+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Etkileri Ve Normal Penis Boyutları

Penis Uzatma Egzersizi

Penis uzatma, günümüz erkeklerinin en çok istediği operasyonlardan biridir. Bu süreçte kişilerin penislerinde yaşanılan sorunlar ortadan kaldırılır. Böylelikle kişilerin kendilerine olan güvenleri artar. Bunun ile birlikte partnerlerini de daha çok mutlu etmiş olurlar.

Bu anlamda penisin gözle görülür bir şekilde uzunluğunu artırmada bazı yöntemler kullanılır. Her erkeğin penisinin görünmeyen bir kısmı vardır. Burada bazı işlemler ile penisin kökünde olan gömülü parçası ortaya çıkarılır. Operasyonlar arasında bu yöntemler sıkça kullanılmaktadır.

Günümüze kadar olan süreçlerde yapılan çalışmalar ve gözlemler neticesinde penis uzatmada  ilaçların, vakumlu sistemlerin, penis masaj ya da egzersizlerinin erkeklerin penisinde belirgin bir etki yaratmadığı gözlemlenmiştir. Burada erkeklerin beklediği etki karşılanmaz. Rekonstrüktif cerrahide kullanılan ve penis uzatmada etkili olabileceği düşünülen pek çok yöntem vardır. Bu yöntemlerin tercih edilmesi ile tüm beklentiler karşılanmış olacaktır.

Penis Uzatma Etkileri Ve Normal Penis Boyutları

Normal Penis Boyutları

Normal penis boyutları ile ilgili erkeklerin pek çok sorusu mevcuttur. Genel olarak erkeklerin penis uzunluğu gevşek halde ortalama 6-7 cm civarındadır. Bunun ile birlikte erekte halde olan penisin ortalama uzunluğu 14-15 cm ölçülerindedir.

Bunun ile birlikte erişkin bir erkekte penis çevresi, penis gevşekken ortalama 9 cm civarıdır. Bunun ile birlikte erişkin bir erkekte sertleşme durumunda yaklaşık 12 cm civarına çıkar. Bahsettiğimiz bu ölçüler kişinin yapısına, ırkına, yaşına ve kilo durumuna göre bazlı farklılıklar içerisine girebilir.

Penis uzunluğunun cinsel ilişkiye etkisi nasıldır?

Penis uzunluğunun cinsel ilişkiye etkisi oldukça fazladır. Burada karşı tarafın ve kişinin kendisini etkileyen bir durum söz konusudur. Uzun ve kalın bir penisin cinsel ilişkide orgazm ve haz açısından daha iyi olduğu kanısı mevcuttur. Fakat bu orgazm ve haz kavramları için ideal penis uzunluğu yeterli olacaktır.

Normal boyuttaki penisin haz ve orgazmı kötü etkilediği görüşü oldukça yaygındır. Ancak bu yanlış bir görüştür. Bu görüşe sebep olan en belirgin şey, pornografik yayınların ve medyadaki yorum ve değerlendirmelerdir. Buralarda uzun ve kalın penis ön plana çıkmaktadır.

Penis gevşek halde 6 cm civarındadır. Ereksiyon halinde ise 10 cm civarındadır. Bu ölçülere sahip penis uzunluğu, sağlıklı bir cinsel ilişki yaşanabilmesi adına yeterli olacaktır. Penis uzatma işlemleri için Google üzerisinden sitemize ulaşabilirsiniz.

Penis Uzatma Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı penisin boyunu veya çevresini artırmak için yapılan bir ameliyat türüdür. Kullanılabilecek birkaç farklı teknik vardır, ancak en yaygın olanı falloplasti olarak adlandırılır.

Bu ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve ardından yeni açığa çıkan şaftı kapatmak için cildin vücudun diğer kısımlarından hareket etmesini içerir. Bu, 2 inç uzunluğunda bir kazançla sonuçlanabilir. Çoğu durumda penis büyütme ameliyatı cinsel performansı veya memnuniyeti arttırır.

Penis Ameliyatı Etkileri

Penis büyütme ameliyatları ile ilişkili birçok olumlu emen vardır. Birçok erkek, yalnızca cinsel işlevde bir artış değil, aynı zamanda özgüven artışı olduğunu belirtir. Burada önemli olan alanında uzman olan bir cerrah bulmaktır.

Penis Uzatma Etkileri Ve Normal Penis Boyutları

Normal Penis Boyu

Bir penis tipik olarak dik olduğunda yaklaşık 5-10 cm uzunluğunda ve çevresi 4-5 cm olarak karşımıza çıkar. Bazı erkeklerin penisleri ortalamadan daha büyük, bazıları ise ortalamadan daha küçüktür. Her erkeğin vücudu farklı olduğu için penis boyutlarıda değişir.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33