+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Penis kalınlaştırma egzersizleri

Penis kalınlaştırma egzersizleri ile penis boyundan memnun olmayan erkeklerin daha kalın bir penise sahip olması mümkün olabilir. Penis egzersizleri ile istenen sonuçlara ulaşmak için dikkat edilmesi gereken sistemli ve düzenli bir çalışmadır. Uzatma Yöntemleri ne kadar doğru uygulanırsa alınan sonuçlar da o derece başarılı olur. Bu yüzden penis egzersizleri yaparken tamamen anlatıldığı şekilde teknikleri uygulamak gerekir.  Erkekler belli etmese de penis boyunun büyük olmasını ister.

Çünkü her zaman daha büyük ve kalın bir penise sahip olma düşüncesi daha iyi bir cinsel hayatın garantisi olarak görülür. Bu durum özellikle Türk erkeklerinde daha fazla öne çıkar ve istenen sonuçlara ulaşmak için çeşitli denemeler yapmaktan vazgeçmez. Penis kalınlaştırma egzersizleri ameliyatsız kalınlaşma yöntemi olarak erkeklere bu şekilde yardımcı olur.

Penis kalınlaştırma egzersizleri süngerimsi bir yapıya olan penisin doğal yolla kalınlaştırılmasını sağlayabilir. Normalde ereksiyon sırasında dokuların içi kan ile dolar ve egzersizler bu dokuların çeperlerinde genişleme meydana getirir. Kanla dolan dokuların genişlemesi için ise egzersizlerin doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Penis kalınlaştırma konusunda en etkili yöntem, esnetme uygulaması olarak karşımıza çıkar. Yumuşak, yarı yumuşak ve sert durumda olan penisin içindeki dokuları esnetme tekniği ile genişletmek mümkündür. Bunların yanı sıra dokular içerisinde kan odacıkları yer alır ve egzersiz teknikleri ile odacıkların sayısının artırılması hedeflenir. Bir odacık ortama bir gün içerisinde oluşumunu tamamlar ve ne kadar fazla egzersiz yapılırsa odacık sayısı da o kadar artar. Ancak egzersizlerin düzenli ve doğru bir şekilde yapılması uygulamanın başarıya ulaşması açısından büyük bir önem sahiptir.

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri Nelerdir ve Nasıl Yapılır?

Penis egzersizleri farklı teknikler altında uygulanır ve her teknik kalınlaşma sürecinin ortaya çıkmasına katkıda bulunur. Sizlerle paylaşacağımız kalınlaştırma tekniklerini anlatılan şekilde uygulamanız oldukça önemlidir. Bu yüzden istenen sonuçlar elde etmek istiyorsanız, öncelikle doğru bir uygulamaya yapmaya özen göstermenizde fayda vardır. Şimdi, penis kalınlaştırma tekniklerini daha yakından inceleyelim.

Penis Kalınlaştırma Egzersizi 1. Teknik

Penis büyütme konusunda anlatacağımız bu teknik penis kalınlaşma ve penis büyütme yöntemleri arasında en etkili olan egzersiz yöntemlerinden biridir. Tekniğin uygulanması sırasında ayakta olmak gerekir ve bunun anında ereksiyon halinde olunmamalıdır. Şimdi tekniğin nasıl uygulandığını inceleyelim.

 • Öncelikle yumuşak durumda olan penisinizi başparmağınız ve işaret parmağınız ile baş kısmından çok fazla sıkmayacak şekilde tutun.
 • Daha sonra penisinizi yatay konumda ileri bir noktaya doğru düz bir şekilde çekmeye başlayın. Çok fazla acı hissi duymadan çekebildiğiniz kadar çekin ve bu durumda 1 dakika kadar bekleyin.
 • Uygulamaya 10 saniye kadar ara verin ve bu arada penisinizi hafifçe sallayın. Penisinizi sallamanızın nedeni kan dolaşımını normale döndürmek içindir.
 • Ara verdikten az önce anlattığımız yöntemi 4 defa daha uygulayın. Ancak ilk seferden sonra aşağı, yukarı, sola ve sağa olacak şekilde yapın.
 • Penisinizi 5 kez gerdikten sonra eğer isterseniz son 4 yöntemi daha fazla tekrarlayabilirsiniz. Ancak her biri en az 1 dakika sürmelidir.
Penis kalınlaştırma egzersizleri ile penis boyundan memnun olmayan erkeklerin daha kalın bir penise sahip olması mümkün olabilir.

