+90 535 463 53 33
info@cemozluk.com

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası His Kaybı Olur mu ?

penis buyutme ameliyati sonrasi his kaybi

Penis büyütme ameliyatı sonrası his kaybı olur mu sorusu, hastalarımızın en sık sorduğu sorular arasında.

Ameliyatlar hakkında yanlış bilinenler, endişeye neden oluyor.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası His Kaybı Olur mu ?

Penis Ameliyatı İşlevi Etkilemez

İlk olarak hastalarımızın sorduğu penis büyütme ameliyatı sonrası his kaybı olur mu sorusunun yanıtlanmasını sağlıyoruz. Bilinmesi gereken, ameliyatın aslında penisin işlevi ile alakalı bir ameliyat olmadığı. Yani yapılan ameliyat ile penisin işlevine dair bir uygulama olmadığından, buna yönelik bir problem de yaşanmıyor.

Penisin sadece fiziksel olan görünümü ile alakalı bir değişim yapıyoruz. Ameliyat öncesinde sorunu belirleyerek, o problem üzerinden geliştirilmiş olan teknikler ile ameliyatın gerçekleşmesi söz konusu oluyor. Ameliyatın işlevi etkilemiyor olması, gönül rahatlığı ile ameliyatı talep etmenizi sağlayacaktır. Muayene sırasında vermiş olduğumuz bilgiler ile direkt olarak sizin probleminiz üzerinden yorum yapıyoruz. Bu sayede sorun yaşamayacağınız şekilde ameliyatın tamamlanacak olduğu konusunda karşılıklı güven oluşturulması sağlanıyor.

Penis Ameliyatı Hakkında Bilinen Yanlışlar

Hastalarımızın endişelenmesinin nedeni, aslında ameliyat hakkında doğru bilinen yanlışlar. His kaybı da bunlardan biri. Bakıldığında direkt olarak ameliyatın işlevselliği etkileyeceği yönünde bir algı var. Ancak penis büyütme, penis kalınlaştırma işlemleri için bu şekilde bir operasyon söz konusu değil. Direkt olarak operasyonun penis boyu büyütme ameliyatı ya da diğer fiziksel problemler ile ilgili olduğunu bilmelisiniz. Ameliyatın kesin çözüm olmadığını düşünenler olabilir. Hastalarımız bu problemin en net şekilde çözümlenmesinin ameliyat ile olduğunu bilmelidir.

Kısa sürede büyüme olacağı söylenen haplara itibar edilmemesi gerektiğini söylüyoruz. Bu şeklide bir teknik ile penis boyutunda değişme olmayacağından kesin şekilde bu problemi ortadan kaldırmak isteyen kişiler, mutlaka ameliyat olmalı. Geliştirmiş olduğumuz teknikler, ameliyat sonunda direkt olarak fiziksel bir fark görmenizi sağlayacaktır.

Ameliyat Sonrasındaki Gelişme

Penis ameliyatının yapılmasından sonra bir kayıp yaşanacağı yönünde endişe, aslında penisin fiziksel görünümünden memnun olarak daha olumlu şekilde sonuçlanıyor. Genel olarak cinsel hayattaki olumsuzluğun fiziksel olarak mutsuzluk veren penisten sonra kişinin istediği görünümde olan bir penise kavuşması ile son bulacağının garantisini veriyoruz. Eğer rahatsız olunan tek durum boyut – kalınlık – eğrilik ise getirmiş olduğumuz çözüm ile cinsel hayatınızdaki problemlerin son bulmasını destekliyoruz.

Kişinin kendine olan güvenini kazanması, problem yaşamayacağına emin olduğu bir operasyon sonrasında rahatlama yaşaması söz konusu. Bu durumda cinsel hayatındaki performansının da artması beklenir. Daha önce ameliyat etmiş olduğumuz hastalarımız için bu durum böyle oluyor. Mutlaka kişinin ameliyat sonrasında rahatlaması, cinsel hayatının da olumlu etkilenmesini sağlıyor.

