+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Penis büyütme nasıl olur

Penis büyütme yöntemleri söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Burada hangi tekniğin uygulanacağı konusu tamamıyla penisin durumuyla yakından ilgilidir. Günümüz koşullarında ön plana çıkan penis büyütme yöntemlerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır:

  • Peno – SkrotalPlasti
  • Süspansör Ligaman Bağlantısı Kesme
  • Yağ Enjeksiyonu ile Penis Kalınlaştırma

Bir üroloji ve androloji uzmanının tetkikleri sonucu ne şekilde ve hangi yöntemlerle yapılmasına karar verilen penis ameliyatı dikkatli şekilde ve titizlikle yapılması gereken ameliyatlardan biridir. Bu nedenle ameliyatı yapılacak uzmanı seçerken mutlaka daha önceki yaptığı işlemler ve referansları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Aksi taktirde istenilen sonuçları alınamayacak ve düzeltme operasyonları gerekecektir.

Penis kalınlığı genelde cinsel hazzı etkileyen unsurların arasında yer aldığından dolayı birçok erkek daha kalın bir penise sahip olmak için cerrahi yardım alabilmektedir. Yapılan operasyona genelde 2 saat civarında sürmektedir. Kimi cerrah penis büyütme yöntemleri uygulamalarını genel anestezi altında yaparken bazı uzmanlar lokal anestezi ile sadece bel altını uyuşturmayı tercih etmektedir.  Günümüz itibariyle penis büyütme operasyonunun etkili olması için mutlaka deneyimli bir doktorla iletişime geçmek şarttır.

Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Penis Büyütme Yöntemleri Ve Ameliyatı

Modern imkanlar sayesinde sorunsuzca atlatılabilen bir operasyon olan penis estetiği birçok farklı şekilde yapılabilmektedir. Yapılan işlemlerin yan etkileri ise yok denecek kadar azdır. Nadiren operasyon sonrasında enfeksiyon problemi olabilmektedir. Bunun haricinde ise penis üzerinde topaklanmalar olabilmektedir. Eğer bu topaklar 6 ay gibi sürede kendiliğinden geçmezse düzeltme ameliyatlarına gerek olabilmektedir. Ameliyatla topaklar hızlıca alınmaktadır.

Genelde penis büyütme operasyonlarında vücudun kendi yağları kullanılmaktadır. Bel ve göbek çevresinden alınan yağlar yıkanarak vücuda nakle hazır hale getirilir ve özel enjeksiyon aletleri ile penisin uygun katmanları arasına enjekte edilir. Vücut yağları haricinde kişilerin kendi dokuları ya da özel dolgu malzemeleri de kullanılabilmektedir. Hastalar operasyon sonra kısa süreler içinde günlük hayatlarına geri dönebilmektedir. Elbette ki penis ameliyatı için birtakım kriterlerin bulunması da şarttır.

Penis Büyütme Yöntemleri Ve Ameliyatı Nasıl Olabilir?

Birçok erkek aslında penis boyu ve kalınlığı yeterli olsa da kendilerini bu konuda yetersiz hissetlerinden dolayı penis büyütme yöntemleri konusunda araştırmalar yapmaktadır. Bu operasyonlar yapılmadan önce kişilerin operasyon için uygun olup olmadıklarına bakılır. Operasyona yapılacak olan kişilerin öncelikle gerçekçi beklentilere sahip olduğuna emin olunur. Çünkü bu operasyonlar belirli ölçülerde penis müdahale etmeye izin vermektedir.

Bunun haricinde cinsel ilişkilerinde penis boyutların yüzünden tatmin olamayan yani fiziksel olarak sorun yaşayan kişilere de bu tür operasyonlar yapılabilmektedir. Ayrıca bazı erkekler bu tür sorunlar yüzünden psikolojik sorunlar yaşayabilmekte ve sosyal hayatlarında çekingenlik özgüven problemi gibi sorunlar yaşayabilmektedir. İşte böyle hastaların psikolojik olarak çok daha iyi bir noktaya gelebilmesi içinde estetik operasyonlardan yardım almalarına izin verilmektedir.  Sitemiz içeriklerine Google üzerinden erişim sağlamanız mümkündür.

Penis Büyütme

Piyasada birçok penis büyütme yöntemi var ve hangisinin sizin için doğru olduğunu bulmak zor olabilir. Bu makale en popüler yöntemleri açıklayacak ve her birinden ne bekleyeceğiniz konusunda size bir fikir verecektir.

Popüler bir yöntem cerrahidir. Bu, penisin kesilmesini ve daha büyük hale getirmek için implantların veya greftlerin yerleştirilmesini içerir. Ameliyat önemli bir işlemdir ve pahalı ve riskli olabilir. Diğer bir seçenek ise penisi büyütmek için pompa veya sedye kullanmaktır. Bu cihazlar zamanla penisi gererek çalışır. Acı verici olabilirler ve herkes için çalışmayabilirler.

Üçüncü bir seçenek haplar veya takviyelerdir. Birçok farklı hap türü mevcuttur, ancak çoğunun etkili olduğu kanıtlanmamıştır. Bazı insanlar mide bulantısı, baş ağrısı ve göğüs ağrısı gibi yan etkiler bildirmiştir. Son seçenek, çekiş cihazları kullanmaktır.

Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı sıklıkla tartışılan bir konudur. Bazı insanlar daha büyük bir penis elde etmenin tek yolunun cerrahi olduğunu düşünürken, diğerleri başka yöntemlerin de mevcut olduğunu düşünüyor. Mevcut birçok farklı ameliyat türü vardır.

Bir tür ameliyata falloplasti denir. Bu ameliyat, kol veya bacak gibi vücudun başka bir bölgesinden alınan dokudan daha büyük bir penis oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu tür bir ameliyat pahalı olabilir ve ayrıca uzun bir iyileşme süresi gerektirebilir.

Başka bir ameliyat türü, asıcı bağ gevşetme olarak adlandırılır. Bu ameliyat, penisi yerinde tutan bağdan kurtarmak için tasarlanmıştır. Bu tip cerrahi, falloplastiden daha az invazivdir ve iyileşme süresi daha kısadır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33