+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Halkası Nedir?

penis halkasi nedir

Penis halkası, gerçek halkalardan ve farklı modelleri ile güncellenmiş ereksiyon aletidir. Penislerde kullanılan bu halka türleri ise cinsel ilişkinin daha uzun süreli olmasını sağlamaktadır. İki farklı şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Titreşimli ve titreşimsiz halka olarak ikiye ayrılır ve farklı amaçlarda kullanılır.

Çiftlerin ilişki sürelerini uzatacak ve özellikle erkeklerin uzun süre sert kalamama sorununu ortadan kaldıracak olan penis halkası sayesinde yaşadığınız sorunlardan kurtulabileceksiniz.

Cinsel ilişkiye giren bireylerin zevk almakta zorlandığı anlarda kullanılan penis halkası , cinsel hormonları etkileyerek alacağınız hazzı fazlasıyla arttırmaktadır. Bir ilişkide kullanılan halka, gireceğiniz farklı ilişkiden önce iyice temizlenmelidir. İlk ilişkide yaşadıklarınızla kirlenir bol su ve sabun aracılığı ile iyice dezenfekte edilerek diğer ilişki sırasında kullanılmalıdır. Aksi halde karşı taraf ya da siz hastalık kapma problemleriyle uğraşabilirsiniz.

Penis Halkası kullanımının bir diğer avantajı ;Cinsel ilişki esnasında ya da mastürbasyon sırasında penislerin uzun süre sert kalmasına yardımcı  Özellikle oldukça kısa süreler içerisinde penisteki sertleşmeyi kaybeden erkekler tarafından tercih edilen bu yöntem sayesinde daha uzun süreler penisin sert kalması sağlanabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde uygulanabilecek ve ilişkilerinizde olumlu dönüşler alabileceğiniz bu uygulama ile birlikte sağlıklı ve mutlu edecek bir cinsel hayata sahip olabileceksiniz.

Penis Halkası Nedir?

Penis halkası nedir?” sorusunun cevabı için öncelikle yaşadığınız sorunların kontrol edilmeleri gerekmektedir. Eğer penisiniz uzun süre sert kalamıyor ve çok kısa süreler içerisinde sertliklerini kaybediyorsa bu yöntem kullanılabilecektir. Penis halkası basit olarak penisin dip tarafından takılan ve kan akışını düzenleyen bir alettir. Kullanılması ile birlikte penisinizin uzun süre sert kalmasına yardımcı olabilecek ve cinsel ilişkilerinizin uzun sürmesine yardımcı olabilecektir. Penis halkaları, halka şeklinde olurlar ve takılması ile birlikte penisin uzun süre sert kalması ve bununla birlikte boşalmayı da geciktirmektedir. Bu da sizi daha uzun süren bir cinsel ilişkiye ve mutlu bir cinsel hayata sahip olmanızı sağlayabilecektir.

Penis halkası ne işe yarar?

Erkeklerin penis bölgelerinde sertleşme ya da erken boşalma sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunlar ile ilgili farklı yöntemler deneyerek problemleri ortadan kaldırmaya çalışırlar fakat uygulanan yöntemler bazen işe yaramamaktadır. Kullanım açısından ergonomik olan penis halkası sertleşme veya erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin aradığı seks ürünlerinden birisidir. İlişki sırasında penis halkası kullanımı basit ve işlevseldir.

Kullanım amacına birebir uyumluluğu ile erken boşalma sorununuzu bir süre daha önler. Bundan ötürü kısa süreli ilişkilerinizi geride bırakarak, uzun soluklu ilişkiye devam edebilirsiniz. Canınızı acıtacak şekilde sertleşmeler olduğunda erken boşalmanız daha kolay olur. Hemen boşalıp acıyı çekmekten kurtulmak isteyeceksinizdir. Penis halkası sayesinde aşırı sertleşmeleri önleyerek acı çekmenizi de engellemiş olur.

Penis halkası nasıl kullanılır?

Penis halkası kullanımı oldukça basit ve farklı yöntemleri vardır. Üç farklı ürün hammadde ile üretildiğinden ergonomik ve penisinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk, metal ve medikal silikon malzemeleri ile üretilmektedir. Kullanım rahatlığı ve ilişkide rahat edebilmeniz için penisinizin kök kısmına yerleştirerek kullanmalısınız.

İlişkide her pozisyona girebilmeniz için rahat etmeniz açısından kök kısmında bulundurmanız sağlıklı ilişkiniz için gerekmektedir. Kauçuk ile üretilen penis halkalarında kullanım alanlarını siz belirleyebilirsiniz. Mesela kök kısmına değil de vajinaya sokacağınız kadarını belirlersiniz. Orta kısımlarında alan seçerek uygulayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak isteyenler ise cinsellik yaşarken hızlı olmamaya dikkat etmelidir.

