+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

penis buyutme ameliyati

Penis büyütme ameliyatı; Penis boyutlarının olması gereken boyutlarının altında olması ve erkeğin cinsel hayatında birçok soruna neden olması nedeni ile büyütmeye yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Penis büyütücü haplar, tamamen sağlıksız çözümlerdir. Bu operasyon, son derece sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Penis büyütme ameliyatı sayesinde vücudunuzda yapacağımız doğru birkaç uygulama ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ideal boyutlara gelen penislere sahip olabilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı olarak isimlendirsek de ameliyat, genelde cerrahi müdahaleler için kullanılan bir tabir olarak dikkat çeker. Bu operasyon, son derece acısız ve sızısız bir yöntemdir.  Çok da kısa zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz yöntemlerden birisidir.

Penis büyütme operasyonunda genellikle iki ayrı seçeneği kullanabiliyoruz. Üç ayrı seçenek de her ne olursa olsun son derece doğal, ve hafif bir acı karşımıza çıkıyor. Üç operasyon hakkında da sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Bu içeriğe göz atmanızda fayda var: Penis Büyütme Nedir, Nasıl Yapılır, Uzunluğu Ne Olmalı?

Penis Büyütme Operasyonu 1 Numaralı

Bu operasyon yöntemi, genel itibari ile tercih ettiğimiz en önemli yöntemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bu operasyon yönteminde herhangi bir ek sürece ihtiyaç duymayız. Uygulama sonrasında ise 2 ila 5 CM boyutlarında bir penis büyümesi meydana gelir.

  1. Publis kemiği ile penis kökü ara kısmında yer almakta olan penisin tutucu bağları bulunur.
  2. Fundiform ve süspansör ligament adını verdiğimiz bu bağlar kesilerek penisin vücudun iç kısmında kalan kısımları dışarı çıkarılır.
  3. Penis, sizin alışıkolduğunuz boyutlardan daha uzun hale gelir. Anında etki gösteren bir operasyon yöntemidir.

Kimi erkekte penis, vücut derisinin alt kısmına saklanmış olabilir. Bu operasyon ile vücudun iç kısmına saklanmış olan penis kısmını dışarı çıkarıyoruz.

Penis Büyütme Operasyonu 2 NUMARALI

Bu operasyon da yine alternatif seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bu operasyon yönteminde amacımız mesafe büyütmektir. Yine çok fazla sıkıntı yaşatacak olan bir operasyon değildir. Genel itibari ile bu konu hakkında bilgi verelim.

Bu operasyon yönteminde esas amacımız, testis torbaları ile penis ucu kısmındaki mesafeleri ciddi anlamda büyütmek olacaktır.

Penis Büyütme Operasyonu 3 NUMARALI

Bu operasyonda ise önceki operasyonlara karşı amacımız yine farklıdır. Skrotum adını verdiğimiz bağlantının uzatılması sayesinde penisinizde belirgin uzama meydana gelir. Skrotun ile penis bağlantısı bağımsız hale getirildikten sonra belirgin uzamayı farkedersiniz.

Kiloya Bağlı Gömülü Penis Büyütme İşlemleri

Penis küçüklüğünde ki en ciddi sıkıntılardan birisi de kilo nedeni ile ortaya çıkan gömülü penis durumudur. Bu penislerde dışarıda olan penis oranı çok çok düşüktür. Hatta neredeyse hiç görünmeyebilir. Bu da erkekler için çok ciddi sıkıntılardan birisidir.

Gömülü penis büyütme, yine uzmanlık alanlarımızdan birisidir. Penislerin kök bölgesinde yer almakta bulunan yağlar, bu operasyon kapsamında alınır. Bu yağlar, penisin dışarı çıkmasına engeldir. Bu yağların alınması ile birlikte gömülü penis sorunu ortadan kalkabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı, bir erkeğin penisinin uzunluğunu ve çevresini artırabilen cerrahi bir işlemdir. Kullanılabilecek birkaç farklı teknik vardır. Bunların geneli penisi kesmeyi ve dokuyu çıkarmayı içerir. Bu doku daha sonra bir implant veya greft ile değiştirilir.

Ameliyat İle Penis Büyütme

Penis büyütme ameliyatı, penis boyutunu büyütmek için yapılan bir tür estetik ameliyattır. Bu ameliyat, penisin uzatılması, penisin genişletilmesi veya penis çevresinin arttırılması dahil olmak üzere bir dizi farklı yolla yapılabilir.

En yaygın ameliyat türü penisin uzatılmasıdır. Bu ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini içerir. Bu, penisin gövdesinin daha fazla görünmesini sağlar. Penis büyütme, yapılabilecek başka bir ameliyat türüdür. Penisinizin çevresini artırmak da ameliyatla mümkündür.

Penis büyütme ameliyatı için kullanılan en yaygın tekniğe falloplasti denir. Bu cerrahi prosedür, kasık bölgesinden fazla yağ ve deriyi ve penis şaftından bağları çıkararak penisin uzunluğunu ve çevresini arttırmayı içerir.

Penis Büyütme Ameliyat Fiyatı

Penis büyütme ameliyatının çok tartışılan ve merak edilen bir konu olduğu bir sır değil.

Penis büyütme ameliyatı fiyat bilgilendirmesi için bizlere ulaşın. Sürekli değişen fiyatlar arasından güncel olan fiyatlandırmayı bu şekilde öğrenebilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN! Penis Büyütme Yolları
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33