+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Yöntemi Nelerdir

Penis büyütme ameliyatı

Penis uzatma yöntemi hangileridir? Süspansör Ligaman Bağlantısı Kesme ve Peno – SkrotalPlasti yöntemleri son zamanlarda en çok talep gören penis büyütme teknikleri arasında yer almaktadır. Her iki yöntemin de penis uzatma konusunda etkili sonuçları ortaya koydukları bilinmektedir. Burada hangi tekniğin uygulanacağı konusuysa penisin durumuyla doğrudan ilgilidir. Dolayısıyla hangi tekniğin uygulanacağına karar verirken, penis büyütmeden beklenilen performans de etkili olmaktadır.

Günümüzde birçok penis uzatma yöntemi çatısı altında sunulan alternatif çözüm yolları bulunuyor. Kişiler bu yollardan faydalanarak penislerini uzatabiliyorlar. Penis kısalığı problemi yaşayan kişilerin günümüzde en çok başvurduğu işlemlerin başında penis ameliyatı devreye girmektedir. Bu ameliyatlar vasıtasıyla kişiler kolaylıkla penislerini uzatabiliyorlar. Erkeklerde erekte olmuş bir penisin ideal boyut ölçüler 14 cm ile 13 cm arasında olmaktadır.

Bu boyutların altında yer alan penisler kısa penis olarak tıp dünyasında bilinmektedir. Tıp dünyası literatüründe belirtilen ideal penis boyutları 14 cm olarak kabul görmüştür. Aynı zamanda 10 cm ve 9 cm penis boyutuna sahip olan erkeklerin penisleri ideal seviyelerin çok altında kabul görmüş düzeydedir. Penis uzatma yöntemleri sayesinde 2-4 cm arasında peniste bir büyümenin yaşanılması mümkün olmaktadır. Bununla birlikte penis estetiği sayesinde peniste estetik bir görünüm de mümkün olacaktır.

Penis Uzatma Yöntemi Nelerdir

Penis Uzatma Yöntemi Ne İşe Yarar?

Penislerin uzamasında oldukça önemli rol oynayan penis ameliyatı birçok kişi tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Penis kısalığı sorunu yaşayan kişilerin en çok başvurduğu kesin sonuçlu tedavi yöntemlerinin başında ameliyat yöntemi gelmektedir. Ameliyat yöntemleriyle kişiler çok kısa bir süre içerisinde penislerini büyütebilmektedir. Penis kısalığı sorunu yaşayan bireylerin yaşam kaliteleri son derece olumsuz yönde etkilenmektedir.

Kişinin partneriyle arasında birçok problem meydana gelir. Dolayısıyla penis kalınlaştırma işlemlerine olan ilgi her geçen gün daha fazla artmaktadır. Ameliyat estetik cerrahiler tarafından yapılmaktadır. Penis ameliyatı sonucunda kişilerin penisleri yaklaşık olarak 5 ile 6 cm arasında uzayabilmektedir. Böylelikle ideal ölçülere gelmektedir.

Penis Uzatma Yöntemi Başarılı Sonuç Verir Mi?

Modern dünyada penis uzatma yöntemi günümüzde %99,8 oranında etkili olmaktadır. Diğer alternatif yöntemler ise kişilerin sorununun çözümünde %42 ile %37 arasında başarılı olduğu bilinmektedir. Bu tarz sorunlar yaşayan kişilerin yapacakları gereken en önemli işlemlerin başında penis uzatma ameliyatları gelmektedir. Penis uzatma ameliyat günümüzde 1,5 saat ile 2 saat arası sürmektedir.

Penis uzatma ameliyatları genel anestezi çatısı altında gerçekleşmektedir. Ancak sağlık kuruluşları bazı etmenlere bağlı olarak lokal anestezi de uygulamaktadır. Lokal anestezi çatısı altında kişilerin belden aşağıları uyuşturularak kişilere mükemmel bir hizmet deneyimi sunuluyor. Penis ameliyatı olduktan sonra kişilerin mutlaka ameliyatlı bölgelerini korumaları gerekiyor. Kişiler ameliyat sonrasında 1 gün hastanede gözetim altında tutulur. Sonrasında ise ertesi gün taburcu edilerek işlemleri tamamlanır. Sitemiz içerikleri Google üzerinde her geçen gün değer kazanmaktadır.

Penis Uzatma Yöntemi Nelerdir

Penis Ameliyatı

Penis ameliyatı söz konusu olduğunda kullanılabilecek birkaç farklı yöntem vardır. En yaygın olanlardan biri bağ salımı olarak adlandırılır. Bu ameliyat genellikle penisi kısa olan erkekler için önerilir. Penisi kasık kemiğine bağlayan bağ kesilir, bu da penisin vücuttan daha fazla uzamasına izin verir.

Bir başka popüler ameliyat, asıcı bağ gevşetme olarak adlandırılır. Bu ameliyat sarkık boyunu uzatmak için yapılır. Penisi pelvik kemiğe bağlayan asıcı bağ kesilerek serbest bırakılır. Bu, sarkık olduğunda penis şaftının daha fazla aşağı sarkmasına neden olur.

Üçüncü bir ameliyat türü ise penis uzatma olarak adlandırılır. Bu ameliyat bazen penisi küçük olan erkeklere, bazen de genel boyutunu büyütmek isteyenlere yapılır.

Penis Uzatan Meyveler

Bedeninizi geliştirmeye yardımcı olmak için yiyebileceğiniz birçok farklı penis büyütme meyvesi vardır. En popüler olanlardan bazıları şunlardır: karpuz, nar, muz ve tatlı özsu. Bu meyvelerin tümü, penis sağlığı ve büyümesi için gerekli olan besinlerle doludur.

Karpuz, penisinizi büyütmek istiyorsanız yemek için harika bir meyvedir. Penise kan akışını artırmaya yardımcı olan bir amino asit olan sitrülin ile doludur. Bu, erektil işlevin ve genel cinsel sağlığın iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

Nar, penis büyütme için başka bir harika meyvedir. Kan dolaşımını ve cinsel işlevi iyileştirmeye yardımcı olabilecek antioksidanlarda yüksektir. Nar ayrıca düzenli olarak alındığında penisin boyutunu arttırdığı gösterilen ellagik asit içerir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33