+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Vajina Ameliyatının Erkek Üzerindeki Etkisi

Erkek İlk Cinsel İlişkide Ne Hisseder?

Vajina ameliyatının erkek üzerindeki etkisi konusunda pek çok araştırma gerçekleştirilmiştir. Çeşitli araştırmalar bu ameliyatın erkekler üzerinde olumlu etkileri olduğunu kanıtlamıştır.

Bir çalışma ameliyattan sonra erkeklerin daha iyi bir öz imaja sahip olduğunu ve ilişkilerinde daha emin olduklarını buldu. Ayrıca cinsel yaşamlarından daha memnun olduklarını bildirdiler. Başka bir çalışma, ameliyat olan erkeklerin cinsel olarak daha fazla uyarıldığını ve daha uzun ve daha güçlü ereksiyon yaşadıklarını buldu.

Vajina cerrahisinin erkekler üzerindeki uzun vadeli etkileri hala bilinmemekle birlikte, bu ilk bulgular bu prosedürün bazı faydaları olabileceğini düşündürmektedir. Konu ilişki olduğunda çoğu erkek vajinanın kirli ve hoş olmayan bir yer olduğuna inanır.

Çünkü onlara toplum tarafından bu şekilde düşünmeleri öğretilmiştir. Tabi ki bu durum her zaman böyle değildir. Aslında bir kadına vajinal cerrahi yaptırmanın birçok faydası vardır. Bu faydalar, hem erkekler hem de kadınlar için cinsel zevkin artmasını sağlar.

Kaygı ve stres düzeylerinin azalmasını ve genel olarak daha iyi bir yaşam kalitesini içerebilir. Erkekler üzerinde olumlu etkisi olan ameliyatlardan biri de vajinoplastidir. Son yıllarda kadınlarda vajina cerrahisine ilgi arttı. Vajinalara yapılan ameliyatın orgazm olmayı kolaylaştırmaktan idrar yolu enfeksiyonlarını azaltmaya ve her iki eş için de cinsel zevki artırmaya kadar çeşitli şekillerde iyileştirilebileceğini iddia ediyorlar.

Vajina Ameliyatının Erkek Üzerindeki Etkisi

Vajina Ameliyatı İle Ne Olur?

Vajina ameliyatının birçok avantajı vardır. Ameliyatın en yaygın nedenlerinden biri, vajina yokluğu ile sonuçlanan bir doğum kusuru olan vajinal agenezi adı verilen doğuştan gelen bir kusuru düzeltmektir. Ameliyat için diğer nedenler arasında doğum veya kanserden kaynaklanan hasarın onarılması, cinsel işlevin iyileştirilmesi ve kozmetik nedenler sayılabilir.

En yaygın ameliyat türü vajinoplasti olarak adlandırılır. Lazer tedavisi veya doku grefti gibi yeni bir vajina oluşturmak için kullanılabilecek daha az invaziv prosedürler de vardır. Vajinal cerrahi fiyatları değişir ve sigorta kapsamında olmayabilir. Ancak başarı oranı yüksek, güvenli ve etkili bir işlemdir. Vajina ameliyatının sağladığı faydalardan yararlanabilmek için Instagramım üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Vajina Ameliyatı İle Özgüven Artışı 2022

Vajina Ameliyatı İle Özgüven Artışı hakkında soruları bulunan kadın hastalarımız oldukça fazladır. Vajina ameliyatı ile ilgili olarak sizlerin bu sorusuna cevap vermek adına Vajina ameliyatı ile özgüven artışı yazımızı yazmaktayız.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33