Penis Kalınlaştırma Egzersizi 2. Teknik

Bir önceki tekniğe göre kesinlikle daha basit bir yöntem olan bu teknikte ile penisinizde ciddi farklar yaratabilirsiniz. Tekniğin nasıl uygulandığına daha yakından bakalım.

 • İlk olarak dikkat edilmesi gereken penisin yumuşak halde olmasıdır. Yumuşak halde olan penis el ile baş kısmının hemen altından tutulur. Bu sırada çok fazla sıkarak acı hissi oluşturmamaya dikkat edilmelidir.
 • Daha sonra ise penis 90 derece açı ile ileriye doğru çekilir ve bunu penisi acıtmadan yapmak gerekir. Hafifçe penisi çekmek yeterli olacaktır. Yapılan germe hareketi için ortalama 30 saniye kadar beklenir. Bunun ardından ise 1 dakika kadar penisi dinlendirmek gerekir.
 • Bu şekilde yapılması gereken egzersiz 5 ya da 20 dakika boyunca uygulanır. Ne kadar süre uygulamak istediğiniz size kalmıştır.

Penis Kalınlaştırma Egzersizi 3. Teknik

Penis kalınlaştırmak için uygulanabilecek 3. teknik Avrupa’da yer alan özel dergilerden birinde oldukça etkili bir teknik olarak seçilmiştir. Tekniğin uygulanmasına daha yakından göz atalım.

 • Teknik uygulanırken öncelikle sağ el ile penisi kavranır ve ritmik olacak şekilde vücuttan ileriye doğru çekilir. Bu hareket 15’er saniye olacak şekilde 10 kez tekrarlanır.
 • İlk sırada anlatmış olduğumuz yöntem 10 defa olacak şekilde sola, sağa, aşağı ve yukarı doğru yavaş hareketler ile tekrarlanır.
 • Bunun yanında penis başı erekte olacak seviyeye gelene kadar başparmak ve işaret parmağı ile okşayın. Daha sonra bu şekilde tuttuğunuz penisi küçük daireler oluşturarak kökünden baş kısmına doğru yavaşça en az 10 defa ittirin. Bu hareketin amacı penisin başına yüksek oranda kan pompalanmasıdır.
 • Anlatmış olduğumuz bir önceki hareketi de penisi olması gereken şekilde çekerek yine ufak daireler halinde öncelikle soldan sağa, daha sonra da sağdan sola olacak şekilde 10’ar defa yapın.
 • Bu hareketlerden sonra ise penisi salarak hafifçe sallayın. Sallama hareketinin penise tekrar kan pompalanması için olduğunu unutmayın.

Penis Kalınlaştırma Egzersizi 4. Teknik

Bu teknik haftanın 5 günü uygulanır ve çalışma sonucunda dikkat çekici farklar ile karşılaşmanız mümkündür. Belirli bir derecede penis kalınlaştırmak için hareketi düzgün ve sistemli bir şekilde uygulamaya özen gösterin. Şimdi, tekniğin nasıl uygulandığına bakalım.

 • Teknik sırasında penisini yarı erekte durumda olması gerekir. Penisiniz, yarı erekte durumdayken alt kısmını sol elinizin başparmağı ve işaret parmağı ile sıkıca tutun.
 • Daha sonra kökten başa doğru olacak şekilde yavaşça sıkın ve sonrasında hem aşağı hem de ileri doğru çekme yapın. Bu hareket sırasında penisin baş kısmına kan gitmesine ve büyüdüğüne dikkat edin.
 • Bu hareketin aynısını sağ elinizi kullanarak da yapın ve hareket sırasında penisi kökten uca kadar yavaş ve ritmik şekilde çekmeyi unutmayın.

