+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma

Penis büyütme ve kalınlaştırma

Penis büyütme Hastalarımız operasyon öncesinde penis büyütme ameliyatı hakkında bilgi almak istiyor. Yapılan muayene sonrasında kişiye özel bilgilendirme yapılacaktır.

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis boyutu, olması gereken boyutun altında olabilir. Belirlenmiş olan tıbbi boyutun altında olan mikro penis denen sorunun çözülmesi için penis büyütme ameliyatı yapılır. Ameliyat hakkında merak ettiklerinizin yanıtlanması sağlanacaktır. Erkeğin cinsel hayatında pek çok soruna neden olan peni boyu, büyüme işleminin gerçekleşmesi ile ortadan kalkıyor.

Meslektaşlarımız tarafından önerilmeyen penis büyütme hapları gibi çözümlerin son derece sağlıksız olduğunu söyleyebiliriz. Kesin ve sağlıklı çözüm yönteminin penis büyütme ameliyatı olduğunu bilmelisiniz. Yaptığımız uygulama ile kısa bir süre içinde ideal boyutlara gelen penisinizin olması sağlanacaktır.

Tavsiye içeriğimize göz atın => Penisi Uzatan İlaçlar nelerdir?

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kalıcı şeklide penis boyutunun çözümlenmesi, ameliyat ile oluyor. Penis büyütme ameliyatı dediğimiz bu operasyon, genel cerrahi müdahaleler ile gerçekleşmekte. Operasyon acısız sızısız bir yöntemin kullanılması ile oluyor. Kısa zaman dilimi içinde gerçekleştirilen operasyon sayesinde kişinin penisinin boyutunun istenen ölçüye gelmesi sağlanıyor. Penis büyütme ameliyatı nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor.

1 Numaralı Penis Büyütme Operasyonu

Penis büyütme operasyonları arasında ilk sırada 1 numaraları penis büyütme operasyonu yer alıyor. Genel anlamda tercih ettiğimiz bir yöntem olduğundan, çoğu zaman operasyonlarımızda bu yöntemi kullandığımızı söyleyebiliriz.

2 – 5 santim arasında büyüme olur.

Evet, gerçekleştirmiş olduğumuz bu operasyonda penis büyümesinin hangi aralıkta olacağı belli olur. Yaptığımız muayene sonrasında net bilgilendirmenin yapılması söz konusu. İşte, bu operasyonun gerçekleşmesinde tamamladığımız adımlar…

  • Penisin tutucu bağlarını buluyoruz. Publis kemiği denen kemik ile penis kökü arasında kalan kısımda tutucu bağların bulunması sağlanıyor.
  • Fundiform ve süspansör ligament adını verdiğimiz bağların kesilmesini sağlıyoruz. Vücudun iç kısmında kalan kısmının dışarı çıkarılması sağlanıyor.
  • Operasyon sonrasında direkt olarak görebileceğiniz şeklide bir boyut farkı sağlanmış oluyor.

Operasyonda vücudun iç kısmında saklanmış olan penis dışarı çıkarılıyor. Bu şekilde bir yöntem ile penis boyunun büyütülmesi söz konusu. Yapılan muayene sonrasında direkt olarak penis büyümesinin nasıl olacağına karar veriyoruz.

2 Numaralı Penis Büyütme Operasyonu

Penis büyütme ameliyatı ile ilgili geliştirmiş olduğumuz yöntemler arasında 2 numaralı oenis büyütme operasyonu da var. Yine alternatif seçeneklerden birisi olarak bu operasyonu tercih ediyoruz. Yöntemde amaç mesafe büyütmektir. Çok fazla sıkıntı yaşanacak bir operasyon olmadığından, hastalarımız için sıkça kullandığımız yöntemler arasında.

  • Operasyonda testis torbaları bulunur.
  • Penis ucu kısmındaki mesafe dikkate alınır.
  • Operasyon sonunda testis torbaları ile penis ucu kısmındaki mesafeleri ciddi anlamda büyüme gösterecektir.

Belirlemiş olduğumuz teknikler ile operasyonun gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ameliyatın sonrasında gözle görülür şekilde direkt olarak büyümenin fark edilmesi söz konusu.

3 Numaralı Penis Büyütme Operasyonu

Yaptığımız operasyondalar arasında olan 3 numaralı operasyon, skrotum adı verilen bağlantının uzatılması ile oluyor. Penisin belirgin şekilde uzaması, bu operasyon ile oluyor diyebiliriz. Peniste belirgin uzama meydana gelmesi için skrotun ile penis bağımsız hale getirilecektir.

