+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Kimlere Penis Büyütme Ameliyatı Yapılmalı

kimlere penis buyutme ameliyati yapilmali

Penis boyu ne kadar olmalı? Penis büyütme ameliyatı kimlere yapılmalı? Bunlar yaptığımız muayene sonucunda karar verdiğimiz sorular.

Muayene sonucunda ameliyat netleşiyor.

Kimlere Penis Büyütme Ameliyatı Yapılmalı

Penis Boyu Ne Kadar Olmalı?

İlk olarak bizim ameliyatı gerekli gördüğümüz durumlar var. Yani kimlere penis büyütme ameliyatı yapılmalı sorusunun ilk olarak yanıtı, mutlaka penis boyutu işlevsel anlamda bir sorun yaratan kişiler olacak. Eğer erkeğin penis boyutu, cinsel ilişkinin tamamlanması için gerekli boyda değilse, ameliyat etmemiz zorunlu oluyor. Bu durumda penis boyunun olması gerekenden çok daha kısa olduğunu söyleyebiliriz.

Standart olarak minimum boyut tıbbi olarak belirlenmiştir. Bu boyutun altında kalan boylarda mutlaka ameliyatı öneriyoruz. Peki, belirlenmiş olan penis boyutu standardı nedir?

2 ile 5 santim arasında olmalı.

Ameliyatı gerekli gördüğümüz hususlar bu standardın altında olması halindedir. Bu boyutun altında olması aslında penis boyunun bir hastalık olduğunu göstermektedir. Normallerin dışında olmasından dolayı, cinsel yaşantının etkilenmesi söz konusu. Direkt olarak ameliyat için muayene sonrasında karar verip, ameliyatın nasıl yapılacağı yönünde bilgi veriyoruz.

Detaylı bilgi için bu sayfaya bakabilirsiniz: Penis Boyu Ne kadar Olmalı?

Penis Boyu Cinsel Hayatı Etkiler mi?

Olması gereken standardın ne olduğu belirtilmiştir. Meslektaşlarımız tarafından da sunulacak olan bilgi, aslında standardın üstünde olan penis için işlevini gerçekleştirecek olduğudur. Kişinin cinsel yaşantısını kötü etkilemesi psikolojik olumsuzlukların dışına çıkamaz. Kişinin baba olması için gereken ölçü standartların içindedir. Ancak penis boyu, kişinin psikolojik olarak yıkım yaşamasına neden olabilir.

Penis boyu cinsel hayatı nasıl etkiler sorusunu yöneltmek hastalar için çoğu zaman daha doğru oluyor. Cinsel hayatın olumsuz etkilendiğini muayene sırasında çok sayıda hastamızdan duyuyoruz. Yapılması gereken ise daha büyük sorunlara yol açmadan, penis büyütme işleminin yapılmasıdır. Kesin ve tek çözüm olduğundan ameliyat olarak yaşanan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Ameliyatın olmasını talep etmek ve ameliyatın gerçekleşmesini sağlamak, randevu ve muayeneden sonra olacaktır.

Penis Ameliyatı ile Penis Boyu Büyütme

Ameliyat ile penis boyutunun büyütülmesi, son dönemde en yaygın olan yöntem. Hastalarımız hiçbir şekilde çekinmeden, estetik için bizlere başvuru yapıyoruz. Muayene ettiğimiz hastalar için onların rahatsızlıkları üzerinden yola çıkarak net bilgi veriyoruz. Penis boyutunun ne kadar olduğu, ne kadar olması gerektiği, hastalarımızın talepleri gibi hususları göz önünde bulundurarak penis büyütme ameliyatı öncesi gereken bilgileri sunuyoruz. Bu bilgiler üzerinden sizin de endişe duymanızı gerektirecek her husus ortadan kaldırılıyor. Sonucunda ise direkt olarak pensi büyütme ameliyatının gerçekleşmesi sağlanıyor.

Kullanıcılarımız en çok bu sayfayı ziyaret etti: Penis Büyütme Nedir, Nasıl Yapılır, Uzunluğu Ne Olmalı?

