+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Yöntemi

Penis Uzatma Yöntemi

Penis uzatma yöntemi Cinsel hazzın daha etkili olabilmesi ve üremenin gerçekleşebilmesi için penis boyunun belirli bir boyutun üzerinde olması gerekmektedir. Günümüzde yapılan araştırmalara göre birçok erkek bu penis boyunun sınırının altında bulunmaktadır. Bu nedenle çok sayıda penis uzatma yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerden çoğu işe yaramamaktadır.

En etkili uzatma yöntemi penis ameliyatı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca en sağlıklı yöntemde ameliyat olmaktan geçmektedir. Ameliyat dışında ki diğer yöntemler kişilerde, sertleşme bozukluğu ve erken boşalma başta olmak üzere diğer birçok cinsel probleme yol açabilmektedir. Penis uzatma ameliyatı ile penis estetiği ise birbiri ile karıştırılmaması gerekmektedir. Penis ameliyatı penisin uzaması veya kalınlaşması için yapılan en etkili ameliyat türüdür. Ancak pensi estetik ameliyatı ise sadece penise düzgün bir şekil verebilmek için yapılan tedavidir.

Penis Uzatma Yöntemi

Penis uzatma Yöntemi Kimler İçin Uygun

Penis uzatma işlemi için ilk olarak, tedavi olacak kişiler uzman hekim tarafından muayene edilir. Sonrasında hekim tarafından hastalara bazı tetkikler yapılır. Genel olarak penis uzatma yöntemi 18 yaş altında ki bireylere yapılmamaktadır. Çünkü penis gelişimi yaklaşık olarak 21 yaşına kadar devam etmektedir. Ayrıca 30 yaşından büyük olan hastalar içinde bu yöntem genel olarak yapılmamaktadır. Bunun nedeni ise 30 yaşından büyük bireylerde sinir yapısının kalınlaşması ve ameliyatın zor bir hal almasıdır. Ancak hastanın isteğine bağlı olarak yapıla bilinmektedir. Öte yandan bu operasyonu yaptırmak isteyen kişilerin vücut kitle indeksinin en fazla 27 olması gerekmektedir. Bu sınırın dışında ki hastalardan ilk olarak kilo vermesi ve sonra ameliyat aşamasına geçilmesi istenmektedir.

Penis Uzatma ve Sertleşme Sorunu

Günümüzde birçok erkek sertleşme sorunundan şikayet etmektedir. Sertleşme orunu genel olarak genetik faktörler ile olabileceği gibi psikolojik etkenler ile de olabilmektedir. Penis boyunun kısa olması veya penisin yeterli kalınlıkta olmaması ilişki sırasında erkeği demoralize etmektedir. Böyle durumlarda çoğu erkek içgüdüsel olarak cinsel ilişkiyi istememekte ve sertleşme sorunu yaşamaktadır. Ancak penis ameliyatı olarak penis boyunu uzatabilir veya penisi kalınlaştırabilirsiniz. Bu sayede kendinize olan güveniniz artacağı için ilişki sırasında ki çekimserliği üzerinizden atmış oluruz. Yapılan araştırmalara göre uzatma yöntemi yapılan erkeklerin yüzde 70’inden fazlasında sertleşme sorunun ortadan kalktığı ispatlanmıştır. Sitemiz içeriklerine Google üzerinden erişebilirsiniz.

Penis Uzatma Ameliyatı Avantajları

Penis uzatma ameliyatı penisin boyutunu artırabilen bir işlemdir. Bu tip ameliyatlar genellikle penisi ortalamadan daha küçük olan erkeklere yapılır. Birkaç farklı yöntemle yapılabilir, ancak en yaygın olanı enjeksiyon yoluyladır. Ameliyattan sonra hastalar bir miktar geçici ağrı ve şişlik yaşayabilir, ancak bunlar genellikle mükemmel sonuçlara sahiptir.

Penis uzatma ameliyatları hastanın istediği penis boyutuna ulaşılmasına olanak sağlar. Aynı zamanda sağlığa herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Ameliyattan sonra his kaybı oluşmaz. Bu ameliyatı olan bütün hastalarımız cinsel performanslarında artış olduğunu söylemektedir.

Penis Uzatma Yöntemi

Penis Uzatma Ameliyatının Faydaları

Penisinizin büyüklüğünden memnun değil misiniz? Penis büyütme ameliyatından fayda görebileceğinizi düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Birçok erkek, penis boyutları konusunda kendilerini bilinçli hisseder ve daha büyük yapmak ister. Neyse ki, bunu yapmanın bir yolu var – penis uzatma ameliyatı ile.

Penis uzatma ameliyatının birçok faydası bulunmaktadır. Her şeyden önce, kendinize ve vücudunuza daha fazla güvenmenize yardımcı olabilir. Daha büyük bir penisiniz olduğunda, cinsel durumlarda daha rahat hissedeceksiniz ve onlardan zevk alma olasılığınız daha yüksek olacak.

Ek olarak, penis uzatma ameliyatı benlik saygınızı geliştirmenize ve özgüven seviyenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Bu tür ameliyatın bir başka yararı da cinsel performansınızı iyileştirmeye yardımcı olabilmesidir.

Penis Uzatma

Erkeklerin penislerini uzatmak istemelerinin birkaç nedeni vardır. Bazıları penislerinin çok küçük olduğunu düşünürken bazıları da yeterince uzun bir penisle doğmadıklarını düşünür. Penisi uzatmak için yapılabilecek ameliyatlar vardır.

Ameliyat, penisi yerinde tutan bağın kesilmesini ve ardından penisin derisinin gerilmesini içerir. Bu, penisin vücuttan daha uzağa sarkmasını sağlayarak daha uzun bir görünüm sağlar.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33