+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır

penis büyütme

Hem kadın hem erkeğin gerek duyduğu cinsel hayat. İnsanların yapısı ve doğası gereği Kadın ve erkeğin cinsel organlarında memnun edici cinsel sekmeyi engelliyor. Yatay bir iletişim kurma sorun yaşayan hem erkek hem de kadın, tedavi yöntemlerini araştırmaktadır. Bu yüzden erkek veya uzakta kendinden memnun olmadığında, belli başlı ameliyatlar olması gerekebiliyor.

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır

Penis Uzatma Ameliyatı

Erkeklerin cinsel organından memnuniyeti uzak penis uzatma ameliyatları imdadına yetişiyor. Bu sistem zor olduğundan oldukça popüler oldu. Cinsel organından memnun olmayan erkeklerin başvurduğu bir yöntemdir. Penis uzatma ameliyatları Penis uzatma ameliyatı olması karar veren erkekler, kendileri için orada olması uzman uzman bir ürolog ile görüşmektir. Penis uzatma ameliyatları kavramı. Penisin boyundan memnun olmayan erkekler, ayrıntılı sağlık sorunu ile karşı karşıya geçmek. Cinsel yaşam günümüzde herkes için herkes. Erkeklerin kendine olan güveni olmadığı zaman cinsel birleşme oluş gelmez. Uzatma ameliyatları erkeklerin kendine olan özgüvenini yerine getirmiştir.

Penis Boyundan Şikâyetçi Olan Erkeklerin Sorunları

  • Kendilerine olan özgüvenlerini tamamen ile kaybetmişlerdir
  • Kadınlarda olan cinsel ilişkilerinden uzaklaşıyorlar
  • Psikolojik olarak çeşitli sorun yaşıyorlar
  • Evlilikleri bitme cihazı geliyor
Hem kadın hem erkeğin gerek duyduğu cinsel hayat. İnsanların yapısı ve doğası gereği

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis uzatma ameliyatı doğal yollarla yapılan bir yöntemdir. Çok erkeğin başvurmuş olduğu bu yöntem oldukça başarılıdır. Penisin içinde bulunan bağlar serbest bırakarak aşağı doğru sarkmasıyla. Aşağı doğru inen penisin iç dışarıda kalan uzunluğun dışarıya doğru çıkmaktadır. Böylelikle penisin içeceği olan fazlalık dışarıya doğru şekilde. Doğal yollarla penis boyu 3 ila 5 santim arasında bu şekilde uzamaktadır. Dışarıya çıkacak olan penisin uzamış olan kısmı kaplama yöntemi yapılarak doğal bir hale getirilir. Bu şekilde penis boyu 5 santime kadar uzamış olur. Bu operasyon oldukça kolay Penis boyundan memnun olmayan ve bu güvensizlik ile birlikte psikolojik sorun yaşayan tüm erkekler bu yöntem deneyebilir. Uzatma ameliyatları oldukça başarılıdır. Kendiniz için en iyi Uzman Doktoru seçerek, bu ameliyatla penis boyunuzu sağlıklı bir şekilde uzatabilirsiniz. Penis boyu uzayan erkeğin kendine olan özgüveni yerine gelir.

Penis Boyu Uzatma Ameliyat Fiyatları

Penis uzatma ameliyatı fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek mümkündür. Seçmiş olduğunuz klinik ve ameliyatlarda olacağınız bölgeedeki fiyat farklılıkları her zaman için fiyat tarifesini yönlendir. Uzman bir klinikte penis büyütme ameliyatı olacakken bir meblağ ödeyebilirsiniz. Penis büyütme ameliyatı fiyatları hakkında kesin bir bilgi almak istiyor, bu ameliyatı yapan yakın bir sağlık kuruluşu.

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır

Penis uzatma ameliyatlarının iki türü vardır: İlki penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesidir. Bu, şaftın daha fazlasının gövdenin dışında görünmesini sağlayacaktır. İkinci tip, daha kalın hale getirmek için penis şaftına yağ enjekte etmektir.

Ameliyat bir hastanede veya ayakta tedavi gören bir ameliyat merkezinde yapılabilir. Size genel anestezi uygulanacağı için ameliyat sırasında uykuda olacaksınız.

Doktor, penisin tabanındaki deride bir kesi yapacaktır. Daha sonra penisi kasık kemiğine bağlayan bağı kesecektir. Bu, şaftın daha fazlasını serbest bırakacak ve daha uzun süre gerilmesine izin verecektir. Doktor ayrıca daha kalın hale getirmek için penis şaftına yağ enjekte edebilir.

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır

Penis Boyunu 10cm Uzatma Ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı penis boyunu uzatmak için yapılan cerrahi bir işlemdir. En yaygın teknik, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve ardından cildin karın bölgesinden penis şaftına taşınmasını içerir. Bu, penisin uzunluğunu yaklaşık 2-3 cm artırabilir. Penise yağ veya silikon enjekte etmeyi içeren teknikler de vardır. Ameliyat genellikle güvenlidir, ancak enfeksiyon, kanama ve yara izi gibi bazı riskler vardır.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı yaklaşık iki saat sürer ve tamamen sakinleştirilmiş bir hasta ile yapılır. Cerrah kasık bölgesinde bir kesi yapar ve penisi ortaya çıkarır. Daha sonra penisi kasık kemiğine bağlayan dokuyu ayırır. Bu, şaftın daha fazlasının gövdenin dışında görünmesini sağlar. Cerrah daha sonra penisi pelvik kemiğe bağlayan bağları keserek şaftın daha da fazlasının açığa çıkmasına izin verir. Son olarak, şaftın üstündeki derinin altına bir silikon implant yerleştirir, böylece daha kalın ve daha uzun olur.

Çoğu hasta sonuçlarından çok memnundur. Uzunluktaki ortalama artış yaklaşık 2 inçtir, ancak bazı hastalar 4 inç’e kadar bir artış bildirmektedir. Ancak ameliyat geri döndürülemez, bu nedenle işlemden önce bedeninizden memnun olduğunuzdan emin olmanız önemlidir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33