+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Boyu Ne kadar Olmalı?

Penis Boyu Ne kadar Olmalı?

Penis Boyu Ne kadar Olmalı?, tıbbi literatürde normal olarak belirlenmiştir. Sorunsuz olarak görebileceğimiz normal penis boyutları, sönük halde ki vaziyeti ile 5 – 6 CM boyutlarında olarak karşımıza çıkar. Ereksiyon halinde ise bu boyutlar 11 ila 14 CM arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu boyutlar, ideal boyutlar olarak dikkat çeker.

Bu boyutlardan daha küçük penisler mikropenis ismi ile de adlandırılmaktadır. Yani küçük penis sorunu bu noktada ortaya çıkar. Bu boyutlardan daha kısa penisler için penis büyütme operasyonu sorunsuz şekilde uygulanabilir. Bunun gibi detayları öğrenebilmek ve tedaviye başlayabilmeniz adına bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Penis egzersizi nedir?

Cinsel ilişkide özellikle erkeğin daha etkin olduğunu göstermek istemesi durumunda penis büyütme egzersizleri nasıl yapılır? Merak edilen konulardan biri haline gelmektedir. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de özellikle penis boyutundan memnun olmayan erkek sayısı oldukça fazladır. Farklı sebeplerden bu dolayı penis boyunun istenilen boyutta olmaması veya kişinin kendini bu şekilde rahat hissetmemesi durumunda özellikle farklı yöntemler uygulanması doğal ya da operasyonlar ile gerçekleştirilecek uygulamalar sayesinde penis boyunun istenildiği gibi değiştirmesini sağlayabilir. Penis Boyu Ne kadar Olmalıile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı bu gibi tedavi konularımıza ulaşım sağlayabilmeniz adına Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Bu içeriğimizi okuyan kullanıcılarımız ;

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33