortalama 8 cm; erekte hali ile ortalama 14 cm kadar bir büyüklüğe ulaşmış olur. Genel anlamda normal kabul edilen penis boyutu ülkemizde 11 cm ile 18 cm arasında yer alır. Bu boyutların altında ve üstünde olan değerler anormal olarak kabul edilir. Bu duruma nadir rastlanır.

Penis Uzatma Teknikleri 2022
Penis Uzatma Teknikleri 2022

Erkeklerin Cinsel Organı Ne Zaman Büyür? Penis Uzatma Teknikleri 2022

Erkeklerin cinsel organı ne zaman büyür? Bebeklerin ortalama penis boyu 2,5 cm civarındadır. Bu sayı 10 yaşına gelince yaklaşık 5 santimetreye kadar bir artış yaşar. Burada gerçek anlamda penis boyunda büyüme yaşanması ergenlik döneminde meydana gelir.

20 yaşına ulaşıncaya kadar penis yine doğal bir şekilde müdahale olmadan büyüyebilir. 20 yaşından sonrası için penisin ereksiyon durumundayken boyu yaklaşık olarak 13-14 santimetredir. Sizlerinde penisinde herhangi bir sıkıntılı durum mevcut ise, bizlere ulaşın. Penis büyütme ve uzatma için Youtube videolarımı da buradan izleyebilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33