+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Operasyonu 2022

Erken boşalma egzersizleri

Penis büyütme işlemi etkili bir cerrahi operasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok erkek mutlu bir cinsel birlikteliğin ancak büyük ve kalın bir penis ile mümkün olabileceğini düşündüklerinden dolayı penis büyütme amaçlı cerrahi yöntemler veya çeşitli aletler, kremler ile penislerini çok daha heybetli bir hale getirme çabası içine girmektedir. Örneğin penisi 2 ila 4 santim kadar kalınlaştırmak için yağ enjekte etme uygulaması yaptırmak kalın bir penis elde etmenin en doğru yöntemidir.

Anestezi altında gerçekleştirilen bu yöntemi uygulayan cerrahın konusunda yetkili olduğundan ve daha önce bu tür çalışmaları uygulayarak deneyim kazanmış olduğundan emin olmak çok daha tatmin edici bir sonuç almak için oldukça önemlidir. Enjekte edilen yağın vücutta hemen dağılıp gitmemesi içinde belirli bir süre cinsel perhiz gibi çeşitli önlemler alınması da gerekmektedir. Özellikle son zamanlarda penis kalınlaştırma ameliyatı konusunda farklı teknik ve yöntemlerin devreye girdiğini rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Penis Büyütme Operasyonu 2022

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Genelde hastaların penis uzatma işlemi ile birlikte yaptırmayı tercih ettikleri penis kalınlaştırma ameliyatı vücudun kendi yağının kullanılması ile ya da vücut tarafından emilmeyen farklı dolgu malzemeleri ile yapılabilmektedir. Vücut yağından yapılan işlemlerde bel veya karın bölgesinden alınan yağlar yıkanıp hazırlandıktan sonra penise enjekte edilmektedir. Bu yöntemin tek dezavantajı kalınlaştırma işlemi yapan doktorun haddinden fazla yağ enjekte etmesi ihtimalidir.

Bu durumda penis başı küçük görünür ve bu durum hoşnutsuzluk yaratabilir. Yine yapılan işlemlerde doktorun becerisi oldukça önemli olduğundan eğer doktor yağ enjeksiyonunu homojen bir şekilde yapamazsa zamanla bölgesel yağ erimeleriyle beraber penis yüzeyinde kötü bir görünüm oluşabilir. Genelde böyle durumlarda yapılan işlem tekrarlanarak penisin görüntüsü çok daha iyi bir hale getirilmeye çalışılır. Böylece peniste estetik bir görünümün ortaya çıkması da mümkün hale gelir.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Egzersizler

Penise daha çok kan çekerek dokuları genişlettiğini iddia eden bu penis kalınlaştırma egzersizleri çeşitlerini kullanmadan önce tavsiyemiz mutlaka bir doktorla görüşmeniz ve onun bilgisi dahilinde bu tür uygulamalara girişmenizdir. Çünkü yapacağınız yanlış bir hareket ya da haddinden sert bir uygulama kendinize zarar vermenize yol açabilir. Bu yöntemde eğer ki penisiniz ereksiyon haline geçerse egzersizi mutlaka durdurmanız gerekmektedir.

Öncelikle penisinizi avucunuzun içine alın daha sonra penis başının alt kısmından kavrayın ama çok sert ve sizin canınızı yakacak kadar sıkı olmasın. Daha sonra penisi 90 derece bir acıya getirin ve yavaş yavaş yukarı doğru çekin bir dakika bekledikten sonra bırakın ve penisinize kan gitmesine izin verin daha sonra bu işlemi 15 dakika boyunca tekrarlayın. Penis büyütme işleminin sorunsuz bir düzeyde yapılması için farklı teknik ve yöntemlerin devreye girdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Böylece erkekler için etkili çözüm yolları da karşımıza çıkacaktır. Google üzerinden sitemiz içeriklerine erişebilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Faydaları

Penis büyütme ameliyatı giderek daha popüler bir prosedür haline geliyor. Ameliyat olmanın aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok faydası vardır:

  • Kişinin kendisine duyduğu güven
  • Gelişmiş cinsel performans
  • İlişki sırasında her iki partner için daha fazla memnuniyet

Bunlar penis büyütme ameliyatı olmanın en temel faydasından sadece birkaçıdır. Bu ameliyatı düşünüyorsanız mutlaka araştırmanızı yapın ve aradığınız sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacak saygın bir cerrah bulun.

Penis Büyütme Operasyonu 2022

Penis Büyütme

Penis büyütme ameliyatı 2022 projeksiyonu ile yükselişte. Bu artış muhtemelen penis boyutundan memnun olmayan erkeklerin sayısının artmasından kaynaklanmaktadır. Erkeklerin %30’a kadarı küçük bir penisi olduğunu düşünüyor.

Penis büyütme için bir takım cerrahi yöntemler vardır. En yaygın prosedür, hastanın kendi vücut yağından veya vücudunun başka bir bölgesinden alınan dokudan alınan greftleri kullanır. Diğer bir seçenek ise silikon gibi sentetik bir malzeme kullanmaktır. Penisi büyütmek için kök hücreleri veya büyüme faktörlerini kullanan prosedürler de vardır.

Bu prosedürlerin çoğu ayakta tedavi ortamında yapılır ve tamamlanması iki saatten az sürer. İyileşme süresi, kullanılan yönteme bağlı olarak değişir, ancak genellikle kısadır, yaklaşık iki haftadır.

Penis Ameliyatı 2022

Penis büyütme operasyonu penisin boyunu ve çevresini artıran cerrahi bir işlemdir. Ameliyat lokal veya genel anestezi ile yapılabilir. Ameliyatın tamamlanması yaklaşık 2 saat sürer ve hasta aynı gün evine gidebilir.

Hastaya ağrı kesici ve antibiyotik reçetesi verilir. Hasta ameliyattan sonra 4-6 hafta cinsel aktiviteden kaçınmalıdır. Bütün hastalar sonuçlardan memnundur.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33