Penis Kalınlaştırma Egzersizi 5. Teknik

Bu teknik krem ile yapılan penis büyütücü yöntemler arasında yer alır. Tekniğin düzenli bir şekilde uygulanması penis boyu ve kalınlığında gözle görülür farklar yaratabilir. Şimdi, masajla penis uzama tekniğinin uygulanışına daha yakından bakalım.

 • İlk olarak yumuşak halde olan penis kökten başlanarak en ucuna kadar detaylı bir şekilde kremlenir.
 • Ardından yalnızca başparmak ve işaret parmağı ile penis kökten en uca kadar sert bir hareketle çekilir.
 • Daha sonra ise bu işlem sırasıyla sağ ve sol eller ile yapılır. Hareketleri ritmik bir şekilde yapmak önemlidir.
 • Çekme hareketi peniste büyüme oluncaya kadar devam eder. Peniste şişkinlik meydana geldikten sonra çekiş kuvveti daha çok artırılır.
 • Yukarıda anlatılan hareket 100 kez sistemli bir şekilde tamamlanır.

Bu egzersiz yönteminde ilk 10 gün önemlidir ve penisi çok fazla zorlamamak gerekir. Ancak belirli bir süre geçtikten sonra çekme hareketi sayısı 200’e çıkarılabilir. Hareket sırasında penisin başında kızarma ve benzer durumlar oluşabilir. Bunun olması her şeyin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini gösterir. Aynı zamanda hareketin tekrarlanması sırasında penis başı şişecektir ve bu durumda her şeyin olması gereken şekilde ilerlediğini ifade eder.

Siz de doğal penis kalınlaştırma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve sizin için doğru penis egzersizi türünün hangisi olduğunu öğrenmek için üroloji alanında uzmanlaşmış bir hekimden yardım istemelisiniz. Google üzerinde sitemiz içeriklerine göz atabilirsiniz. 

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri 2022

Yapılabilecek çeşitli penis büyütme egzersizleri vardır. Örneğin Jelqing, kan akışını artırmak ve büyümeyi teşvik etmek için penisi sağım hareketiyle okşamayı içerir. Kegel egzersizleri, cinsel performansı ve ereksiyon gücünü artırmaya yardımcı olabilecek pelvik taban kaslarını geliştirmeye yardımcı olur.

Penis büyütme egzersizleri söz konusu olduğunda en önemli şey tutarlılıktır. Sonuçları görmek için bu egzersizleri en az altı ay boyunca her gün yapmanız önerilir. Sabırlı olun ve kararlı olun, muhtemelen penis boyutunda bir artış göreceksiniz.

Penis Büyütme Kalınlaştırma Egzersizi

Penis büyütme egzersizlerinin birçok farklı türü vardır. Kalınlaştırma egzersizleri, penisinizin kalınlığını artırmaya yardımcı olabilecek bir türdür. Bu, başparmağınız ve işaret parmağınızla penisinizin tabanını kavrayarak ve ardından elinizi şafttan yukarı doğru hareket ettirerek yapılır. Çok sıkı tutmadığınızdan emin olmak istersiniz, aksi takdirde dokuya zarar verebilirsiniz. Bu hareketi üç set için 20 kez tekrarlayın.

Penis Kalınlaştırma

Yapılabilecek birkaç farklı penis büyütme egzersizi vardır. Jelqing böyle bir egzersizdir. Bu egzersiz, sağım hareketinde penise masaj yapmak için elinizi kullanmayı içerir. Bu hareket yaklaşık 5-10 dakika tekrarlanmalıdır.

Bir başka büyütme egzersizi ağırlıkların kullanılmasıdır. Uzatmak için penise bir veya iki ağırlık takılabilir. Bu, her gün yaklaşık 10 dakika yapılmalıdır. Penis büyütmeye yardımcı olduğunu iddia eden haplar ve takviyeler de vardır.

Bunların işe yaradığına dair çok az kanıt vardır. Ameliyat da bir seçenektir bu oldukça etkili bir yöntemdir. Profesyonel bir şekilde gerçekleşen ameliyatların olumsuz yan etkileri yoktur. Genel olarak erkeklerin çoğu bu ameliyatları tercih eder.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33