2 – 5 santim aralığında olan ya da daha büyük bir penise sahip olan hastalarımız da penis boyu büyütmek için muayeneye geldiğini söyleyebiliriz. Bu durumda estetik operasyonun nasıl yapılacağı ve ne şekilde bir sonuç alınacağı bilgisi de verilir. Hastalarımızı tatmin edecek sonuçların alınması için gereken teknikleri kullanıyoruz. Sonrasında yapılması gerekenler hakkında da detaylı bilgi sunuyoruz. Endişe duymadan, istenen sonucun alınması mümkün oluyor.

Penis Ameliyatında Sorun Yaşanır mı?

Hastaları tedirgin eden durumlar arasında, penis ameliyatında sorun yaşanır mı, ameliyat sonrasında farklı bir problem ortaya çıkar mı gibi durumlar var. Ancak bu şekilde bir durumun ortaya çıkmayacak olduğu, muayene sırasında da net şekilde belirtilecektir. Bakıldığında direkt olarak ameliyatın işlevsellik ile alakalı değil, direkt olarak fiziki görünüm ile alakalı olduğunu bilmelisiniz. Bu durumda profesyonel şekilde gerçekleştirilen hiçbir ameliyatta, penis probleminin ortaya çıkması söz konusu olmayacaktır.

Deneyimli operasyonlar;

Daha önce yapmış olduğumuz penis büyütme ameliyatları diğer ameliyatlardaki profesyonelliğimizin göstergesi. Yani deneyimli olunan operasyonlar sayesinde, işlevsel ya da faklı bir problem yaşanmayacak olduğunun en iyi şekilde garantisi veriliyor. Hastalarımızla kurmuş olduğumuz güven bağının neticesinde direkt olarak ameliyatın gerçekleşmesini sağlıyoruz. Şüphe duymadan muayene olmak için iletişime geçebilir, problemin çözülmesini talep edebilirsiniz.

Profesyonellik ve deneyimlerimiz ile ameliyat yapıyoruz.

Kimlere Penis Büyütme Ameliyatı Yapılmalı

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatının iki ana türü vardır: penis uzatma ve penis genişletme. Penis uzatma ameliyatı, penisi pelvik kemiğe bağlayan bağın kesilmesini içerir. Bu, sarkık olduğunda penisin daha fazla görünmesini sağlar. Penis büyütme ameliyatı, çevresini artırmak için vücudun diğer bölgelerinden doku greftlemeyi içeren bir prosedürdür.

Her iki ameliyat türü de bazı riskler taşır. Bu sebepten dolayı doktor seçimini doğru yapmak önemlidir. Hastalar istenen sonuçları bu ameliyatlar ile elde eder. Çoğu erkek hastalar bu ameliyatın sonuçlarından memnun olduklarını ve cinsel ilişkide dahi olumlu gelişme yaşadıklarına karşılık açıklamalarda bulunmuşlardır

Penis Büyütme Ameliyatı Olanlar

Bazı erkekler penislerinin boyutu konusunda kendilerini bilinçli hissederler ve penisini büyütmek için ameliyat isteyebilirler. Mevcut birkaç farklı cerrahi prosedür vardır, ancak hepsinin riskleri vardır. Yaygın bir prosedür, penisin uzunluğunu artırmak için kasık kemiğinden dokunun çıkarıldığı penis uzatma olarak adlandırılır.

Bu ameliyat aynı zamanda eğri bir penisi düzeltmek için de kullanılabilir. Başka bir prosedür, penisi daha kalın hale getirmek için bağların kesilmesini içeren penis genişletme işlemidir. Bu tedavinin başarı oranı yüksektir.

Penis Büyütme Ameliyatında Yanlış Doktor Seçiminde Oluşabilecek Riskler

Penis büyütme ameliyatında yanlış doktor seçimi ile ilişkili potansiyel riskler ve komplikasyonlar şunları içerir:

  • Kanama
  • Enfeksiyon
  • Yara izi
  • Sinir hasarı
  • Erektil disfonksiyon
  • Azalmış hassasiyet
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33