+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nedir 2022

Vajina Ameliyatının Erkek Üzerindeki Etkisi

Penis kalınlaştırma ameliyatı nedir 2022 yılı için en güncel yöntemleri detaylı bir şekilde sizlere bildireceğiz. Penis kalınlaştırma ameliyatınız üç farklı yöntem ile yapılacaktır. Burada asıl ulaşılmak istenen şey penisinizin hem ereksiyonsuz hem de ereksiyonlu halinde istediğiniz boyutlara ulaşmasıdır. Bu doğrultuda çeşitli işlemler penisinize yapılmaktadır.

Penis kalınlaştırma ameliyatının bir yöntemi olarak yağ dokusu kullanılır. Burada vücudun farklı bölgelerinden alınan yağ, penis altına enjeksiyonla lokal anestezi ile aktive edilmektedir. Bu yapılan yöntem ile penis bölgesinde kalınlaşma olur.

Penis kalınlaştırma ameliyatında bir yöntem olarak enjeksiyon yer almaktadır. Kalınlaşmayı sağlamak için penisin uygun yerlerine özel dolgu medde enjekte edilir.

Penis kalınlaştırmada ameliyatının bir diğer yöntemi olarak doku transferi sağlanır. Hastanın  vücudundaki dokuların penisteki yağ dokusu arasına yerleştirilmesidir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nedir 2022

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Ne Kadar Kalınlaştırır?

Penis kalınlaştırma ameliyatı sonucunda belli bir esneme sağlanır. Bu esneme neticesinde hastamızın istediği penis boyutu ve kalınlıklarına ulaşılır. Normal veya ortalamanın üzerinde olan penislerde en az 3 cm’den en fazla 5 cm’ye kadar bu uzama meydana gelmektedir.

Penis kalınlaşma ölçüsü hastanın isteği neticesinde gerçekleştirilen bir olaydır. Aynı zamanda penis kalınlığı, penis yapısı ile orantılı olarak kalınlaştırılabilmektedir. Yağ transfer yönteminin gerçekleşmesi neticesinde   2-4 yıl civarları içerisinde bir etki meydana gelecektir.

2 ila 4 yıl sonrasında yağ bütünüyle eriyerek yok olmaz. Fakat çoğu hastada ikinci seans gerekli kılınabilir. Bu anlamda tam net ölçü öğrenebilmek için kliniğimizde muayene olabilirsiniz. Kliniğimizden randevu alabilmek için Google ile sitemize, ardından iletişim bilgilerimiz doğrultusunda bizlere ulaşın.

Kimler Penis Büyütme Ameliyatı Olmalı?

Penis büyütme ameliyatı olmak isteyen pek çok erkek vardır. Penis boyutlarından memnun olmayan erkeklerin bu dönemler içerisinde yaşıyor olması çok büyük bir şanstır. Bunun sebebi ise teknolojinin bu kadar ilerlemesidir. Bu açıdan bu estetiği olmak oldukça kolaydır.

Bahsettiğimiz tüm ameliyatlar için herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmaz. Fakat bilindiği üzere 18 yaş vücut gelişimi için oldukça önemlidir. 18 yaşında erkekler penis gelişimini tamamlar. 18 yaş sınırına ulaştığınız takdirde bu ameliyatları tarafınıza sağlayabilirsiniz.

Penis Kalınlaştırma

Ortalama penis boyutunun altı inç olduğu bir dünyada, bazı erkekler büyüklükleri konusunda kendilerini bilinçli hissediyorlar. Bu, penis büyütme ameliyatında multi-milyon dolarlık bir endüstriye yol açmıştır. Penis büyütme ameliyatında kullanılan birkaç farklı teknik vardır, ancak en yaygın olanı falloplasti olarak adlandırılır.

Falloplasti, daha büyük bir penis oluşturmak için vücudun başka bir yerinden doku kullanan cerrahi bir prosedürdür. Verici bölge genellikle önkoldur ve yeni penis vidalar veya plakalar kullanılarak kasık kemiğine bağlanır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı, ürologlar tarafından en sık yapılan işlemlerden biridir. Genellikle tamamlanması iki saatten az süren ameliyat, penisin boyutunu artırmak için penis implantının kullanılmasını içerir. İki tip implant mevcuttur: şişirilebilir ve şişirilemez.

En yaygın şişirilebilir implant türü, üç parçalı şişirilebilir implanttır. Bu implant bir pompa, rezervuar ve şişirilmiş silindirlerden oluşur. Pompa skrotuma yerleştirilir ve hazneden gelen sıvı ile silindirleri şişirmek için kullanılır.

Bu, pompayı sıkarak sürdürülebilecek bir ereksiyon oluşturur. Şişirilebilir olmayan implantların en yaygın türü iki parçalı implanttır. Bu implant, penise implante edilen bir çift katı çubuktan oluşur.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nedir 2022

Penis Ameliyatlarının Önemi

Penis, erkek vücudunun önemli bir parçasıdır. İdrar yapmak ve cinsel ilişki için kullanılır. Penis ayrıca bir çocuk yaratmak için kadın vücuduna sperm yerleştirmek için kullanılır. Bir erkeğin özgüveni ve kendine güveni, penisinin büyüklüğünden büyük ölçüde etkilenebilir. Bu nedenle erkekler penis büyütme ameliyatı olmayı tercih edebilirler.

Penis büyütme ameliyatı penisin boyutunu artırmak için yapılan bir işlemdir. Bu ameliyat iki şekilde yapılabilir: penisin uzunluğunu veya genişliğini artırarak. Ameliyat vücudun başka bir bölgesinden doku alınarak penise nakledilerek yapılır.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33