Penis Ameliyatı Nasıl Yapılıyor?

Penis ameliyatının yapılması için lokal anestezi kullanılıyor. Hastamızda yapılan bölgesel uyuşturma ile daha önce belirlemiş olduğumuz teknik ile penis ameliyatı yapıyoruz. Sonrasında iyileşme süreci hakkında bilgi veriyoruz. Ameliyatın sonrasında gözetim altında kalmanızı istememiz halinde, bir gün hastanede kalmanız gerekebiliyor. Bunun dışında herhangi bir şekilde uzun süre estetik merkezlerinde ya da hastanelerde kalmanıza gerek olmuyor.

Ameliyat Teknikleri;

Belirlemiş olduğumuz üç operasyon yönetimi var. Bu operasyon yöntemleri ile penisin büyümesini sağlıyoruz. Kişinin durumuna göre teknikler belirleniyor olduğundan, mutlaka penis boyutunun değişmesi için gerekli tekniği muayene sonrasında söylüyoruz. Muayene tamamlandığında direkt olarak operasyon belirlenecektir.

Penis ameliyatı çeşitleri;

Yapılacak olan ameliyata göre de teknikler belirlenir. Peki, penis ameliyatı için hangi rahatsızlıklar üzerinden ameliyat gerçekleşir. Bakıldığında penisinin boyutundan rahatsız olan kişiler için penis boyutu büyütme yapıyoruz. Ancak bunun dışında hastalarımızın penisindeki eğriliğin çözümü için geliştirmiş olan teknikleri kullanmak da mümkün oluyor. Penis eğriliği için de ameliyat yapıyoruz. Son olarak hastalarımızın şikayetçi olduğu bir durum olan penis kalınlığı sağlanabiliyor. Penisinin ince olduğundan şikayetçi olan hastalarımız için farklı teknikler ile kalınlaştırma işlemi yapılmaktadır.

Penis ameliyatı çeşitleri kapsamında olan penis büyütme, penis kalınlaştırma, penis eğriliği düzeltme gibi operasyonlar olacak. Onların tamamlanması ile hastalarımızın penis problemlerini çözüyoruz.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası His Kaybı Olur mu ?

Penis Büyütme Ameliyat Sonrası

Penis büyütme ameliyatından sonra ne olabileceği konusunda çok fazla endişe var. En büyük endişelerden biri, herhangi bir his kaybı olup olmadığıdır. Neyse ki, bu sorunun cevabı hayırdır.

Penis büyütme ameliyatı geçirmiş 100 hasta üzerinde yapılan bir çalışmada, hiçbiri herhangi bir his kaybı bildirmedi. Bu, bir ürolog ve Amerikan Üroloji Derneği sözcüsü Dr. Landon Trost tarafından tekrarlandı. Penis büyütme ameliyatının herhangi bir his kaybına neden olduğuna dair hiçbir kanıt görmediğini söyledi.

Ancak, her hastanın farklı olduğunu ve bazılarının ameliyattan sonra his kaybı yaşayabileceğini akılda tutmak önemlidir. Bu ihtimalden endişe duyuyorsanız, cerrahınızla önceden konuşmayı unutmayın.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi Sonrası

Penis büyütme ameliyatından sonra his kaybı potansiyeli konusunda çok fazla endişe var. Gerçekte, bunun gerçekleşmesi için çok küçük bir risk vardır. Aslında, birçok erkek, ameliyattan sonra hislerinin gerçekten düzeldiğini bildirmektedir. Bunun nedeni, ameliyattan sonra sinirlere daha kolay ulaşılmasıdır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Penis Büyüklüğü

Penis büyütme ameliyatı sonrası his kaybı olmaz. Aslında, birçok erkek hassasiyet ve zevkte bir artış bildirmektedir. Bunun nedeni, ameliyatın penise giden kan akışını artırması ve bu da penisi daha dolgun ve sert hale getirmesidir. Bu açıdan penis oldukça büyür.

MUTLAKA OKUMALISIN! Penis Kalınlaştırma

 

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33