+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Pubis Liposuction ile Penis Uzatma Ameliyatı

İşlemin Yeri

Hastane

Anestezi Türü

Lokal

İşlem Süresi

60 DK

Taburcu Süresi

3-4 Saat

Aktivite Başlangıcı

30 Gün

Pubis liposuction ile penis uzatma ameliyatı, ideal penis boyutuna sahip olmayan erkek hastalarımıza uyguladığımız bir tedavidir. Penis uzunluğu, cinsel birliktelik yaşarken önem teşkil eden hususlardan biridir. Ereksiyon halinde bir penisin uzunluğu ortalama 11 cm ila 13 cm arasında değişebilmektedir. Dolayısıyla bu orandan daha kısa olan penis boyutlarına bazı estetik uygulamaları ile müdahalede bulunmak mümkündür.

Modern tıbbın gelişim göstermesi ile birlikte artık penis uzatma ameliyatı gibi uygulamalar da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bizimde kliniğimizde uyguladığımız bu tedavi sayesinde penis boyunun ideal seviyeye ulaşması mümkün olacaktır.

Pubis Liposuction ile Penis Uzatma Ameliyatı Nedir?

Erkeklere yönelik geliştirilmiş olan genital estetik uygulamalarının başında penis uzunluğunu arttıran teknikler gelmektedir. Norma penis boyutları esas alınarak uygulanan bu tedaviler, hastanın cinsel yaşamını da geliştirebilmektedir. Cinsel ilişkiye girerken partnerin tatmin edilebilmesi için penis boyutunun ve kalınlığının ideal olması gerekmektedir.

Penis uzatma ameliyatı, liposuction yöntemiyle uygulanan en başarılı penis büyütme yöntemleri arasında yer almaktadır. Ortalama olarak bir penis boyunun 11-13 cm olması gerektiği düşünülürse bu oranı yağ dokusu enjekte etme yöntemi ile elde etmek oldukça mümkündür.

Penis büyütücü olma iddiası taşıyan diğer yöntemlerin yanında pubis liposuction ile penis uzatma tekniği, her daim en başarılı uygulama olarak kabul edilmektedir. Pubis bölgesinden alınan yağ dokularının penise enjekte edilmesiyle uygulanan bu teknik, kliniğimizde de sağladığımız en başarılı genital estetik tedavilerinden biridir.

Pubis Liposuction Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis kalınlaştırma ve büyütme yöntemleri arasında yağ enjeksiyonu tekniğinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Son yılların en popüler uygulamalarından olan penis uzatma ameliyatı, liposuction ile bir arada uygulanmaktadır.

Bu teknikte öncelikle hastanın genel bir ön muayene sürecinden geçmiş olması gerekir. İdeal penis uzunluğuna sahip olmayan hastalarımız kliniğimize başvurarak tedavi sürecini başlatabilmektedir. Yaptığımız ön tetkikler neticesinde hastamızın genel sağlık durumu uygunsa ona göre bir tedavi planı oluşturulmaktadır. Bu tür genital estetik uygulamalarında kişiye özel olarak bir tedavi planı oluşturmak gerekebilir.

Penis büyütme ve uzatma için uygulanan liposuction tekniğinde hastaya genel anestezi uygulanabilir. Fakat bu tür uygulamalarda genellikle lokal anestezi ya da sedasyon tekniği tercih edilmektedir. Pubis liposuction ve yağ enjeksiyonu esnasında hastamızın herhangi bir şekilde acı ya da ağrı hissetmesi de mümkün değildir.

Genellikle pubis liposuction ile penis uzatma ameliyatı, 1-2 saat süren bir müdahaledir. Pubis bölgesinden alınan yağ dokuları, penis boyunu uzatmak amacıyla penise enjekte edilir. Tüm bu süreçte hastanın konforunu sağlamak amacıyla anestezi önlemleri alınmaktadır.

Penis Uzatma Ameliyatı Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

Ameliyatsız penis büyütme tekniği olan yağ enjeksiyonu, yetişkin olan hastalarımıza uyguladığımız tedavilerdendir. Bu tür genital estetik uygulamaları genellikle aşağıdaki durumlarda uygulanmaktadır:

  • Hormon düzensizlikleri sebebiyle penisin ideal boyutlarda olmaması durumunda
  • Prostat ameliyatı ve buna benzer operasyonlar sebebiyle penisin hasar görmesi durumunda
  • Doğuştan gelen sebeplerden dolayı penisin ideal boyutta olmanması halinde
  • Kromozon bozukluklarından dolayı penisin olması gerektiği şekilde gelişmemesi olması halinde

Yukarıda bahsi geçen durumlarda kliniğimize başvuran hastalarımıza penis uzatma tedavilerini uygulayabiliyoruz. Elbette kliniğimize genital estetik uygulamaları için başvuran hastalarımızın yetişkin bireyler olmaları gerektiğini de belirtiyoruz. 18 yaşının altında olup hayati bir durum gerektirmeyen hikayelerde genital estetik operasyonlarını uygulamıyoruz.

