+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Teknikleri 2022

Penis büyütme teknikleri

Penis büyütme teknikleri penisin durumuna ve penis ameliyatından beklentinin ne olduğuna bağlı değişmektedir. Genetik faktörler ve ergenlikten sonra yaşanabilen hormonel sorunlar penis kalınlığına etki etmektedir. Birçok erkek kalın bir penisin partnerin alacağı hazzı daha çok artırdığını bildiğinden dolayı penis büyütme teknikleri ile ince olan penislerini kalınlaştırmaktadırlar. Günümüz şartlarında oldukça kolaylaşmış olan bu operasyonda penise kesi atılmaması iyileşme sürecini daha da hızlandırmaktadır. Böylece hastalar kısa sürede günlük hayatlarına geri dönebilirler.

Yapılan penis uzatma operasyonunda birçok uzman kişinin kendi vücut yağını kullanmaktadır. Enjeksiyon işlemi için karın ve bel bölgesinden alınmış olan yağlar hazırlanır. Daha sonra penisin uygun katmanlarının arasına sıkılır ve penis kalınlaştırma gerçekleştirilmiş olur. Bazı uzmanlarda bunun yerine alerjik etki yaratmayan dolgu malzemeleri kullanmayı tercih etmektedir. Son dönemlerde ise vücudun görünmeyen bölgelerinden alınan dokuların penise transfer edilmesi şeklinde kalınlaştırma operasyonları yapılmaya başlanmıştır.

Penis Büyütme Teknikleri 2022

Penis Büyütme Teknikleri Ve İdeal Penis Boyutları

Birçok faktörden dolayı penis boyu değiştiğinden standart ölçüler Penis büyütme den söz etmek söz konusu değildir. Ama minimum cinsel birleşmeyi gerçekleştirecek ölçü olarak 10 santim belirlenmiştir. Bu değerin altında uzunluklara sahip olan penisler mikro penis olarak adlandırılmıştır. Genelde 13 santim civarında ki penis boyu normal ölçütlerde penis olarak sayılmış ve 17 santim üstü penislerse büyük penis olarak adlandırılmıştır. Elbette ki ideal penis boyu partnerden partnere de değişiklik göstermektedir. Burada her iki tarafın da penis boyundan memnun olması, en temel kriter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Penis kalınlığında ise 11 ila 12 santim kalınlığa sahip penis normal ölçüt olarak belirlenmiştir. Eğer ölçüleriniz bu değer aralıklarındaysa ama kendinizi yine de cinsel birleşme sırasında yetersiz hissediyorsanız bu noktada penis büyütme operasyonlarından yardım alabilirsiniz. Böylece penisiniz kısıtlı oranlarda da olsa hacim kazanmış olur ve siz kendinizi daha özgüvenli hissedersiniz. Haliyle partnerinizle daha sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olursunuz. Elbette ki penis büyütme ameliyatı sayesinde peniste belirgin bir oranda büyüme gözlenmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatında Bilinmesi Gerekenler

Pek çok değerli uzman penis büyütme teknikleri ile daha heybetli cinsel organları olsun isteyen hastalarını bu isteklerine kavuşturmaktadır. Ama penis estetiğinde unutulmaması gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle yapılan operasyonlarda sadece penisin vücut içinde ki kısmı dışarı çıkarılır ve bölgede yağlar alınarak gömülü kısmın görünür hale gelmesi sağlanır. Yani beklentileriniz yüksek bir şekilde uzmanlara giderseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

İşlem konusunda endişeli olanlara ise söyleyebileceğimiz operasyonlarda uzmanlar genel anestezi kullanmaktadır. Yani siz hiç acı duymadan işlem gerçekleşir. Operasyon sonrası genelde ufak ağrılar oluşabilmekte ama bu durum kısa sürede geçmektedir. Eğer doktor tavsiyelerine harfiyen uyulursa herhangi bir komplikasyon olmadan süreç atlatılmış olur. İlk dönemler şişlikler nedeniyle penisinizin görüntüsü nahoş gelebilir. Ama asıl görüntü için 6 ay kadar süre beklemeniz gereklidir. Sitemiz içerikleri Google üzerinde her geçen gün değer kazanmaktadır.

Penis Büyütme Teknikleri

Mevcut birçok penis büyütme tekniği vardır. Bu tekniklerin bazıları ameliyat, haplar, pompalar ve sulandırıcıları içerir.

Penis büyütme için en popüler yöntemlerden biri cerrahidir. Bu ameliyat, penisin boyutunu artırmak için bir greft veya implant kullanımını içerir. Bu ameliyatlarda doğru doktoru bulmak son derece önemlidir.

Haplar, penis büyütme için bir başka popüler yöntemdir. Bu haplar genellikle penisin boyutunu artırmaya yardımcı olması beklenen bitkisel maddeler içerir. Ancak bu hapların işe yaradığına dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur. Sağlığınıza zarar verme riski çok fazladır.

Pompalar, penis çevresinde vakum oluşturmak için kullanılan cihazlardır. Bu vakumun daha sonra penisi büyütmeye yardımcı olması gerekiyor. Bu tekniğin işe yaradığına dair sınırlı kanıt var ve doğru kullanılmadığında tehlikeli olabilir.

Penis Büyütme Teknikleri 2022

Penis Büyütme

Penis büyütme ameliyatı, penisin boyutunu artırmak için yapılan bir işlemdir. En yaygın teknik, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve cildin karından penis şaftına taşınmasını içerir.

Bu, penise daha uzun ve daha geniş bir görünüm kazandırır. Penis uzunluğunu artırmak için bağ gevşetme ameliyatı da yapılabilir. Diğer prosedürler, yağ hücrelerinin penise enjekte edilmesini veya vücudun başka bir bölümünden penise doku aşılanmasını içerebilir.Bu ameliyat neticesinde cinsel ilişkide performansınız artar.

Penis Büyütme Nedir

Penis büyütme ameliyatı, penisin boyutunu artırmak için yapılan bir işlemdir. Büyütme ameliyatı penisi kasık kemiğine bağlayan bağ kesilerek veya vücudun başka bir bölgesinden alınan yağ penise enjekte edilerek yapılabilir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33