+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Barbie Vajina Estetiği

İşlemin Yeri

Hastane

Anestezi Türü

Lokal

İşlem Süresi

60 DK

Taburcu Süresi

3-4 Saat

Aktivite Başlangıcı

30 Gün

Barbie vajina estetiği tıbbi adıyla Labioplasti operasyonu olarak da bilinen uygulamalardan bir tanesidir. Genital bölgede istenmeyen görüntünün değiştirilmesini sağlarken cinselliği olumsuz anlamda etkileyecek durumlardan da kurtulmak muhtemeldir. Tarihte ilk defa ABD sınırları içerisinde gerçekleştirilen bir işlem olan Barbie vajina estetiğinin genellikle sarkık ve iri genital bölge görünümünü ortadan kaldırmak adına tercih edildiği bilinmektedir.

Barbie vajina operasyonu ile birlikte vajina iç dudaklarında kısalma meydana gelmektedir. Kadınların en çok tercih ettiği vajina operasyonlarından bir tanesi olurken farklı tekniklerle de kusursuzluk sağlamaktadır.

Barbie Vajinası Operasyonu Nasıldır?

Barbie bebek vajinası olarak da bilinen bu uygulama profesyonel bir estetik cerrahı tarafından uygulanmaktadır. Bu yönüyle oldukça değerli olan operasyonun farklı tekniklerle gerçekleştirildiği bilinmektedir. Labioplasti ve hudoplasti bu konuda en çok dikkat çeken alternatifler olarak kabul edilmektedir.

Labioplasti uygulaması tercih edildiğinde iç dudaklardaki kusurların giderilmesi arzu edilmektedir. Barbie Vajina estetiğinin en çok tercih edilen uygulamalarından bir tanesi olan labioplasti sayesinde iç dudakların boyutu küçültülerek daha kaliteli bir görsellik elde edilmektedir.

Hudoplasti tekniği ile gerçekleştirilen uygulamada kadınların zevk noktası olarak bilinen klitoris çevresindeki dokuların düzeltilmesi amaçlanmaktadır. Bahse konu bölgedeki fazlalıkların alınması ile birlikte daha düzenli ve kaliteli bir görünüm elde edilmesi muhtemeldir.

Barbie Vajina Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

Vajina konusunda tercihi Barbie vajina operasyonu olan kadınların elde edecekleri avantajları dikkate almak gereklidir. Zira kadınlar için alternatifler arasında seçim yaparken ideal olanı tercih etmek daima özeldir.

Kadınların cinsel yaşamda daha özgüvenli olmalarını sağlayacak olan vajina görünümlerini kusursuz bir noktaya taşımaları adına bu uygulama şarttır. Pürüzsüz bir görüntü sağlarken Venüs yarığı adı verilen durumun ortaya çıkması sağlanır. Zira bu görünüm cinsel yaşamın daha özgüvenli bir ortamda sürmesini sağlar. Barbie vajinasının kadınlar için bir başka avantajı da cinsel ilişki esnasında acı hissinin daha az olmasıdır.

Görsel ve fonksiyonel anlamda oldukça ideal olan Barbie vajina estetiği ile siz de bir kadın olarak özgüveninizi kazanabilirsiniz. Profesyonel bir estetik uzmanı ile iletişime geçerek vajinanızda harika değişimi başlatabilirsiniz.

Barbie Vajinasında Riskler Var mı?

Genital estetik uygulamaları konusunda dikkat çeken Barbie vajinası; sarkık ve iri vajinaların daha gösterişli olmasını sağlar. Görsel olarak kadınların özgüven kazanmasını sağlayacak bir uygulama olan bu estetik müdahalenin fonksiyonel anlamda da olumlu yanları vardır. Ancak profesyonel bir estetik uzmanı tarafından gerçekleştirilmeyen Barbie vajinası uygulamasının farklı sorunlara yol açabileceğini ifade etmek mümkündür.

Siz de bir kadın olarak özgüveninizi arttıracak ve daha sağlıklı bir vajinaya sahip olmanızı sağlayacak alternatiflerden fayda sağlamaya başlamalısınız. Bu konuda profesyonel destek almanın sizin adınıza ayrıcalıklar getireceğini de unutmamanız gerekir.

Kadın Genital Estetik Tedavilerimiz
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33