+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Güncel Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Güncel Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Güncel penis uzatma ameliyatı 2022 için güncel bilgileri size aktaracağız. Genel olarak birçok kişi bu ameliyatları merak ediyor. Penis büyütme ameliyatı ve penis estetiği hakkında insanların kafalarında oldukça fazla soru işaretleri vardır. Aslında erkek genital organı adını alan penis, erkeklerde idrarın vücuttan atılımını gerçekleştirmeye yarayan ve aynı zamanda cinsel işlevleri meydana getiren bir organdır.

Anatomik olarak sertleşmiş süngerimsi bir yapıdadır. Kollajen açısından yapısal proteinler açısından çok zengindir. İdrarın vücuttan atılması sırasında penis yoluyla sağlık sorunları çok nadir görülse de, cinsel işlev yetersizliği sıklıkla ortaya çıkar.

Penisin ereksiyon haline gelmesi ve cinsel ilişki için yeterli boyuta sahip olması gereklidir. Ek olarak penisteki erektil doku, cinsel uyarılma sırasında penisi sertleştirmek ve büyütmek için kanla dolumunu gerçekleştirir. Bunun ile birlikte penisin mevcut büyüklüğünde bir artış olur ve penis aynı zamanda sertleşir. Penisin ereksiyonu, cinsel ilişki sırasında spermin kadının yumurtalığına daha basit ulaştırılmasını sağlamış olur.

Pek çok erkek ereksiyon sırasında penislerinin büyüklüğünden endişe duymaktadır. Çalışmalar, erkeklerin yaklaşık% 45’inin penis boyutlarının ideal olduğuna inandığını göstermektedir. Büyük bir topluluk için penisin uzunluğunu yetersiz bulmaktadır.

Penis boyutunu arttırmak için alternatifler mevcut olsa da, bu amaç için çalışan tek yöntem penis büyütme ameliyatı olarak bilinir. Cerrahi teknikler kullanılarak penisin uzunluğu ve kalınlığı arttırılabilir.

Güncel Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis Uzunluğu Ne Kadar Olmalı?

Penis uzunluğu normalde ne kadar olmalıdır? Doğumda penis büyüklüğü yaklaşık 2 cm’dir. Erkekler ergenlikten önce 6 cm uzunluğa ulaşırken, ergenlik döneminde bu rakam ortalama 10 cm veya daha fazla olabilir. Ereksiyon, özellikle penis boyutunu değerlendirirken önemli bir faktördür. Penisin 4 ayrı parçadan oluşan kısımları aşağıdaki gibidir;

Penisin Başı

Bu bölüm penisin terminal bölgesidir ve bu bölgede bulunan glans hafif bir doku ile kaplıdır. Sünnet sırasında glans penisini örten deri cerrahi olarak çıkarılır.

Korpus Kavernozum

Penisin kenarları boyunca uzanan iki doku sütununa verilen addır. Ereksiyon sırasında bu kısım kanla doldurulur ve penisi büyütür.

Korpus Spongiosum

Bu, penisin önünden geçen ve glans penisinde biten süngerimsi bir doku sütunudur. Burası ereksiyon sırasında kanla dolar ve idrar yolunu açık tutar ve içinden geçer.

Üretra

İdrarın vücuttan atıldığı kısımdır.

Penis Büyütme Operasyonu Etkili Midir?

Bireysel sonuçlar, özellikle penis büyütmeden sonra hastanın anatomisine bağlıdır. Hastaya uygun yöntem ve doğru teknikler kullanılarak yapılan operasyonlarda penis büyüklüğünde 2 ile 4 cm arasında bir artış beklenir.

Ameliyat sonrası iyileşme süreci de penis büyütme ameliyatlarının tedavisinin bir parçası olarak düşünülür. Doktor tarafından verilen talimatlara ve bakım yöntemlerine uyulursa, elde edilen sonuçlar daha başarılı olacaktır. Ameliyattan yaklaşık iki hafta sonra, doktorun onayı ile penis germe egzersizlerine başlanması önerilir. Bu egzersiz penisin geri çekilmesini önler ve erektil durumda daha fazla uzunluk kazanmasını sağlar.

Yağ enjeksiyonu ile yapılan büyütme ameliyatlarında penis şaftı birkaç hafta boyunca günlük olarak hafifçe masaj yapılmalıdır. Sonuç olarak, kan akışı hızlanır ve yağın direnci artar. Penis büyütme ameliyatından sonra sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek önemlidir.

Alkol veya sigara gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınmak ve sağlıklı bir diyet yemek iyileşme süreci üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Yaklaşık 3 hafta boyunca seks yapmadığınızdan emin olmak da önemlidir. Penis büyütmeden sonra olumsuz psikolojik durumlar yaşamamak için psikolojik danışmanlık almanız da önerilir.

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılıyor? Güncel Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis uzatma ameliyatı nasıl yapılıyor? Operasyon sırasında hastanın karnından belirli miktarlarda yağ alımı gerçekleştirilir. Karın tarafından alınan bu yağ hücreleri penise enjekte edilir ve peniste kalınlaşma olur. Kısaca bu yağlar penisin kalınlaşmasını ve büyümesini ciddi şekilde sağlanır. Penis ölçüleri, normal boyutlardan kısa olan erkeklerde uzatma işlemi yapılır. Bu işlem pubik bölgeden gerçekleştirilen kesi ile penisi pubik kemiğe asan bağlar kesilmesini içermektedir.

Güncel Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis Uzatma Ameliyatı Kalıcı Mı?

Penis uzatma ameliyatı kalıcı mı? Bu sorunun cevabı ise evettir. Penis büyütme estetiği olarak adlandırılan ameliyatlar kesinlikle kalıcı bir cerrahi işlem olarak karşımıza çıkar. Fakat bu noktada penis kalınlaştırma işlemleri belirli aralıkta tekrarlanması gereken bir operasyondur.

Penise Yağ Enjeksiyonu Kalıcı Mı?

Penise yağ enjeksiyonu kalıcı mı? Penis yağ enjeksiyonu işleminde doku transferi, yağ transferi ile gerçekleştirilir. Genel olarak vücutta karın bölgesinden yağ alınarak, penise enjekte edilir. Bu transferlerde yağların %40’ı ilk 6 ay sonra kalıcı hale gelir. Bu şekilde kalıcılığını sürdürür. Penis ameliyatları için Youtube kanalımdaki videolarada buradan bakabilirsiniz.

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33