+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Yöntemleri 2022

Penis Uzatma Yöntemleri 2022

Penis uzatma yöntemleri 2022, penis uzunluğu flask yani gevşek halde yaklaşık ortalama 6-7 cm, dik yani erekte halde ortalama 14-15 cm ölçülerindedir. Yetişkin bir erkekte, penis gevşekse ve ereksiyon yaklaşık 12 cm ise penis çevresi ortalama yaklaşık 9 cm’dir. Tüm bu boyutlar kişiye, ırka, yaşa ve kiloya bağlı olarak değişebilir.

Penis Boyu Cinsel İlişkiyi Nasıl Etkiler?

Uzun ve kalın bir penisin cinsel ilişki sırasında orgazm ve zevk açısından daha iyi olduğu varsayımı yaygın fakat hatalı bir görüştür. Bunun nedeni, pornografik yayınların ve medyadaki yorumların ve incelemelerin uzun ve kalın penisi ön plana çıkarmasıdır.

Gevşek formda 6 cm, ereksiyonda 10 cm. penisin uzunluğu sağlıklı bir cinsel ilişki için yeterlidir. Kadınlarda ve erkeklerde orgazm, cinsel organların, ruhun, bedenin, zihnin, duyguların, kısacası tüm bedenin boyutlarının ötesine geçen karmaşık bir mekanizma ile oluşur.

Penis Uzatma Yöntemleri 2022

Penis Uzatmaya Ne Zaman İhtiyacın Var?

Penis boyutları kabul edilen alt sınırların altındaysa ve bu ölçümler cinsel ilişki sırasında sorunlara neden oluyorsa, penis uzaması düşünülebilir. Kişi ameliyat sonuçları hakkında iyi bilgilendirilmeli ve gerçekçi beklentilerle zihinsel ve fiziksel olgunluk içinde olmalıdır Bu cerrahi müdahaleler yoktan var olma özelliğine sahip değildir, penisin kendi yapısı içindeki düzenlemelerle boyutlara katkıda bulunurlar.

Hangi Durumlarda Penis Büyütme Veya Kalınlaşma Tercih Edilir?

Bazı durumlarda penis normal uzunlukta olsa da, çapı veya çevresi az olduğu için gevşek veya dik görünebilir.  Bu fiziksel ve psikolojik sorunlara yol açıyorsa penis kalınlaşması planlanabilir. Birçok penis uzatma ile penis kalınlaşması da yapılmaktadır.

Penis boyutlarının algılanmasında, penisin kalınlığının arttırılması, uzunluğun arttırılmasından daha etkili ve pozitif olabilir. Yani tek başına büyütmek yerine tek başına penisin kalınlaşması fiziksel ölçümler açısından daha olumlu bir katkı sağlayabilir.

Penisi Uzatmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılır? Penis Uzatma Yöntemleri 2022

Penisi uzatmak için hangi yöntemler kullanılır? Daha önce yapılan çalışmalar ve gözlemler, ilaçların, vakum sistemlerinin, penis masajlarının veya egzersizlerinin ya penisin uzamasına bir etkisinin olmadığını ya da istek ve beklentileri karşılayamadığını göstermiştir.

Rekonstrüktif cerrahide kullanılan ve penis uzatmada etkili olduğu varsayılan doku genişletme cihazlarının kullanımı, penisin uzatılabilen doğal yapısı nedeniyle etkili bir tedavi sonucu vermemiştir. Tüm bu nedenlerden dolayı cerrahi penis uzatma yöntemleri ön plana çıkmıştır. Ancak, cerrahi teknikler oluşturma ya da olmaz ne yoktan yapma özelliği yoktur.

Penisi Uzatmak İçin Hangi Cerrahi Teknikler Kullanılır?

Penisi uzatmak için hangi cerrahi teknikler kullanılır? Penisin görünür uzunluğunu arttırmak için, penisin köküne gömülü penisin görünmez bir kısmının ortaya çıktığı yöntemler sıklıkla kullanılır. Bu teknikte, penisin gömülü kısmını pelvisin kasık bölgesine yerleştiren asılı bağlar kesilir ve dış yüzeydeki cilt çizgisini uzatmak için Z-plasti veya V-Y-plasti adı verilen teknikler kullanılır. Bu şekilde, penisin gömülü kısmı, penisin uzunluğunu arttırmak için dış görünür kısma bağlanır.

Penis Uzatma Yöntemleri 2022

Penis Bandajının Kesilmesi

Penis bandajının kesilmesi penisin uzunluğuna nasıl katkıda bulunur? Penis bağını keserek ve cildi gererek, penis uzunluğu% 20’ye kadar arttırılabilir. Tekniğin bu olumlu etkisine ek olarak, bazı yan etkiler gözlenir: kopmuş asılı bağlar, penisi vücudun uzun eksenine göre yaklaşık 60 derecelik bir açıyla dik (ereksiyon ) halde tutar ve cinsel ilişki sırasında penisin doğal eksenine paralel kalmasını sağlar.

Bu bağlamanın kesilmesi bu doğal açıyı arttırdığı için vajinaya girerken penise doğru açıyı vermek gerekebilir. Ameliyat sırasında penis damarları ve sinirleri üzerinde çok sıkı çalışıldığı için nadiren de olsa ereksiyon ve / veya duyu azalması olabilir. Penis işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Instagramdaki düzenli paylaşımlarım için sayfamı buradan takip edebilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33