+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Güncel Penis Boyu Uzatma Operasyonları 2022

Güncel Penis Boyu Uzatma Operasyonları 2022

Güncel penis boyu uzatma operasyonları 2022 tedavi yöntemleri hakkında sizleri bilgilendirmek üzere bu yazımızı yapmaktayız. Genel olarak erkekler açısından oldukça önemli olan problemlerinden en belirgini penis büyüklüğü,penis  uzunluğu, penis kalınlığı ve penislerinin işlevselliğidir.

Özellikle günümüz şartlarında erkekler penislerindeki çeşitli deformiteler, boyut problemleri, incelikler ve eğriliklerden şikayetçi olabilmektedir. Bu nedenle penis boyu uzatma ameliyatını tercih etmektedirler. Birçok nedene bağlı olarak veya hastanın isteği ile doğrudan ilişkili olarak penis uzatma operasyonları, penis kalınlaştırma, penis eğriliği düzeltme operasyonları, sünnet hatası düzeltme operasyonları yapılabilir.

Güncel Penis Boyu Uzatma Operasyonları 2022

Normal Penis Büyüklüğü Nedir?

Normal penis büyüklüğü 8-10 cm olarak belirlenmiştir. Ereksiyon söz konusu olduğunda penis, uzunlamasına ve enine büyür. Hacim kazanır ve uzar. Ereksiyonlu normal bir penis ortalama 13-14 cm ve 12 cm olarak kabul edilir.

Bu belirlenen penis uzunluğundan az bir ölçüye sahip olanlar kısa penis olarak kabul edilir. Ayrıca penisin kalınlığının normalden daha ince olması erkeklerde kaygı yaratabilir ve bunun düzeltilmesini talep edebilir. Penisin kalınlığı daha da değişebilir. Zayıf bir durumda küçük ve ince görünen bir penis ereksiyon ile daha kalın hale gelebilir.

Erkeklerin Penis Bölgesi İle Yaşayabileceği Sorunlar

  • Penis uzunluğu normalden daha kısa olması,
  • Penis kalınlığı normalden ince olması,
  • Penisin yönü farklı yönlerde bükülmesi ve eğrilmesi,
  • Sünnet kusurlarına bağlı uzamış deformiteler,
  • Penis üzerindeki fazla yağ bulunması nedeniyle gömülü penis olması sorun yaratır.

Penis Uzatma Ameliyatı

Penisin uzatma ameliyatı, penis ile cepler arasındaki mesafenin arttırılmasını içerir. Böylece penisin genellikle var olan ancak görünmeyen alt kısmının uzatılmasını sağlar. Bu uzama durumu hem penis sönük durumunda hem de ereksiyonda uzar. Bu penis uzatma ameliyatı peniste ereksiyon, duyu kaybına neden olmaz.

Ayrıca uygulanan bazı penis uzatma teknikleriyle; penis uzatma büyütme operasyonları esas olarak pubis ile penisin kökü arasında, deri altı doku ile kemik arasında bulunan penisin asılı bağının kesilmesi ve penisin bir kısmının vücuttan uzaklaştırılmasına dayanır.

Bu ameliyatın ereksiyonda değil, normal halde penisin boyutunu arttırdığını bilmek önemlidir. Böylece, ereksiyonun boyutu değişmez. Bu ameliyatın en büyük riski ereksiyon ile penisin stabilitesinin azalabilmesidir.

Yine yanlış sünnet nedeniyle penis derisinin aşırı alınması sonucu bazen penis derisinin kısalması meydana gelebilmektedir. Bu durumda Z-plasti, V-Y progresyon yöntemleri veya deri greftleri kullanılarak penis derisinin büyüklüğü arttırılarak problem çözülür.

Bazen aşırı kilolu bir kişinin gömülü bir penisi olabilir. Bu durumda, penisin boyutunu ve görünürlüğünü arttırmak ve penisi uzatmak için bu bölgedeki yağ çıkarılır. Penis boyutunu arttırmanın yöntemlerinden biri, penis ile skrotum arasındaki bağlantıyı uzatmaktır. Böylece skrotum ve penis bağımsız olarak ortaya çıkar. Bu, penisin altındaki uzunluğu uzatacaktır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Ve Güncel Penis Boyu Uzatma Operasyonları 2022

Penisi kalınlaştırmak için vücudun başka bölgelerinden alınmış olan yağların enjeksiyonları, kompozit dokuların transferleri ve çeşitli dolgu maddeleri penis kalınlaştırmada yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yöntemler arasında sıklıkla yağ enjeksiyonları kullanılır. Yağ enjeksiyonu, özel işlemlerle vücudun başka bir bölgesinden yağın aynı kişide başka bir bölgeye aktarılması işlemidir.

Aktarılan yağların yaklaşık% 40’ı 6 ay sonra kalıcı olarak kalabilir. Yağın% 40’ı peniste kaldığı için gereğinden fazla enjekte edilir. Çok fazla miktarlarda yağ enjekte etmek başarıyı arttırmaz. Böyle bir durumda, yağlar daha fazla erir ve diğer canlı yağları azaltır.

Penisteki yağ enjeksiyonu oldukça başarılı işlemlerdir. Fakat çoğu durumlarda bu işlemlerin tekrarlanması gerekecektir. Hastalar sonuçtan memnun olsalar bile 6 ay sonra tekrar penis kalınlaşması için başvurabilirler. Liposuction tekniği ile yağ alınır. Yağın alındığı yerde hiçbir iz kalmaz.

Cinsel Organların Uzunluğu Artar Mı?

Cinsel organların uzunluğu artar mı? Birçok erkekte, 15, 16 veya 17 yaşlarındaki penis büyümesi sona erer. Kim, büyü erkek hastalarımızın penis büyüme yaşı 20 yaşına kadar devam eder. Fakat bu olasılık nadir bir durumdur

Normal Bir Erkeğin Cinsel Organı Kaç Cm Olmalıdır?

Normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalıdır? Ereksiyon olmayan formda, ortalama 8 cm’lik bir boyuta ulaşır; Ereksiyon ile ortalama 14 cm’lik bir boyuta ulaşır. Ülkemizde normal penis büyüklüğü 11 cm ile 18 cm arasında değişmektedir. Bu boyutların altındaki ve üzerindeki değerler anormal değerler olarak kabul edilir ve çok nadirdir.

Güncel Penis Boyu Uzatma Operasyonları 2022

Erkeklerin Cinsel Organı Ne Zaman Büyür?

Erkeklerin cinsel organı ne zaman büyür?  Bebeklerin ortalama penis büyüklüğü 2,5 cm’dir ve 10 yaşına kadar 5 santimetreye kadar büyür. Gerçek penis ergenlik döneminde büyür. 20 Yaşına kadar penis doğal olarak büyüyebilir. 20 Yaşından sonra, ereksiyon ile penisin boyutu ortalama 13-14 santimetredir. Penis büyütmeye dair tüm operasyonlar için videolarımı buradan izleyebilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33