+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Erken Boşalma Nedir

Penis büyütme ameliyatı

Erken boşalma nedir? Bir cinsel ilişki sırasında erkeğin 4 veya 4,5 dakikadan daha az bir süre içerisinde boşalmasına erken boşalma denilmektedir. Bu sürenin üstünde ki sürelerde erkeklerin boşalması penis sağlığı açısından gayet normaldir. Ancak bunu bilmeyen birçok erkek boşalma bozukluğu sorunun olduğunu düşünmektedir. Ayrıca bir kere erken boşalma gösteren bir birey için de erken boşalma hastalığının olduğu söylenemez.

Erken boşalma sorununun en az 5 kere üst üste yaşanması durumda bu teşhis konulabilmektedir. Bunu bilmeyen erkekler maalesef gerekliği olmadığı halde tedavi görmekte ve penis sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Birçok erkek aslında erken boşalmanın ne olduğunu bilmemektedir. Özellikle penisteki hassasiyetin fazla olması durumunda da erken boşalma sorunun yaşanılması kaçınılmaz olmaktadır. Bu tür durumlarda penis ameliyatı olmak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Erken Boşalma Nedir

Erken boşalma nedir? Ve Çözümü Nasıldır?

Erken boşalma bozuklukları tedavisinin en uygun yol, uygun bir penisin oluşturulmasından geçmektedir. Eğer penis yeterli kalınlığa ve büyüklüğe sahip değilse cinsel dürtülerde dağınıklık olacağından bireyler oldukça erken boşalabilmektedir. Bu nedenle vajinaya uyumlu olan penis kalınlığına sahip olunması oldukça önemlidir. Bu problemin çözümü ise penis ameliyatı olmaktan geçmektedir.  Penis ameliyatının erken boşalmaya çözüm olabileceği de düşünülmektedir.

Genel olarak bir penis ameliyatı penis kalınlaştırma ve penis büyütme olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki farklı ameliyat içerisinden en çok tercih edilen ise penis kalınlaştırmadır. Genel olarak bir erkeğin penisinin çapı en az 5 cm olmalıdır. Bu işlem penis lif dokunun iç kısımdan açılmasıyla yapılmaktadır. İşlem sırasında lokal anestezi uygulandığı için herhangi bir acı veya ağrıda hissedilmemektedir. Tedavi sonunda artık erken boşalma nedir? Gibi soruları araştırmanıza gerek kalmayacaktır.

Erken boşalma nedir? ile İlgili Yanlış Bilinenler

Birçok kişi erken boşalma ile ilgili eksik bilgilere sahiptir. Erken boşalma bozukluklarında ilk olarak erken boşalma nedir sorunun cevabı öğrenilmeli ve sonrasında araştırmaya başlanmalıdır. Çoğu kimse erken boşalmanın genetik bir faktör olduğunu ve ameliyat ile düzelmeyeceğini ileri sürmektedir. Bu durum oldukça yanlış bir teoridir. Araştırmalar sonucu penis ameliyatı olan birçok erkeğin erken boşalma sorunun ortadan kalktığı ispatlanmıştır.

Hatta ameliyat sonrasında cinsel hazzın daha çok arttığını da söyleyenler bulunmaktadır. Bu nedenle penis ameliyatları cinsel açıdan birçok problemin en kesin tedavisidir. Ayrıca fazla prezervatif kullanımında erken boşalmaya yol açabileceği düşünülmektedir. Bu durumda yanlış bilinler arasındadır. Prezervatif kullanımı aksine erken boşalmayı önleyici etkisi bulunan bir cinsel üründür.

Bütün bu bilgiler ışığında son zamanlarda penis kalınlaştırma operasyonlarına yoğun bir düzeyde ilgi gösterildiği bilinmektedir. Yine bu durum penis estetiği operasyonu için de geçerliliği korumaktadır. Üstelik cerrahi operasyon sonrasında erken boşalma sorunun giderilmesi de mümkün olabilmektedir. Burada alanında uzman olanlardan bu tür hizmetleri almak şarttır! Sitemiz diğer içeriklerine Google üzerinden sitemize girerek blog kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Erken Boşalma Sorunu Nedir

Erken boşalma, erkeklerin cinsel aktiviteye girdikten sonra çok erken boşalması sorunudur. Bir orgazmın gerçekleşmesi için ortalama süre yaklaşık sekiz dakikadır, ancak bazı erkekler için bu iki dakika içinde gerçekleşebilir.

Bu, erkek için çok sinir bozucu olabilir, çünkü genellikle zevkin azalması ve ereksiyona ulaşmada zorluk gibi sorunlara yol açar. Erken boşalmaya katkıda bulunabilecek birçok şey vardır ve buna neyin sebep olduğunu bulmak her zaman kolay değildir. Ancak, durumu iyileştirmeye yardımcı olmak için yapılabilecek birkaç şey var.

Erken Boşalma Nedir

Erken Boşalma

Erken boşalma, her yaştan erkeği etkileyebilen yaygın bir sorundur. Durum, erkeklerin kendilerinden veya eşlerinin istediğinden daha erken boşalmasına neden olur. Erken boşalma, her iki partner için de hayal kırıklığına ve utanmaya yol açabilir. Tedavi ve ilaç tedavisi de dahil olmak üzere erken boşalma için bir dizi tedavi mevcuttur.

Erken Boşalan Erkek

Erken boşalma, her yaştan erkeği etkileyen yaygın bir sorundur. Her iki eşin de cinsel ilişkiden zevk almasına izin verecek kadar uzun süre boşalmayı geciktirememe olarak tanımlanır. Erken boşalma, her iki partner için de hayal kırıklığına ve strese neden olabilir.

Yaşam tarzı değişiklikleri, danışmanlık ve ilaçlar dahil olmak üzere erken boşalma için bir dizi tedavi vardır. Yaşam tarzı değişiklikleri arasında sigarayı bırakmak, alkol alımını azaltmak ve pelvik taban egzersizleri yapmak yer alır. Danışmanlık, soruna katkıda bulunabilecek altta yatan psikolojik sorunların ele alınmasına yardımcı olabilir.

Erken boşalma ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, tedaviye başvurmanız önemlidir. Tedavi, yaşam kalitenizi artırmanıza ve daha tatmin edici bir cinsel ilişkinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33