+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Boyu Uzatma 2022

Penis boyu uzatma

Penis boyu uzatma ameliyatı sayesinde peniste belirgin bir büyüme kaydedilmektedir. Günümüzde erkeklerin cinsel açıdan en çok şikâyet ettiği konuların başında penis boyutları gelmektedir. Penis boyutları genel olarak, yaş, ırk, iklim ve genetik faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu noktada penis ameliyatı penis boyunun uzatılması konusunda etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte penis boyu uzatma ameliyatları da oldukça gelişmiştir. Genel olarak bir penisin boyu en az 14 cm olması gerekmektedir. Ancak yapılan araştırmalara göre ülkemizde ki penis boy ortalaması 13 cm ile sınırlı kaldığı görülmektedir. Penis uzatma ameliyatlarında genel olarak penis boyu, 2 cm ile 4 cm arasında uzama olmaktadır. Bu uzama aralığı, kişinin kasık bölgesinde ki yağ miktarına ve penis yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Penis Boyu Uzatma 2022

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis ameliyatları için ilk olarak bireyler doktor tarafından muayene edilir. Çünkü bazı kişiler keyfi olarak penis büyütme operasyonlarını tercih edebilmektedir. Ancak ihtiyaç olmaması halinde bu uygulamanın yapılması önerilmemektedir. Öte yandan penis uzatma ameliyatına uygun görülen kişiler bu ameliyatı hiçbir ağrı veya sızı hissetmeden gerçekleştirebilirler. Böylece penis ameliyatının hasta konforu açısından da başarılı bir şekilde uygulandığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Penis boyu uzatma ameliyatı lokal anestezi kullanılarak yapılmaktadır. Bu işlem penis yapısının içinde ki sinirlerin bir miktar uzatılması ve kasık bölgesinin açılarak içeride kalan penis bölgesinin dışarıya çıkarılması ile gerçekleşmektedir. Ameliyatta kullanılan teknikler gizli kesik yöntemleridir. Bu sayede ameliyat sonrasında kesik izleri veya diğer estetik görünüşler oluşmaz.

Ameliyat işlem süresi genel olarak 1 saat kadar sürmektedir. Ancak bu süre hastanın vücut yağ oranına ve penis sinir yapısına bağlı olarak değişebilmektedir. Penis ameliyatı gündeme geldiği zaman karşımıza son derece hassas bir süreç çıkar. Dolayısıyla bu hassas sürecin başarılı bir şekilde tamamlanması noktasında farklı tekniklerin devreye girdiği bilinmektedir. Elbette ki başarılı penis ameliyatı sonrasında mutlaka dikkat edilmesi gerekenler de mevcuttur.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatından Sonra

Penis ameliyatı olan bireyler ilk bir hafta cinsel ilişkiye girmemeleri gerekmektedir. Aynı zamanda mutlaka belirli aralıklarla hekimler tarafından verilen krem ve jellerin uygun olarak kullanmaları gerekmektedir. Ameliyattan sonra ilk bir hekimin belirlediği aralıklarda kontrol edilmesi de gerekmektedir. Genel olarak sağlıklı bireylerde penis boyu uzatma ameliyatının iyileşme süreci 2 hasta kadar sürmektedir.

Ameliyat sonrasında peniste hafif şekilde ağrı veya sızılar oluşabilmektedir. Bu durum oldukça normal olup ilaçların kullanımı ile atlatılacak bir durumdur. Ancak yüksek derecelerde ağrıların olması halinde mutlaka doktorunuz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca ameliyat sonrasında bazı hastalarda idrar çıkarma problemleri oluşabilmektedir. Bu durumda oldukça normal olup ameliyattan sonra ki 2 veya 3 gün içinde kendiliğinden geçecek bir durumdur.Sitemiz içerikleri Google dostu olarak düzenlenir.

Penis Boyu Uzatma 2022

Penis Boyu Nasıl Ölçülür

Erkeklerin penis uzunluğunu ölçmek için kullandıkları birçok yöntem vardır. Bazıları diğerlerinden daha doğrudur. İşte en yaygın yöntemlerden üçü:

Penis uzunluğunu ölçmenin ilk yolu bir cetvel veya mezura kullanmaktır. Bu, ölçmenin en doğru yoludur, ancak biraz zor olabilir. Bu ölçümde size yardımcı olacak birine ihtiyacınız olacak. İkincisi, çevrimiçi bir hesap makinesi kullanabilirsiniz. Bu, cetvel veya şerit metre kadar doğru değildir, ancak size iyi bir tahmin verebilir. Üçüncüsü, penis uzunluğunu ölçmek için elinizi kullanabilirsiniz. Bu yöntem, diğer iki yöntem kadar doğru değildir, ancak kolaydır ve size iyi bir tahmin verebilir.

Penis Boyu Uzatma

Penis uzatma için birkaç seçenek vardır. Bir seçenek ameliyattır. Bu ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini içerir. Böylelikle penis ciddi şekilde uzar. Kalıcıdır. Kısa sürede penis istenilen boyuta ulaşır.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı penis boyunu uzatmak için yapılan cerrahi bir işlemdir. Şu anda penis çevresi büyütmek mümkün değil. Ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve cildin karın bölgesinden penis şaftına taşınmasını içerir. Bu, dik bir penisin uzunluğunu yaklaşık 2-3 inç arttırır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33