Titreşimli Penis Halkaları

Penis halkaları kendi içlerinde farklı çeşitlere ayrılmıştır. Normal penis halkalarının yanı sıra vibrasyon sağlayan titreşimli penis halkası da ihtiyaç olması durumunda kullanılabilmektedir. Normal penis halkasına nazaran penisi uyarması ile birlikte yaşanılan cinsel ilişkiden daha fazla haz alınmasını sağlamaktadır. Pil ile enerji sağlayan bu halkalar ile birlikte erkeğin yanı sıra titreşim vermesi nedeniyle kadının da ilişki esnasında daha fazla haz alması sağlanabilmektedir. Titreşimleri kadınların klitoris bölgelerini uyardıklarından dolayı istenilen hazzın alınmasına yardımcı olabilecektir. Genital bölgelerde kullanılan diğer malzemeler gibi penis halkalarının da temizliğinin yapılması oldukça önemlidir. İlişki esnasında kirlenecek olan bu ürünler ilişkiden sonra mutlaka iyice temizlenmelidir. Farklı hastalıkların oluşmaması için temizliğine dikkat edilmesi çok önemli olacaktır. Kullanımdan önce ve sonra temizlenmesi sayesinde istediğiniz temizlik şartlarını da sağlamış olabileceksiniz.

Onaylı Ürünlerin Satın Alınması

Diğer bütün sağlık ürünlerinde olduğu gibi penis halkalarında da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerin alınması gerekmektedir. Üretimlerinde kullanılan malzemelerin sağlığa uygun olması ve istenmeyen bazı hastalıkların meydana gelmemesi için onaylı penis halkası satın alınması ve kullanılması gerekmektedir. Temel cinsel sorunların çözülmesi için kullanılan bu ürünlerin istenmeyen hastalıkların meydana gelmemesi için mutlaka gereken özenin gösterilmesi gerekecektir. Genel olarak plastik ya da silikon malzemeden üretilen bu ürünlerin erkeklerde penise kadınlarda ise vajinaya temas halinde olacağından onaylı olmaları gerekmektedir.

Penis Halkası Nasıl Çalışır?

Penis halkaları üretimleri bakımından oldukça basit görünse de sağladıkları faydalar açısından oldukça önemlidir. Penisin sertleşmesi ve büyümesi için içine kan dolması gerekmektedir. Dolan bu kanın penisi terk etmesi ile birlikte penisteki sertlik ve büyüme de kaybolacaktır. Penisin daha sert olması için kan damarlarına baskı yapan penis halkası kanın penisi terk etmesini engelleyecektir. Bu şekilde içinde hala kan bulunan penis daha sert ve büyük olacaktır.

Penis Halkaları Sağlığa Zararlı Mıdır?

Genel olarak esnek malzemeden yapılmış olmaları nedeni ile penis halkalarının sağlığa zararlı bir yönü bulunmamaktadır. Tamamen cinsel hazzın arttırılmasına ve aynı zamanda penisin sert ve kalın kalmasına yardımcı olan bu ürün cinsel hayatınızı renklendirebilecektir.

Penis Kılıfı İle Penis Halkasının Farkları

Yapay bir büyüklük sağlayan penis kılıflarının yanı sıra kullanılacak olan penis halkaları ile birlikte penislerinize doğal bir büyüklük verebileceksiniz. Partnerlerinizin daha fazla haz almaları için kullanılan penis kılıfları sadece istenilen kalınlığı ve büyüklüğü sağlayabileceklerdir. Ancak penis halkaları kendi penisinizin daha kalın olmasına yardımcı olacağından istenilen hazzın alınması konusunda size daha çok yardımcı olacaktır.

Penis Halkası Nasıl Kullanılır?

Penis halkası kullanımı ile birlikte penislerinizin daha sert ve aynı zamanda daha uzun süren ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kullanımı açısından da oldukça basit olan bu ürün sayesinde partnerinizin ve tabii ki kendinizin de daha fazla haz alabileceği cinsel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Sertleşmiş olan penisinizin kök kısmına halkayı yerleştirerek sıkıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kullanılabilecek olan penis halkası ile birlikte kan akışını düzenleyebilir ve kanın penisi daha geç terk etmesini sağlayabilirsiniz. Penis halkasının etkilerinden birisi daha uzun süre sertlik sağlamasının yanı sıra daha geç boşalma imkanı da sağlamaktadır. Bu şekilde daha uzun süreler sizlerin cinsel ilişki yaşamanızı sağlayabilecektir.

Penis Sertleşmesi Sorunu

Erkeklerde penis sertleşmesi günümüzde en çok yaşanan cinsel sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Erken boşalma ile birlikte yaşanan bu sorunun çözümü için penis halkası kullanımı sizlere geçici çözümler sunuyor olsa da genel olarak bu tarz sorunları yaşıyorsanız mutlaka alanında uzman bir doktora görünmeniz gerekecektir. Günümüzde bir hastalık olarak görülen sertleşme sorunlarının çözümleri de sebepleri doğru analiz edilirse oldukça kısa süreler içerisinde çözülebilecektir. Geçici çözümler sizlere anlık olarak sorundan uzaklaşmanızı sağlıyor olsa da uzun dönemde daha etkili çözümler aramanıza da mani olmaması gerekir. Sürekli olarak bu tarz ürünlerin kullanımı mümkün olmayacağından gerekli tedaviyi alarak sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha sağlıklı bir cinsel hayata sahip olabileceğiniz gibi partnerinizi de daha mutlu edebileceksiniz.

Penis Halkası Fiyatları

Oldukça fazla çeşidi olan penis halkaları özelliklerine göre farklı fiyatlar alabileceklerdir. Sağlıklı bir hayat için penis halkası fiyatları yerine onaylı ve sağlıklı malzemeden yapılmış olan ürünlerin tercih edilmeleri daha iyi sonuçların alınabilmesine yardımcı olacaktır.

Bu içeriğimizi okuyan kullanıcılarımız ;

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33