+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Nasıl Olur 2022

Penis büyütme nasıl olur

Penis büyütme nasıl olur? Penis boyunu sorun edenler açısından penis büyütme ameliyatı olmak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda penis ameliyatı konusunda farklı tekniklerin başarılı bir şekilde uygulandığı bilinmektedir. Bundan dolayı günümüz koşullarında penis büyütme ameliyatının sıklıkla tercih edildiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Erkeklerin cinsel yaşamlarında partnerlerini çok daha mutlu etmek için tercih edebildikleri penis büyütme nasıl olur merak edenler için öncelikle operasyonun herhangi bir komplikasyon olmadan atlatılabildiğiniz söylememiz gerekir. Operasyon genel anestezi altında yapılmakta ve hastalar ilk dönemler hafif ağrılar hissetseler de bu durum oldukça kısa sürmektedir. Operasyon sonrası sadece yağ alınan kısımlarda morluklar görülebilmektedir.

Operasyonda öncelikle kişinin bel ya da karın bölgesinden yağ alınmaktadır. Daha sonra bu yağlar işleme hazır hale getirtilmekte ve özel iğnelerle kişinin penisine kesi açılmadan uygun katmanlar arasında enjekte edilmektedir. Genelde penis estetiği operasyonu sonrasında 6 ay içinde şişlikler inmekte ve penis gerçek şekline gelmektedir. Eğer enjekte edilen yağların bir kısmı zamanla erir ya da topaklanma olursa bu durumda düzeltmek için ikinci bir operasyon yapılması gerekebilmektedir.

Penis Büyütme Nasıl Olur 2022

Penis Büyütme Nasıl Olur Penis Ameliyatlarında Dikkat Edilecekler

Sağlıklı bir büyütme operasyonu için kişinin mutlaka uzmanını dikkatli seçmesi gerekmektedir. Uzmanın konusunda deneyimli olduğundan ve referanslarından emin değilseniz ameliyatı yaptırma konusunda iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu operasyonun sonunda doğal bir görünüm olması oldukça önemlidir. Bunun içinde uzmanın ne kadar yağ enjekte edeceğini ve nasıl homojen şekilde dağıtacağını iyi hesaplaması gerekir. Bu ameliyatlar erken boşalma tedavisi kadar basit değildir.

Eğer ki hekim gereğinden fazla yağ enjekte ederse bu durum penis başının küçük görünmesine sebep olacak ve penis kötü görünecektir. Yine yağın az enjekte edilmesi durumunda vücut yağın bir kısmını emdiğinden hacimsel büyüme az olacaktır. Bunlarla karşılaşmamak için gerekirse daha önce hekimin daha önceki çalışmalarını görmeyi talep edebilir ya da sorularla hekimin hastalarının memnuniyetini ne kadar önemsediğini öğrenmeyi deneyebilirsiniz.

Penis Büyütme Nasıl Olur Ve Operasyonları Kimlere Yapılır?

Erkeklerin cinsel hayatlarının çok daha mutlu geçmesi için yapılan penis büyütme operasyonları nasıl olur? Kimlere yapılır merak ediyorsanız bu operasyonları yaptırmak isteyen kişilerle öncelikle bir görüşme yapılır. Eğer kişi bu operasyondan çok fazla beklenti içindeyse ya da bu operasyonu takıntı haline getirmişse bu noktada sonuçlar kişiyi mutsuz edebileceği ve onun psikolojik sorun yaşamasına sebep olabileceği için yapılmaz. Öncelikle kişinin psikolojik destek alması istenir.

Kişinin penis boyu yüzünden cinsel ilişki sırasında kendini yetersiz hissetmesi onun ilerde ilişkiye girmeye çekinmesine ya da ilişki sırasında stres yaşamasına sebep olabilir. Bu nedenle bu kişilere operasyonla destek olunmaktadır. Yine kişinin penis boyu onun sosyal hayatını etkiliyor ve onun kendisini çekingen hissetmesine ya da özgüvensiz durmasına sebep oluyorsa bu kişilere operasyon yapılmaktadır. Sitemiz içeriklerine Google üzerinden erişebilmeniz mümkün olacaktır.

Penis Büyütme Nasıl Olur 2022

Penis Büyütme

Penisinizin büyüklüğünden memnun değil misiniz? Daha büyük olabileceğini mi düşünüyorsun? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Birçok erkek penislerinin çok küçük olduğunu düşünür ve onu büyütmenin bir yolunu bulmak ister. Neyse ki, penis büyütme için bir takım yöntemler mevcuttur.

Popüler bir yöntem penis pompası kullanmaktır. Penis pompası, penis çevresinde bir vakum oluşturarak çalışır. Bu vakum, kanı penisin içine çekerek genişlemesine neden olur. Zamanla, bu penis boyutunda kalıcı artışlara yol açabilir.

Bir diğer popüler yöntem ise ağırlık kullanmaktır. Zamanla uzatmak için penise ağırlıklar takılabilir. Bu aynı zamanda boyutta kalıcı artışlara da yol açabilir. Üçüncü popüler yöntem cerrahidir. Penisin uzunluğunu veya çevresini artırmak için cerrahi kullanılabilir.

Penis Büyüten Besinler

Penisi büyütmeye yardımcı olduğu söylenen birçok yiyecek var. Bunlardan bazıları istiridye, muz ve bal içerir. Bu gıdaların penis boyutu üzerinde herhangi bir etkisi olduğunu destekleyecek hiçbir bilimsel kanıt bulunmamakla birlikte, genel sağlık için hala faydalı oldukları düşünülmektedir.

İstiridye, üreme sağlığı için önemli bir mineral olan çinko bakımından yüksektir. Muz iyi bir potasyum, C vitamini ve B6 kaynağıdır. Bu besinlerin tümü sağlıklı cinsel işlev için gereklidir. Bal, doğal bir tatlandırıcıdır ve genel sağlığı iyileştirmeye yardımcı olabilecek antioksidanlar içerir. Bu yiyecekleri diyetinize dahil etmek penisinizi büyütmeyebilir, ancak sağlıklı kalmanıza ve genel cinsel yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olur.

Penis Büyütme Ameliyatı

Penisinizin büyüklüğünden memnun değil misiniz? Yalnız değilsin. 2006’da yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin %95’i penis boylarından memnun değildi. Penisinizi büyütmenin bir yolunu arıyorsanız, birkaç cerrahi seçenek mevcuttur.

Bir seçenek penis büyütme ameliyatıdır. Bu ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve cildin vücudun diğer kısımlarından penise taşınmasını içerir. Bu, penisin uzunluğunu 2-3 inç artırabilir. Ancak bu ameliyat risksiz değildir. Enfeksiyon, kan kaybı ve yara izi riski vardır. Ayrıca penisteki sinirlere ve erektil dokuya küçük bir hasar verme riski de vardır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33