+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis uzatma kalınlaştırma ameliyatları erkekler için oldukça önemlidir. Günümüzde erkekler için en önemli sorunlardan biri penisin büyüklüğü, uzunluğu, kalınlığı ve işlevselliğidir. Özellikle son yıllard erkek nüfusu penislerinde meydana gelmiş olan çeşitli şekil bozukluğu, boyut yetersizliği, penis ince olması ve eğrilik gibi nedenlerden şikayetçi olabilmektedir.

Erkekler için oldukça önemli olan bu sorunları ortadan kaldırmanın en etkili yolu penis ameliyatlarıdır. Gerçekleşen penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatları neticesinde penis istenilen boyuta getirilir.

Çoğu erkek hastalarımız penis uzatma işleminin hangi yöntem ile gerçekleştirdiğini merak etmektedir. Burada ameliyatın temel yönteminin penisi pubis kemik kısmına bağlayan ligmanların kesilmesi ve penisin serbest bırakılması olduğunu söyleyebiliriz.

Bununla birlikte kasıkta liposuction işlemi gerçekleştirilir. Penis ile skrotum arasındaki derinin düzeltilmesi sağlanır. Böylelikle penis başına yapılan dolgular sonuca çıkan yol için olumlu bir etki meydana getirir.

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis Büyütme Ameliyatı 2022

Penis büyütme ameliyatı 2022 yılında erkekler tarafından en çok tercih edilen ettiği tedavi yöntemlerden biri olmayı başarmıştır. Fizyolojik olarak bakacak olursak, erektil bir penis boyutunun 11 ila 17 cm arasında söylemek mümkün olmaktadır. Burada penis boyutunu önemli kılan ana unsur penisin kadın vajinasına karşılık aynı uzunluğa sahip olabilmesidir.

Penis büyütme ameliyatı hakkında hasta doğru ve detaylı bir şekilde bilinçlendirmelidir. Hastanın burada beklentisini karşılayabilecek etmenleri belirtmek önemlidir. Bunun sebebi ise bu estetiğin fonksiyonel bir nedenden değil, estetik bir kaygıdan dolayı yapılacak olmasıdır.

Erkeklerin penis ameliyatında merak ettiği en kritik soru ise cinsel performansın arttırılıp, arttırılamayacağıdır. Burada kesi bir dilde cinsel performansın arttırılamaz veya azaltılamaz olduğunu belirtmek isteriz.

Penis ereksiyon dışında küçük bir boyuta sahipse bu erkekler için hiçte hoş olmayacaktır. Penis küçüklüğü ile erkek hastalarımız spor salonuna veya yüzme havuzuna giderken soyunmak zorunda kalmaktan çekinir. Sizlerinde bu gibi sorunları varsa penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatlarına başvurmanızı öneririz.

Penis büyütme için yapılan büyütme egzersizlerinin, ilaçların ve diğer bilimsel yöntemlerin hiçbir faydası olmadığını fark eden kişiler tarafından son yıllarda en çok tercih edilen işlemlerden biridir ve ameliyatsız veya cerrahi olarak yapılmaktadır.

Genel Penis Büyüklüğü

Genel penis büyüklüğü, kalınlığı, uzunluğu, genişliği gibi etmenler hakkında yapılan birçok araştırma vardır. Genel olarak penis büyüklüğü dünyadaki herhangi bir kıtadan, herhangi bir ülkeden bir ülkenin farklı bölgelerine göre değişmektedir. Burada sadece ortalama değerler belirlenebilir.

Türklerde genel penis boyutu ortalama 10 ila 18 cm arasında değişiklik göstermektedir. Erkekler penis büyüklüğünden ötürü oldukça özgüven eksikliğine uğramaktadır. Bu cinsel ilişkinin haricinde, günlük yaşantıda da oldukça can sıkıcı bir durum haline gelir.

Penis büyüklüğünüzden memnun değilseniz, kliniğimizde sizleri de aramızda görmek isteriz.  Kliniğimizden randevu alabilmek için Google ile web sitemize giriş sağlamanız ve ardından iletişim bilgilerimizden yararlanarak bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları 2022

Penis büyütme ameliyatı penisin boyutunu arttırmayı amaçlayan bir işlemdir. İki ana tip penis büyütme ameliyatı vardır:

  • Penisi daha uzun yapan boy uzatma ameliyatı
  • Penisi kalınlaştıran kalınlaştırma ameliyatı

Her iki ameliyat türü de penisi yerinde tutan bağın kesilmesi ve ardından penisin derisinin gerilmesi ile yapılır. Uzatma ameliyatı penisin uzunluğunu 2 inç’e kadar uzatabilir ve kalınlaştırma ameliyatı penisin kalınlığını %50’ye kadar artırabilir. Penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatı penisin boyunu ve çevresini artırabilir.

Penis Uzatma Ameliyatları

Penis uzatma ve büyütme ameliyatı birçok erkeğin tercih ettiği popüler bir işlemdir. Birçok erkek penislerinin çok kısa veya çok ince olduğunu düşünür ve ameliyatı tercih etmek onlara istenen sonuçları verebilir.

Penis büyütme ameliyatının en yaygın iki türü penil enjeksiyonlar ve penil implantlardır. Penil enjeksiyonlarda penise dolgu maddesi enjekte etmek için bir şırınga kullanılırken, penil implantlar penisin boyutunu artırmak için cerrahi bir implant kullanır. Farklı fiyatlara ve sonuçlara sahip birçok farklı implant türü mevcuttur.

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis büyütme ameliyatlarının iki türü vardır: penis uzatma ve penis kalınlaştırma. Penis uzatma ameliyatı, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilerek penis boyunun uzatılması işlemidir. Bu, penis sarkık olduğunda şaftın daha fazla görünmesini sağlar. Uzunluktaki ortalama kazanç yaklaşık 1,5 inçtir.

Penis kalınlaştırma ameliyatı, vücudun başka bir bölgesinden alınan yağın penise enjekte edilerek penis çevresinin (genişliğinin) arttırılması işlemidir. Her iki prosedür de güvenlidir, ancak bunlarla ilişkili bazı riskler vardır. Bu riskleri yok edebilmek adına iyi bir cerrah bulmanız gerekmektedir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33