+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Cerrahi Yöntemle Penis Boyunu Uzatma

Penis Uzatma Egzersizi

Cerrahi yöntemle penis boyunu uzatma günümüzde mümkün kılınmıştır. Erkeklerin yaşadığı sorunlardan biri de, penisin boyu, kalınlığı ve ne kadar işlevsel olduğudur. Birçok erkek penislerindeki şekil bozuklukları, eğrilikleri veya incelikleri sebebiyle estetik ve cinsel haz kaybına uğramaktadır. Bu sebeplerin ortadan kaldırılmasına yönelik cerrahi operasyonlarla, şikâyetler büyük oranda ortadan kaldırarak, bireylerin beklentileri yerine getirilmektedir. Penisteki yapı bozuklukları erkekleri psikolojik olarak etkilediği gibi, partnerleriyle yaşadıkları cinsel deneyimleri de olumsuz yönde etkilemektir.

Birçok olumsuz faktörün ortadan kaldırılmasını sağlayan cerrahi operasyonlar, lokal anestezi ve sedasyon tekniği ile uyutulmadan ve ağrı hissettirmeden yapılmaktadır.

Cerrahi Yöntemle Penis Boyunu Uzatma

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis uzatma operasyonlarında peniste bulunan yüzeysel ve asıcı bağlar gevşetilmekte ve penisin görülmeyen kısmı dışarı çıkarılmaktadır. Bu yöntem sayesinde peniste var olan ancak görülmeyen bölüm ortaya çıkarılmakta ve peniste uzama gerçekleşmektedir. Ameliyat sonrasında penis hem sönük haldeyken hem de erekte olmuş halde kendini belli eder bir hale dönüşmektedir.

Bağların gevşetilmesi yöntemiyle yapılan cerrahi müdahaleler, penis boyu uzatma konusunda dünyada en sık uygulanan tedavi yöntemi olarak bilinmektedir. Günümüzün en güncel cerrahi yöntemlerinden biri olan bu teknikle yapılan ameliyat sonrasında peniste ereksiyon, duyu ve his kaybı yaşanmaz. İç kısımda kalan dokunun dışarıya ilerletilmesi şeklinde yapılan operasyonlar neticesinde peniste 3-4 cm kadar uzama elde edilmektedir.

Penis Kalınlaştırma Tekniği

Penisin kalınlaştırılmasına yönelik olarak yapılan işlem ise, hastanın kendi dokusundan alınan yağların liposuction tekniği ile alınarak penis bölgesine enjekte edilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Genellikle bel veya bacağın iç taraflarından alınarak penise enjekte edilen yağlar, penisin kalınlaşmasına ve şeklinin düzeltilmesine katkı sağlar. Yağ alınan yerlerde belirgin bir iz kalmadığı için, estetik kaygı oluşmaz.

Penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatlarından çıkan hastalar, bir süre hastanede dinlenmeye alındıktan sonra taburcu edilerek evlerine gönderilmektedir. Penis kökünün üst kısımlarından liposuction yöntemiyle yağ alınması gerekiyorsa genel anestezi kullanılmakla birlikte, ameliyatlar lokal anestezi ve sedasyon tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Ameliyat sonrası hastaların en az 1 ay cinsel perhiz uygulaması gereklidir.

Penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatları 18 yaşından büyük her erkeğin yaptırabileceği bir ameliyattır. Ayrıca bu tür ameliyatlar sadece penisi küçük ve ince olanlar için değil, penisinin boyunu daha da uzatmak isteyenler için de yapılmaktadır. Uzman bir hekim tarafından yapılması halinde beklentileri çok yüksek oranda karşılayan penis uzatma ameliyatları, cinsel ve estetik kaygıların ortadan kaldırılması adına oldukça büyük öneme sahiptir.

Küçük ve ince penisler gerek görsel gerekse işlevsel olarak bireyleri zor durumda bırakmakta, partnerler arasında cinsel soğukluk başta olmak üzere birçok soruna temel teşkil etmektedir. Bu sebeple bireylerin konusunda uzman hekimlerle görüşmek suretiyle cerrahi müdahale talep etmeleri, hem ruh sağlığı hem de cinsel sağlık açısından son derece önemlidir. Sitemize Google aracı ile ulaşabilirsiniz.

Cerrahi Penis Boyu Uzatma

Hiçbir erkek penis bölümünde eksiklik hissetmek istemez. Bazı erkekler için bu güvensizlik, onları cerrahi penis uzatmayı düşünmeye sevk edebilir. Bu, cerrahın peniste bir kesi yaptığı ve penisi daha uzun yapmak için dokuyu çıkardığı bir işlemdir.

Cerrahi penis uzatma için birkaç farklı yöntem vardır. En yaygın olanı ligamentoliz yöntemi olarak adlandırılır. Bu yöntemde cerrah penisi yerinde tutan bağı keser. Bu, penisin büyümesi için daha fazla alan açar.

Diğer bir yöntem ise asıcı bağ gevşetme olarak adlandırılır. Bu yöntemde cerrah, penisi kasık kemiğine bağlayan bağı basitçe keser. Bu aynı zamanda büyüme için daha fazla alan sağlar.

Bu yöntemlerin her ikisinin de riskleri ve faydaları vardır.

Cerrahi Yöntemle Penis Boyunu Uzatma

Penis Boyu Uzatmanın Avantajları

Penis uzatma ameliyatının birçok avantajı vardır. Muhtemelen en belirgin olanı, penisinizi daha uzun yapmasıdır. Bu, boyutları konusunda özgüven sahibi olan veya boyları nedeniyle partnerlerini tatmin etmekte zorlanan erkekler için büyük bir sorun olabilir.

Bir diğer avantajı da ameliyatın penisinizi kalınlaştırabilmesidir. Bu, özellikle penisi ince olduğu için ereksiyona ulaşmakta veya bunu sürdürmekte zorlanan erkekler için faydalı olabilir.

Ameliyat ayrıca nispeten güvenlidir ve yüksek bir başarı oranına sahiptir. Ek olarak, çoğu sigorta planı, başka bir artı olan ameliyatın maliyetini karşılayacaktır.

Genel olarak, penisinizin boyutundan veya kalınlığından memnun değilseniz, penis uzatma ameliyatı sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Erkeklerin yaşadığı sorunlardan biri de, penisin boyu, kalınlığı ve ne kadar işlevsel olduğudur. Birçok erkek penislerindeki şekil bozuklukları, eğrilikleri veya incelikleri sebebiyle estetik ve cinsel haz kaybına uğramaktadır.
Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33