+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Doğal Yollarla Penis Büyütme 2022

Doğal yollarla penis büyütme

Doğal yollarla penis büyütme gündeme geldiği zaman karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. Ancak penis büyütme konusunda bilimselliği kanıtlanmış en etkili yöntem penis büyütme ameliyatıdır. Burada penis büyütmeye yönelik operasyonların alanlarında uzman olan bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi şarttır. Ancak bu sayede başarılı bir cerrahi operasyonunun karşımıza çıkması da mümkün olacaktır.

Erkeklerin bir kısmı penis boyları ve kalınlığı yeterli olmadığı için sorun yaşarken bazı erkekler ise tükettikleri porno videoların etkisiyle kendilerini yetersiz hissetmekte ve bu durum psikolojik sorunlara yol açtığından dolayı kişiler cinsel konularda yetersizlik yaşayabilmektedir. Bu konuda yeterince açık olamayan erkekler ise doğal yollarla penis büyütme egzersizleri ile sorunlarına çare bulmaya çalışmaktadırlar.

Birçok uzman erkeklerin yaptığı bu tür vakum, krem, egzersiz gibi uygulamaların aslında kısa dönemlerde işe yarıyor gibi görünse de elde edilen sonuçların bu uygulamalar bırakılınca etkisini kaybedeceğini söylemektedir. Ayrıca bu tür uygulamaların penis sağlığını olumsuz etkileme ihtimali de bulunduğunu da belirtmekteler. Bu nedenle yaşadığınız cinsel sorunlara doğal yöntemlerle müdahale etmeye çalışmamalı uzman doktorların yaptığı penis estetiği operasyonlarına yönelmelisiniz.

Doğal Yollarla Penis Büyütme 2022

Doğal Yollarla Penis Büyütme Penis Büyütme Ameliyatı

Penislerinin ince olduğunu düşünen erkeklerin sorunlarına çare olan penis büyütme operasyonu lokal anestezi altında yapılabilmektedir. Bu sayede kişiler operasyon sırasında sohbet edebilir ya da müzik dinleyerek vakit geçirebilirler. Operasyon yaklaşık 2 saat kadar sürebilmektedir. Operasyon sonrasında ise komplikasyon görülme ihtimali oldukça azdır. Kişiler en fazla yağların alındığı bölgelerde acı hissetmekte ama bu durum oldukça kısa sürmektedir.

Operasyonda genelde doktorlar vücuttan alınan kişinin kendi yağını kullanmaktadır. Bazı durumlarda enjekte edilen yağlar topaklanabilmektedir. Böyle durumlarda sonradan düzeltme işlemleri uygulanabilmektedir. Genelde kalıcı olan sonuçlar 6 ay sonra belli olmaktadır. Bazı uzmanlar kişilerin kendi yağları zamanla eridiğinden dolayı dolgu malzemeleri kullanmayı ya da kişinin kendi dokusunu enjekte etmeyi daha uygun bulmaktadır. Penis estetiği gündeme geldiği zaman karşımıza son derece hassas bir süreç çıktığından bu tür hizmetleri uzmanlardan almak şarttır.

Doğal Yollarla Penis Büyütme Harici Penis Büyütme Operasyonu Dezavantajları Var Mıdır?

Hassas bir çalışma ile yapılan bir penis büyütme operasyonu ardından herhangi bir dezavantaj oluşmaz. Doğal yollarla penis büyütme egzersizlerinden daha zararsızdır. Operasyonun başarılı olmasında ki en büyük etmen doktorun konusunda uzmanlığıdır. Eğer doktor işinde uzman değilse yağları homojen bir şekilde enjekte edemediğinden dolayı peniste operasyonu olan kişinin hoşnut olmayacağı bir görüntü ortaya çıkabilir. Yine yağ dengeli kullanılmazsa sonunda penis başı küçük kalabilir.

Bu durumlar haricinde penisin çok fazla şişmesini önlemek için sargı uygulanabilmektedir. Ama bu uygulamada dikkatli şekilde yapıldığında pantolon üzerinden belli olmaz ve kişinin günlük hayatına etki etmez. Operasyon sonrası erken boşalma, hissizlik gibi sorunlar oluşmaz. Penisin gerçek görüntüsüne ulaşabilmesi 6 aydan fazla sürebilmektedir. Bu süre içinde belirli bir dönem cinsel ilişkiye girmeme ve spor yapmama gibi perhizler uygulanabilir. Enfeksiyon oluşmaması için bir süre ilaç kullanımı gerekebilir. Google üzerinden sitemiz içeriklerine erişe bilirsiniz.

Doğal Yollarla Penis Büyütme

Penisinizi büyütmek için deneyebileceğiniz birçok farklı yol vardır. Ameliyat, hap ve hatta cihazlarla gidebilirsiniz. Bununla birlikte, tamamen doğal olan ve herhangi bir ekipman veya hap gerektirmeyen bir yöntem vardır. Bu da penis büyütme egzersizleridir.

Penisinizi büyütmek için yapabileceğiniz birçok farklı egzersiz vardır. Bir popüler egzersize jelq denir. Bu egzersizi yapmak için biraz yağlayıcıya ihtiyacınız olacak. Yağlayıcı, sürtünmeyi azaltmaya ve egzersizi sizin için daha rahat hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Kayganlaştırıcınızı aldıktan sonra, baş parmağınız ve işaret parmağınızla penisinizi başınızın hemen altından tutmak isteyeceksiniz. Penisinizin başını hafifçe sıkın ve vücudunuzdan uzağa doğru çekin. Ardından basıncı bırakın ve bu hareketi 10-20 kez tekrarlayın.

Penis Büyüten Yiyecekler

Penisinizin boyutunu ve genel sağlığını iyileştirmeye yardımcı olmak için diyetinize ekleyebileceğiniz bir dizi penis büyütücü gıda vardır. En etkili penis büyütme gıdalarından bazıları istiridye, muz ve kabak çekirdeğidir.

İstiridye, sağlıklı sperm üretimi ve genel cinsel sağlık için gerekli olan harika bir çinko kaynağıdır. Muz, kas kasılması ve kan akışı için gerekli olan büyük bir potasyum kaynağıdır. Kabak çekirdeği, her ikisi de cinsel sağlık için önemli olan çinko ve magnezyum açısından zengindir. Bu yiyecekleri diyetinize eklemek, genel cinsel sağlığınızın yanı sıra penisinizin boyutunu ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Doğal Yollarla Penis Büyütme 2022

Penis Büyüklüğü Neden Önemlidir

Ortalama penis boyutu altı inçtir, ancak bazı erkekler bundan memnun değildir. Penislerini nasıl büyüteceklerini bilmek istiyorlar. Bunu yapmanın birkaç yolu var. Bunun bir yolu doğal yöntemler kullanmaktır. Bu yöntemler arasında şifalı otlar, takviyeler ve egzersiz bulunur.

Penisinizi büyütmenin bir başka yolu da penisi geren cihazlar kullanmaktır. Piyasada bu cihazlardan çok sayıda mevcuttur. Penisinizi büyütmenin üçüncü yolu ameliyattır.

Diğer yöntemlerin aksine penis ameliyatları kalıcı sonuçlar verir.

Aynı zamanda penisini hızlı bir şekilde uzayacaktır. Uzun süreler beklemenize gerek kalmaz. Alanında uzman olan doktorların yaptığı cerrahi bir operasyon olduğundan dolayı herhangi bir sağlıksal problem yaşamazsınız.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33