+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Uzatma Yolları 2022

Penis Uzatma Yolları 2022

Penis uzatma yolları 2022, bu yazıda penis büyütmenin en etkili yöntemini detaylı olarak anlatacağız ve 2022’ye uygun bilimsel bir yöntemden bahsedeceğiz. Size daha uzun, daha kalın ve daha güçlü bir ereksiyona sahip bir penise sahip olmak için kullanmanız gereken teknikleri açıklayacağız. Bu özel penis büyütme tekniklerini günde 10 dakika kullanarak 4 hafta içinde cinsel yaşamınızda devrim yaratabilirsiniz.

 • Şu anda penisinizin boyu sizi yeterince tatmin edemiyorsa,
 • Aynada çıplak vücuduna baktığında gördüğün resim sizleri mutlu etmiyorsa,
 • Arkadaşlarınız arasındaki penis büyüklüğündeki konuşmalarda boynunuzun bükülmüş kalması,
 • Belki de bazı cinsel partnerlerinizin memnuniyetsizliğini yansıtan bakışların altında kendinizi mutsuz hissetmeniz,
 • Erken boşalma sorunu nedeniyle cinsel yaşamınız kötü gidiyorsa,

Bu sorunlara çözüm bulmak için doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Penis büyüklüğü erkeklerin en önem verdikleri durumlardan biridir. Bu durumda olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalan erkekleri kliniğimizde bekleriz. Bizler penis büyüklüğünüzü ciddi oranda arttırabilecek tedavileri sizlere önererek, tedaviyi başlatacağız.

Doğal Penis Büyütme Egzersizleri

Özel bir eğitim programı uygulayarak penise daha fazla kan pompalanır. Kan penise pompalandığında, uzatma işlemi başlar. Bu noktadan itibaren yapılan egzersizlerin penis üzerinde çekme ve gerdirme ile oluşturduğu baskı penisin uzamasını sağlar. Penis dokusunu geriyorsunuz, penis dokusuna baskı yapıyorsunuz, böylece doku genişliyor ve kalınlaşıyor.

Penis Büyütme Egzersizleri Hakkında Önemli Bilgiler

Penis Büyütme Egzersizleri hakkında önemli bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Bu bir ilaç tedavisi yöntemi değildir.
 • Ameliyat kadar etkili değildir ve kesinliği yoktur. Uzun zamanınızı alır.
 • Penis pompalarıyla uğraşılmaz.
 • Çeşitli diyet takviyeleri almanızı gerektirebilir.
 • Penisine zarar vermez.
 • % 100 doğaldır.

Penis Uzatma Yolları 2022

Penis Germe Egzersizi

Bu egzersizi her gün 5-8 dakika boyunca yaparsanız, 2 ay içinde penis boyutunda bir artış görebilirsiniz. Oldukça basit olmasına rağmen, penis üzerinde çok büyük bir etkisi yoktur. Uzun bir penis, bir erkeğe cinsel ilişki sırasında önemli bir avantaj sağlamış olur. Bu açıdan bakacak olursak vajinanın en uç noktasına dokunmak önemlidir. Kadını orgazma getirmek çok daha kolay olacaktır.

Egzersizin Uygulama Aşamaları Nelerdir?

 1. Penisiniz aşağıdayken egzersizi uygulayın.
 2. Erektil penisinizin başını bir elinizle tutun ve penisinizi karnınızdan öne doğru uzatın.
 3. Penisini 45 saniye uzat.
 4. İşlemden sonra penisinizi gevşetin ve sağdan sola doğru sallayın.
 5. Penisinizin kan akışının normale dönmesine izin verin.
 6. Daha sonra aynı egzersizi, penisiniz öne doğru değil, yukarı doğru çeneye doğru gidecek şekilde uygularsınız. Penisini 45 saniye çenene doğru çek.
 7. Rahatlayın, kan akışını düzenleyin ve bu sefer penisinizi başınızdan aşağı doğru uzatın.
 8. Aynı uygulamaları sağa ve sola uygulayın.