Penis Uzunluğu İlaçlar ile Sağlanabilir mi?

Penis boyutlarını geliştirdiği ne sürülen pek çok ilaç ve krem türevi ürünler bulunmaktadır. Özellikle de internet ortamında yapılan araştırmalarda bu tür ilaçların karşınıza çıkma oranı oldukça yüksektir. Söz konusu penis boyutunun ideal seviyede olmaması ise bu durumda kesinlikle bir uzmana başvurmanız tavsiye edilmektedir.

İlaç ya da bitkisel ürünler ne yazık ki penis anatomisine müdahale edebilme özelliğine sahip değidlri. Penis büyütme iddiası olan pek çok ürün insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen maddeler içermektedir. Dolayısıyla bu tür ürünler yerine kliniğimize gelerek uzman görüşü almanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Ameliyattan sonra mutlaka uygulamanız gereken birtakım tavsiyeler bulunmaktadır. Genital estetik operasyonlarında da bazı durumlarda ortaya çıkabilen birtakım risk faktörleri vardır. Ameliyat sonrası hastanın yağ dokusu alınan bölgesinde kızarıklık ve ödem oluşması oldukça normaldir. Tüm bunlar operasyondan ortalama bir hafta sonra ortadan kaybolacaktır.

Yine aynı şekilde yağ enjeksiyonu yapılan penis bölgesinde de kızarıklık ve hafif şişlik görülebilir. Bunların hepsi operasyon sonrası ortaya çıkan geçici etkilerdir. Eğer liposuction yapılan bölgede ya da peniste ağrı hissi varsa size önerdiğimiz ağrı kesici ilaçları kullanmanız da mümkündür. Şayet ki ağrı ya da acı hissi dayanılmayacak gibiyse o zaman derhal kliniğimize gelerek durumunuzu bize aktarabilirsiniz.

Operasyondan sonra ilk birkaç hafta cinsel ilişkiye girmemeniz tavsiye edilir. Bu süre en az 2 en fazla 6 hafta olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 1-3 hafta boyunca aktif spor hayatına da ara vermeniz daha sağlıklı bir adım olacaktır.

Pubis liposuction ile yapılan penis uzatmada anında etki görmeyi beklemek mümkün değildir. Her estetik uygulamada olduğu gibi bu müdahalede de etkinin tam olarak görülmesi için belli bir zamana ihtiyaç vardır. Operasyonun etkilerini görebilmek için size vermiş olduğumuz tavsiyelere uymanızda önemlidir.

Genital estetik operasyonlarının sağladığı sonuçlar, hastanın anatomisi ile doğru orantılıdır. Penis uzatma operasyonunun başarı oranı bir hayli yüksektir. Fakat bu durum hastanın operasyondan sonra iyileşme döneminde kendisine nasıl baktığı ile de alakalıdır. Uygulamaların sonuçlarının başarılı olmasını isteyen kişilerin tavsiye edilenlere tamamen uyması oldukça önemlidir.

Penis uzatma ameliyatı, operasyondan sonra yapılan majas ve egzersizler ile başarılı olabilecek bir müdahaledir. İyileşme sürecinden sonra penis boyutunda 2 ila 4 cm arasında değişen bir uzunluk oluşması mümkündür.

Penis uzatma ameliyatı için ilk etapta net bir fiyat bilgisi verebilmek mümkün değildir. Fiziksel muayene neticesinde her hastaya uygun olan tedavi planını oluşturduktan sonra fiyat bilgisi elde edilebilir. Bu durum yalnızca penis uzatma için değil diğer tüm medikal uygulamalar için geçerlidir.

Şayet sizde genital estetik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız dilediğiniz her zaman kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim sayfamızdan ya da Instagram hesabımızdan da bize ulaşabilirsiniz. Instagram sayfamdaki pubis liposuction ile penis uzatma konulu paylaşımlarımı da buradan takip edebilirsiniz.

Erkek Genital Estetik Tedavilerimiz
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33