+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Egzersizleri 2022

Penis Uzatma Hareketleri Hakkında Güncel Bilgiler 2022

Penis uzatma egzersizleri 2022 hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Erkeklerin sıklıkla sorduğu penis büyütme egzersizlerinin ne olduğu sorusunu ayrıntılı olarak açıklamak gerekir. Her şeyden önce: bu egzersizler gerçekten işe yarıyor mu? Penis, büyüklüğü bakımından genellikle çocukluktan ergenliğin tamamlanmasına kadar kendi halinde gelişen bir organdır.

Büyüme daha sonraki dönemlerde de görülebilir. Ancak bu büyüme başlangıçta olduğu kadar büyük olmayacak. Erkeklerin ortalama penis büyüklüklerinin 10 ile 18 cm arasında olması normaldir. Penis büyütme egzersizleri nelerdir ve bu egzersizlerle bu kadar büyük bir penisi büyütmek mümkün müdür?

Bu soru oldukça sık sorulan bir sorudur. Penis büyüklüğünün cerrahi müdahalenin dışında büyümediği anlaşılmalıdır. Toplumu aldatan bazı hususlar nedeniyle, bu düşünceden para kazanmak için birçok kirli düşünce harekete geçirilmiştir.  Cerrahi müdahale ile penisin boyutu 1-2 cm arttırılabilir. Ancak penis büyütme egzersizleri sayesinde kalınlıkta artış olduğu tespit edildi.

Penisi Kalınlaştırmak Mümkündür

Penis egzersizleri yaparak penisini büyütmek isteyen kişiler faydalı sonuçlar alabilir. Ama bu her vücut çalışma egzersizleri hüküm yok edilmelidir. Vücudun hormonal dengesizlikleri nedeniyle penisin kalınlaşması meydana gelmeyebilir. Penis çok karmaşık bir organdır. Venöz ve refleks etkisi olan bu organın diğer organlar gibi alternatifi yoktur.

Yani, böbrekler vücudun iki bölümünde veya akciğerlerde bulunur, ancak hayati olduğu düşünülen penis aslında vücudun çok önemli bir organıdır. Egzersizleri yapmadan önce bir uzmandan yardım almalısınız. Burada bahsedilen uzmanlar elbette doktorlardır. Bazı hormonal bozukluklar penis için tehlike oluşturabilir.

Penis Büyütme Yöntemi İle Penisinizi Büyütün

Bu durumun uygulanma şekli, yatay büyümenin kesinliği söylenir. Bu ameliyat oldukça basittir. Her gün kullanılabilen bu yöntem, insanların penislerinin görünür bir kalınlığa ulaşılmasını sağlar. Bununla birlikte, bu cerrahi ve tıbbi olan yöntemlerin güvenliği hakkında konuşmak mümkündür.

Penisin inişi ile başlayan bu egzersizin mantığı oldukça basittir. Egzersiz, kişi penisini 1 dakika boyunca yukarı doğru uzattığında başlar. Her adımdan sonra 1 dakika ara vermeniz önerilir. Hareket yeniden başladığında, yönün aşağı inmesi bekleniyor.

İnsanlar bu egzersizler sırasında yaralanmadıklarından ve penisi zorlamadıklarından emin olmalıdırlar. Penise çok fazla basmak veya germek peniste bazı rahatsızlıklara neden olabilir.  Bu teknik her gün kullanılıyorsa, en fazla 15 dakika yapılması önerilir. Penisin dinlenme süreleri de bu 15 dakikaya dahildir.

Penis Uzatma Egzersizleri 2022

Penis Sıkılaştırma Yöntemi İle Büyür Mü?

Kalıtsal büyümenin mümkün olmadığı durum tam olarak anlaşılmalıdır. Bununla birlikte, penis cinsel ilişkiden önce hafifçe sıkıldıktan ve serbest bırakıldıktan sonra, kan dolaşımını teşvik edici etkisi nedeniyle bir süre sonra daha büyük olabilir.

Tam ereksiyon olarak bilinen bu durum penis büyütme egzersizi değildir. Penisi tamamen sertleştirmek ve büyüklüğüne ulaşmak için ön ayak olan bir yöntemdir. Penisin kalıtsal büyümesi için cinsel ilişkiden önce bu yöntemin sürekli kullanılması penise alışkanlık kazandırırsa, sürekli olarak tam bir ereksiyon sağlanabilir.  Bununla birlikte, bu yöntemlerin tıbbi geçerliliği yoktur. Bu nedenle, yatay büyüme olarak bilinen gerçek cerrahi büyütme operasyonlarında olduğu gibi süreklilikten söz edilmemektedir.

Penis Büyütme Egzersizleri Nelerdir?

Çoğu erkeğin hem psikolojik olarak, hem de estetik görüntü unsuru açısından penis büyüklüğü ile alakalı bir takım problemleri vardır. Özellikle penis büyüklüğünün ölçümü gerçekleştirildiği anda normal penis ortalamasının altında kalan değere rastlayan erkekler, hem cinsel hayatlarında hem de sosyal çevrelerinde sorun yaşarlar.

Penis büyüklüğü hakkında endişesi ve memnuniyeti olmayan erkekler, penis büyüklüklerini arttırmayı ve aynı zamanda penis kalınlığını arttırmayı hedeflerler. Genel olarak ilk olarak tercihleri olan penis büyütme egzersizleri ile penis büyütmede pekte başarılı olamazlar. İnternette çeşitli yerlerde önerilen bu yöntemler hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.  Kalıcı ve sağlıklı olan tek yöntem, estetik cerrahi doktorunun kontrolünde yapılan penise yağ enjeksiyonudur.

Penis Büyütme Egzersizleri Ve Penis Uzatma Egzersizleri 2022

Başparmak ve işaret parmağı ile egzersiz: başparmak ve işaret parmağı ile yaptığınız bu egzersizde, penisinizi yarı dikken aşağıdan yukarıya doğru ovalarsınız, bu da penisinizin kan dolaşımını hızlandırır ve oradaki dokuyu genişletir. Kegel egzersizi: çoğunlukla kadınlar tarafından genişlemeyi önlemek için kullanıldığını söylese de, erkekler de kegel egzersizini kullanabilir. Kalıcı ve başarılı sonuçlar elde etmek için cerrahi prosedürleri öneriyoruz.

Penis Uzatma Egzersizleri 2022

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Ayakta yapılan bu operasyonla penis ereksiyon halinde olmamalıdır. Penisin başparmağınız ve işaret parmağınızla yatay konumda çekilmesi önerilir. Sıkma: Bu işlemle penis ereksiyon halinde olmamalıdır.

Penisi avucunuzun içinde başın altından tutup ağrıya neden olmadan 90 derecelik bir açıyla yukarı çekiyoruz. Bu prosedür 1 dakika boyunca 15 dakika boyunca setler halinde yapılmalıdır. Penis hakkında yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Youtube kanalımdaki videoları buradan izleyebilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33