  • Sktorun bulunur.
  • Penis ile bağlantısı kesilir.
  • Uzmanın belirgin şekilde olması gerçekleşir.

Aşamaların tamamlanmasından sonra penis boyu büyütme için gereken işlem tamamlanmış demektir. Skrotun ile penis bağımsız hale getirildikten sonra hastamız penis boyunun uzadığını fark edecektir.

Kiloya Bağlı Gömülü Penis Büyütme İşlemleri

Peniste mikro penis probleminin yaşanmasında, ciddi sıkıntılar arasında kilo var. Kişinin kilosunun fazla olması durumunda problem, gömülü penis sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Hastanın dışarıda olan penis boyutunun çok küçük olduğunu, muayene sonunda söyleyebiliriz. Kilodan dolayı dış kısımda olan penis boyunun minimumda olması söz konusu. Erkekler için ciddi bir problem olduğundan, bunun da çözümünün gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Uzmanlık alanımızdan olan gömülü penis sorunu, penislerin kök bölgesinde yer almakta bulunan yağlar, alınarak penis boyutunun büyütülmesi sağlanıyor. Yağlar penisin dışına çıkmayı engelliyor olduğundan, operasyon ile yağların alınmasını gerçekleştiriyoruz. Sonucunda ise penisin büyümesini sağlıyoruz. Google baz alarak diğer tedavilerimize bakabilirsiniz.

Gömülü penis büyütme operasyonu ile penisinizin istenen boyuta gelsin

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma

Penis büyütme ve kalınlaştırma için bir çok yöntem vardır. Bazıları diğerlerinden daha iyi çalışır. Popülaritesi artan bir yöntem, bir penil ameliyatlarının kullanılmasıdır. Bu ameliyat penise kalıcı bir büyüme uygular ve bu da erkeğin cinsel ilişkisindeki performansını olumlu etkiler. Ameliyat ile penis boyutunda hem de kalınlığında bir artışa neden olur.

Penisi büyütmek ve kalınlaştırmak için bir başka popüler yöntem, erkek geliştirme haplarının kullanılmasıdır. Bu hapların penisi büyüttüğü kanıtlanamamıştır. Bunun ile birlikte genel sağlığını kötü bir şekilde etkilenmesine yardımcı olan maddeler içerir.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Yöntemleri

Penis büyütme ve kalınlaştırma için birçok farklı yöntem mevcuttur. Bunlardan bazıları diğerlerinden daha etkilidir. En yaygın yöntemlerden birkaçı aşağıda listelenmiştir. Bir yöntem penis pompası kullanmaktır. Bu cihaz silindirdeki havayı emer ve bu da penisin etrafında bir vakum oluşturur. Bu kan akışını arttırır ve penisin şişmesine ve kalınlaşmasına neden olur. Fakat etkisi birkaç dakika sürer.

Diğer bir popüler yöntem ise şifalı otlar, vitaminler, mineraller ve amino asitler gibi maddeler içeren hapları veya takviyeleri kullanmaktır. Bu hapların penise giden kan akışını artırmaya yardımcı olduğu ve dokuyu kalınlaştırmaya ve büyütmeye yardımcı olduğu söylenir. Fakat sağlığınıza zarar vereceği de bir gerçektir

Üçüncü bir seçenek ameliyattır. Penisi büyütmek için yapılabilecek birkaç farklı cerrahi işlem vardır. Bir prosedür, penisi yerinde tutan bağın kesilmesini içerir, bu da penisin daha fazla sarkmasını sağlar. Kalıcı bir işlemdir.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis büyütme ve kalınlaştırma için birkaç cerrahi seçenek vardır. Cerrahınız, vücudunuzun başka bir bölgesinden yağ alıp penise enjekte eden yağ transferi adı verilen bir teknik kullanabilir.

Bu, penisinizin hem genişliğini hem de uzunluğunu artırabilir. Diğer bir seçenek ise penisin derisinin altına bir implant yerleştirmektir. Bu, penisinizi daha kalın ve daha uzun yapabilir. Üçüncü bir seçenek ise penisi normal konumunda tutan bağları cerrahi olarak serbest bırakmaktır.

Bu, penisinizin daha fazla sarkmasını ve daha büyük görünmesini sağlar. Bununla birlikte doğru doktoru seçmemeniz ile birlikte erektil disfonksiyon dahil olmak üzere bazı riskler meydana gelir. Bu sebepten dolayı iyi bir araştırma yapılmalıdır.

 

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33