Böylece 1 set tamamlanır. Şimdi 1 dakika dinlenin ve 1 egzersiz daha uygulayın.

Penis Kalınlaştırma Egzersizi Ve Penis Uzatma Yolları 2022

Bu egzersizin size sağlayacağı en büyük avantaj penisin çapının artmasıdır. Penisiniz daha kalın bir görünüm kazanırsa, görsel olarak çok daha tatmin edici olacaktır. Bir kadını gerçekten cinsel olarak tatmin etmek istiyorsanız, kalınlık hakkında uzunluğundan daha fazla endişelenmeniz gerekir. Kalın bir penis vajinal duvarlara daha fazla baskı uyguladığından, kadın daha fazla zevk alabilir. Kısa penisinizin kalınlığı fazlaysa, işlevi çok olur.

Egzersizin Uygulama Aşamaları Nelerdir?

 • Bu egzersize başlamadan önce penisinizi yarı ereksiyona getirmeniz gerekir.
 • Egzersiz yaparken yağ veya yağlayıcı kullanın.
 • Penis dokusunu soldan ve sağdan tutmak için iki elinizin parmaklarını kullanın.
 • Penis dokusunu iki elinizle gererek penisinize daha düz bir görünüm kazandırmaya çalışın.
 • Penisin cildinin nasıl genişlediğini hissedin.
 • Penis dokusunun her noktasını, penisin kökünden başlayıp kafa ile biten sağa ve sola doğru gerin.
 • Bu işlem 4 saniye kadar sürer.
 • Bu şekilde 30 tekrar yapın.

Normal Bir Erkeğin Cinsel Organı Kaç Cm Olmalı?

Normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalı? Sorusunu bu yazımızda cevaplayacağız. Erekte olmayan hali ile ortalama 8 cm; erekte hali ile genel olarak 14 cm kadar bir büyüklüğe ulaşır. İdeal olan penis boyları ülkemizde 11 cm ile 18 cm arasında yer alır. Bu boyutların altında ve üzerinde mevcut olan ölçüler anormal değerler olarak tanımlanabilmektedir.  Bu anormal durumlara çok nadir rastlanır.

Penis Uzatma Yolları 2022

Penisim Çok Küçük Ne Yapmam Lazım?

Penisim çok küçük ne yapmam lazım sorusuyla sıklıkla karşılaşmaktayız. Kısa, küçük penise sahip olan erkekler için bu durum olukça büyük bir sorun haline gelir. Penis boyunun normal küçük olması hem cinsel ilişki ile kadını olumsuz etkiler, hem de erkek psikolojisini olumsuz etkiler. Erkek bu durumda kendini yetersiz bulurken, çoğu kadında erkeği yetersiz bulacaktır. Ameliyatla penis büyütme ameliyatlarını uygulama ile birlikte kıs sürede penis boyunda uzama yaşabilirsiniz.

Erkeklerin Cinsel Organı Ne Zaman Büyür?

Erkeklerin cinsel organı ne zaman büyür? Bebeklerin ortalama penis boyu 2,5 cm iken 10 yaşına kadar 5 santimetreye kadar büyür. Aslında bakacak olursak penis boyunda büyüme,  ergenlik döneminde meydana gelmeye başlar.

Erkek penisi yaklaşık 20 yaşına kadar doğal bir şekil ile büyümeye devam eder. 20 yaşından sonrasında büyüme yavaşlar veya bazı erkeklerde büyüme durması işlevi gerçekleşir. Erkek penisinin ereksiyon halindeyken boyu ortalama olarak 13-14 santimetredir. Bu ölçülere sahip erkeklerin penis boyu normal karşılanır. Fakat bu ölçülerin altında bir penis büyüklüğünüz var ise, İletişim numaralarımızı arayarak ya da Instragm sayfam dan ulaşarak üzerinden bizlerden randevu almanızı öneririz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33